2:1
    Filip BERGMAN
    (Šourek)

FBC Liberec - Předvýběr.CZ Florbal MB Black 2:1
branky: 13. Adam Stýblo, 19. Michal Blažek - 35. Filip Bergman; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Marek Pohunek; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 76; zásahy brankářů: Matyáš Devátý 19 - Matěj Veselý 14; po třetinách: 1:0, 1:0, 0:1
45:00 Komentář hostů Bína Jakub (Trenér): Dneska těžký zápas pro nás. Měli jsme špatné finální řešení situací. Florbal se hraje na góly a dneska jsme dali jenom jeden. Zítra už víme co nás čeká a budeme dobře připraveni. Zítra se rozhodne!
45:00 Komentář domácích Jirka Martin (Vedoucí): Dnes maximální nasazení vedlo k prvnímu bodu v sérii. Náročné utkání, zejména na soustředění a koncentraci. Naši kluci to po většinu uktání zvládli za což jim děkujeme. Nicméně jsme teprve v polovině a zítra to bude ještě o level náročnější na což se musíme připravit. Díky soupeři za velice kvalitní utkání a těšíme se na zítřejší odvetu. Děkuji také pořadatelům a divákům za pomoc a podporu, doufám, že dorazí i zítra na poslední derby v sezóně.
45:00 Střely ve 3. části: 3:11
41:00 DEváty zastavuje míček témeř na brankové čáře
38:50 čeká nás napínavá koncovka zápasu
35:30 hra nahodu dolů
34:29 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 2:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #33 Jakub Šourek (2:1)
33:49 Vyloučen hráč #27 Jakub Kopecký družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
33:21 Bolka stupňuje obrátky.
32:27 závar před brankou Boleslavy
30:30 Boleslav na míčku zahajuje náporem
30:00 Střely ve 2. části: 6:4
29:00 Stránský sám před brankářem neuspěl.
28:55 závar před brankou Liberce
28:00 Branka Boleslavi není uznána pro vysokou hůl
27:35 Vyloučen hráč #6 Petr Faltus družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
26:00 málo střelby ze strany Liberce
24:19 Vyloučen hráč #3 Matěj Miclík družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za sekání
22:59 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB Black
19:46 Vyloučen hráč #24 Daniel Havelka družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za sekání
18:20 GÓL FBC Liberec! 2:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #12 Michal Blažek, asistoval #23 Adam Stýblo (2:0)
15:05 Boleslav na míčku
15:00 Střely v 1. části: 7:5
13:55 postavení domácího hráče v brankovišti
13:13 Vyloučen hráč #32 Tomáš Volovik družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za sekání
12:47 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #23 Adam Stýblo, asistoval #9 Matyáš Devátý (1:0)
11:30 Dobrý zásah Devátého
09:20 Boleslav nastřeila tyč
08:37 standardka pro Liberec
08:00 Liberec hrozí z brejků
07:00 boleslav více na máčku
06:00 šance na obou stranách
03:20 Blažek úřaduje ze své parkety
01:00 Střela A. Stýbla dopřostřed brány.