• 44 43:23
    2:3
    (Spousta)

FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 - ACEMA Sparta Praha UNYP 2:3
branky: 17. Adam Klusoň, 44. Jáchym Eliáš - 4. Kosťantyn Šlosar, 15. Kosťantyn Šlosar, 28. Daniel Večl; rozhodčí: Michal Havelka - Matěj Karásek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Musil -3 - Vítek Šimáček ?; po třetinách: 0:2, 1:1, 1:0
45:00 Komentář hostů Hrma Ladislav (Trenér): Dneska od nás hodně nervózní, ale i tak jsem předvedli dobrý výkon. Jsme teprve v polovině práce a jeden gól niz neznamená. Musíme do zítra zregenerovat a připravit se na další dřinu. Děkujeme fanouškům za podporu i tady v Brně, jste nejlepší. Uvidíme se zítra.
45:00 Komentář domácích Paták Lukáš (Trenér): První třetinu jsme nehráli playoff, a to se výrazně propsalo do celého zápasu, ač jsme od druhé třetiny chytili tempo a soupeři se minimálně vyrovnali, tak to k našemu ideálu mělo daleko. Na zítra se dobře připravíme, odpočineme, a od první minuty si půjdeme pro postup. Díky soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
43:23 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 2:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #16 Jáchym Eliáš, asistoval #83 Vojtěch Spousta (2:3)
43:19 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno U17
35:51 Vyloučen hráč #67 Jakub Bernat družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost
35:51 Vyloučen hráč #16 Jáchym Eliáš družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 na 2 minuty za hrubost
27:52 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #80 Daniel Večl bez asistence (1:3)
16:39 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 1:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #15 Jakub Vařecha (1:2)
14:13 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #61 Kosťantyn Šlosar, asistoval #68 Lukáš Mitera (0:2)
03:25 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #61 Kosťantyn Šlosar, asistoval #67 Jakub Bernat (0:1)