3:4
    Matěj KLÍMEK
    ()

Zlín Lions - 1. SFK Havířov 3:4
branky: 4. Matěj Tkadlec, 28. Martin Čuba, 39. Matěj Klímek - 5. Adam Chlebík, 6. Samuel Vraník, 7. Jakub Maceček, 37. Jakub Maceček; rozhodčí: Anh Vu Pham - Jan Kouba; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 98; zásahy brankářů: Matěj Outrata ? - Robert Grim ?; po třetinách: 1:3, 1:0, 1:1
45:00 Komentář domácích Ondroušek Lukáš (Trenér): Dneska na míčku trochu lepší Havířov na šance vyrovnané. Dneska to rozhodla naše bohorovnost v přesilovce. Celkově divácky atraktivní utkání odpovídající fázi play-off. Díky všem divákům, kteří nás došli podpořit.
45:00 Komentář hostů Kubíček Filip (Trenér): Moc dobře jsme věděli, že nás čeká velmi těžké utkání a to se potvrdilo. Nám krásně vyšlo oslabení v 1.třetině, kde jsme dostali klid na hokejky. Výborné domací publikum hnalo Zlín do útoky a byl velmi nepříjemný. Nám samozřejmně pomáhali naši fanoušci a dodávali nám celou dobu energii. Dnes to byl pěkný zápas na obě starny a brankáři ukázali své kavlity. Zítra nás opět čeká další těžký zápas. Děkuji divákům za perfektní atmosféru a soupeři za hru.
44:04 pokus čečka od půlky kryl golman a z dorážky letěl míček mimo hřiště
42:17 můžeme mimo jiné slyšet i mohutný souboj obou fanouškovských táborů
41:56 šance havířova skončila jen mimo bránu
39:53 outrata nyní vklidu vyřešil pokus Macečka
38:40 domácí jsou nyní na koni, ale golman hostí stále drží svůj tým
38:07 GÓL Zlín Lions! 3:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #12 Matěj Klímek bez asistence (3:4)
37:01 pěkná kombinace domácích ovšem golman pozorný
36:21 ťukec do prázdné a hosté navyšují vedení
36:20 GÓL 1. SFK Havířov! 2:4
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #57 Jakub Maceček, asistoval #7 Alex Foltyn (2:4)
35:32 Klímkův pokus skončil v rukou hostujícího golmana
35:04 Fair play gesto domácích, poté šance hostů z rozehry
34:40 Zatím jsou aktivnější hosté z Havířova.
30:01 úvodni buly pro hosty
27:52 GÓL Zlín Lions! 2:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #42 Martin Čuba, asistoval #12 Matěj Klímek (2:3)
06:04 GÓL 1. SFK Havířov! 1:3
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #57 Jakub Maceček, asistoval #9 Lukáš Galla (1:3)
05:28 GÓL 1. SFK Havířov! 1:2
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #17 Samuel Vraník, asistoval #75 Daniel Kantor (1:2)
04:31 GÓL 1. SFK Havířov! 1:1
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #84 Adam Chlebík z trestného střílení (1:1)
03:54 Vyloučen hráč #68 Dominik Toma družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za sekání
03:21 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #32 Matěj Tkadlec, asistoval #24 Patrik Kresta (1:0)