0:3
    Vojtěch PETRÁŇ
    (Borek)

FBŠ Gorily Plzeň - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 0:3
branky: 3. Marek Navrátil, 27. Matyáš Kýr, 45. Vojtěch Petráň; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Lukáš Tomášek; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 98; zásahy brankářů: Filip Černý 24 - Matěj Fridrich 19; po třetinách: 0:1, 0:1, 0:1
45:00 Komentář domácích Surák Matěj (Trenér): Viděli jsme utkání, které mělo všechny parametry zápasů play-off. Rychlé, tvrdé až na samou hranici. Chodov samozřejmě kvalitu má, proto byl po ZČ na prvním místě. Škoda že jsme nevstřelili alespoň jeden gól, každopádně nevěšíme hlavy, ještě se o to zítra porveme. Děkujeme fanouškům, atmosféra byla super!
45:00 Komentář hostů Navrátil Filip (Vedoucí): Dnes těžký zápas proti fyzicky zdatnému soupeři. Hra mnohdy připomínala spíše další utkání z místní arény bojových spotrů a jsem rád, že se nám podařilo tyto momenty ustát a dotáhnout zápas k vítěznému konci. V poločase této série máme náskok tří branek a zítra chceme pokračovat v disciplinovaném výkonu a hrát naši hru. Díky divákům obou týmů za výbornou atmosféru.
45:00 Střely ve 3. části: 8:8
44:40 Matyáš Borek našel Vojtěcha Petráně, který se proháčkoval až do zakončení.
44:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #53 Matyáš Borek (0:3)
44:01 Opět konečky prstů vyškrábl pokus Filipa Čecha Fridrich.
43:41 Bekhend Filipa Čecha nad branku!
43:19 Vlasta Pinčák mohl zakončit, ale padající hráč Chodova zablokoval pokus.
42:24 Lukáš Fischer v šanci, blokovaná střela míří až za mantinel.
42:21 Gorily se ještě pokoušejí o snížení skóre.
41:36 Kraťounká přesilovka Goril.
41:27 Timeout FBŠ Gorily Plzeň
40:57 Slámův trest vynuloval přesilovku a my vidíme rychlý florbal ve 4 na 4.
39:56 Vyloučen hráč #73 Adam Sláma družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
39:17 Teatrální pád Procházky odpískán jako faul. Další přesilovka pro Chodov.
39:16 Vyloučen hráč #38 Denis Kalivoda družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
38:02 Lukáš Čech opět jen do Fridrichova břicha.
36:58 Chodov opět na míčku, ale bez efektu.
35:45 Gorilí akce končí až za brankou Fridricha, u míčku bude opět Chodov.
35:30 Další nedovolený zákrok Chodova odpískán na polovině hřiště.
35:10 Chodov skončil akci až v brankovišti. Píská se!
33:31 Borek měl dobrý nápad, ale jeho kolega tečí poslal balónek nad branku.
32:59 Dobře Pepa Sekyra! Střelu ještě zkoušel dorážet Filip Čech.
31:11 Chodov trpělivě rozhrává, teď se nežene do zběsilé hry žádná ze stran.
30:14 Domácí fans ženou svoje hráče! Děkujeme za podporu fanouškům!
30:00 Střely ve 2. části: 7:10
28:16 Další a další souboje a šance. Chodov končí na Černém, plzeňští na Fridrichovi.
27:38 Denis Kalivoda měl šanci vystřelit, ale opět míček nebyl na čepeli a byla z toho šance bílomodrých z Jižního Města.
26:50 Sekyrova střela do Fridricha.
26:35 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Matyáš Kýr, asistoval #78 Jakub Kuzma (0:2)
24:43 Hraje se pořád se šancemi na obou stranách. Hra je hodně tvrdá a spoustu zákroků není odpískáno. Proto vidíme velké emoce na obou stranách.
22:45 Slámova šance zblokována, opět skvěle v obraně. Lukáš Čech měl šanci skórovat, ale míček se svezl z čepele.
21:45 Hraje se nahoru dolů.
21:02 Lukáš Fischer parádně vystřelil. Chodov se zachránil ani neví jak.
20:16 Slámova šance na střelu končí v bloku Goril.
19:51 Zánova šance likvidována Filipem Černým.
19:08 Gorily buší na Chodov, ale Fridrich měl dobré zákroky.
17:51 Skvělá práce 2. formace Goril vrcholila střelou Nikiho Bolana. Fridrich rukou zasáhl.
17:13 Z dobrého vyjetí střela Nikiho Bolana mimo bránu Fridricha.
15:59 Karel Altman střílel jen do bloku.
15:15 Chodov pokračuje v přesilovce.
15:00 Střely v 1. části: 4:9
13:50 Niki Bolan to také u mantinelu přehnal s tvrdostí. Třetí přesilovka pro Chodov.
13:45 Vyloučen hráč #12 Nicolas Bolan družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
12:37 Lukáš Čech v dobré práci na balonku. Ušetřil pár vteřin.
12:01 Procházku i Borka proháčkoval Lukáš Fischer a Gorily se osvobodily.
11:00 Gorily se u mantinelu provinily faulem a Chodov má opět výhodu přesilovky.
10:22 Navrátil trochu neudržel nervy. Ale strkanici ukončil hvizd rozhodčího.
09:08 Chodov v přesilovce tlačí Gorily. Ty se statečně brání.
08:16 Vyloučen hráč #12 Nicolas Bolan družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
06:50 Fridrich se zapotil po střelách Adama Čecha a dorážce Vlasty Pinčáka.
06:18 Procházka minul branku Goril z dobré pozice.
05:28 Fischerova střela do brankáře Chodova Matěje Fridricha.
05:01 Málek napálil míček do tyčky a Černý kryje i dorážku.
04:26 Vlasta Pinčák skvělý při presu, ale až do šance se neprosadil.
02:55 Chodov přetavil svůj tlak v první gól. Zán našel Navrátila a ten z výběhu nedal Filipovi Černému šanci.
02:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil, asistoval #47 Adam Zán (0:1)
00:52 Florbalisté Chodova jsou od počátku aktivnější, jejich střely ale míjí branku Filipa Černého.
00:24 Skvělá atmosféra přivítala Gorily i FatPipe Florbal Chodov. Těšíme se na parádní florbal!