Matěj CHARVÁT
  • 45 44:54
    2

FbC Písek - Bulldogs Brno 1:4
branky: 29. Jindřich Král - 1. Marek Mattes, 22. Tadeáš Jelínek, 32. Lukáš Holásek, 35. Lukáš Holásek; rozhodčí: Jaroslav Peterka - Šimon Vančata; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Jakub Homola -4 - Tomáš Valachovič ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 0:2
45:00 Komentář hostů Konečný Adam (Asistent trenéra): Důležitý první krok v sérii. Písek je kvalitním soupeřem prověřující všechny aspekty naší hry a jsme rádi, že jsme mohli takové utkání odehrát až do konce po stránce fair-play a nasazení. Zdravíme všechny fanoušky do Brna a moc děkujeme těm, kteří s námi vyrazili zde do Týna. Vidíme se zítra v Brně, kde budeme chtít sérii ukončit. Děkujeme soupeři za utkání.
45:00 Komentář domácích Hanzlík Michal (Trenér): Utkání v poměrně vysokém tempu a vzhledem k tomu, že se jedná o play off, tak i spravné tvrdé utkání. Bulldogs vstoupili do utkání seběvědomější, než naši hráči a to si myslím, že jim dnes vyhrálo utkání. Zítra nás čeká odveta v Brně a rozhodně se o postup ještě porveme. Tří golové manko není nic, co se nedá dohnat. Trošku mě mrzí dnešní publikum. Asi bych očekával, že oba tábory budou své týmy hnát dopředu hlasitou podporu a místo toho se nám to strhlo postupně v pokřikování z tribuny. Že se bude hrát tvrdě je jasné. Hraje se o hodně. Soupeři díky za férové utkání a těšíme se zítra.
44:54 Vyloučen hráč #46 Tadeáš Jelínek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
44:54 Vyloučen hráč #26 Matěj Charvát družstva FbC Písek na 2 minuty za hrubost
41:45 Vyloučen hráč #98 Petr Úlehla družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:20 Timeout FbC Písek
34:20 GÓL Bulldogs Brno! 1:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #79 Lukáš Holásek, asistoval #85 Lukáš Rada (1:4)
31:02 GÓL Bulldogs Brno! 1:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #79 Lukáš Holásek, asistoval #91 Jakub Továrek (1:3)
28:51 GÓL FbC Písek! 1:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #28 Jindřich Král, asistoval #31 Dominik Suchan (1:2)
27:00 Vyloučen hráč #39 Tobiáš Hude družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:22 Hra je vyrovnaná a vyhrocená. Písek střílí, ale nic nepromění
21:29 GÓL Bulldogs Brno! 0:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #46 Tadeáš Jelínek, asistoval #79 Lukáš Holásek (0:2)
14:34 Buldogs Brno přesilovku nevyužili.
12:34 Vyloučen hráč #70 Michal Suchan družstva FbC Písek na 2 minuty za bránění ve hře
11:47 Písek na míčku, ale zakončit se nedaří.
00:52 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Marek Mattes, asistoval #79 Lukáš Holásek (0:1)
00:52 První gól v zápasu vstřelili Buldogs Brno