7:3
    Ondřej HONC
    ()

Předvýběr.CZ Florbal MB Black - Wizards DDM SO Praha 10 7:3
branky: 13. Aleš Chmelař, 28. Patrik Šebek, 30. Aleš Chmelař, 34. Petr Špaček, 35. Daniel Havelka, 37. Martin Feigl, 43. Ondřej Honc - 7. Lukáš Tichopád, 23. Marek Sedliský, 40. Tomáš Havelka; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Karel Schamberger 6 - Jakub Vondra 12; po třetinách: 1:1, 2:1, 4:1
45:00 Komentář hostů Voltr Vít (Trenér): Končíme s hlavou nahoře, čelili jsme jednomu z nejlepších dorosteneckých týmů v republice statečně. Tentokrát nám vyšel úvod zápasu a dokázali jsme téměř dvě třetiny držet krok. Dobře jsme bránili a hráli jsme to, co jsme chtěli. Dokonce jsme tady dvakrát vedli. Soupeř byl ale tak individuálně kvalitní, že se dokázal prosadit i přes náš blok. Ve třetí třetině jsme zkusili hru více otevřít, což bohužel nezafungovalo a soupeř odskočil o další dva góly. S porovnání z Bolkou vyplývá, že musíme pracovat hlavně na kondiční stránce, tam ztrácíme mnoho. Se sezónou ale nemůžeme být nespokojeni, druhé kolo play off je asi tak to, na co v současné sestavě máme, máme ale v týmu spoustu mladých šikovných hráčů, takže budoucnost můžeme vyhlížet pozitivní. Děkuju klukům, že do všech zápasů šli naplno a pracovali na sobě, jejich florbalová cesta určitě nekončí. Soupeři děkujeme za super konfrontaci a přejeme hodně štěstí, myslím, že mají šanci dojít hodně daleko.
45:00 Komentář domácích Šácha Martin (Trenér): Chtěli jsme podal lepší výkon než včera, což se úplně nepovedlo. Vytváříme si dobré situace, ale špatně se v nich rozhodujeme. Navíc nás trochu trápila technická stránka. Kluky chci pochválit za přístup k zápasu, který býl dobrý, je to základ úspěchu a ten si musíme přenést do dalšího kola. Díky soupeři za sérii.
45:00 Střely ve 3. části: 8:3
44:39 Urban teď sám na Schambergera, branku ale míjí.
43:46 Na balonu Boleslav.
42:25 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 7:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #64 Ondřej Honc bez asistence (7:3)
41:31 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB Black
41:31 Tým domácích si bere svůj oddechový čas.
41:19 Zeiner teď překvapil Schambergera svou střelou, ten je ale připraven a balonek chytá.
40:36 Seeman blokuje další Chmelařovu střelu.
39:28 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #19 Tomáš Havelka, asistoval #25 Marek Bauer (6:3)
37:18 Michalec a jeho prudký backhand na Vondru.
36:22 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 6:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #82 Martin Feigl, asistoval #32 Tomáš Volovik (6:2)
35:29 Další Šebkova střela - Vondra připraven.
34:16 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
34:16 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 5:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #24 Daniel Havelka, asistoval #3 Matěj Miclík (5:2)
34:16 Dva rychlé góly Bolky nutí hostující tým k oddechovému času.
33:35 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 4:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #59 Petr Špaček bez asistence (4:2)
33:35 Špaček trestá chybu hostí před vlastní brankou.
32:59 Hlušička přerušuje rychlý útok Wizards.
31:28 Menke a jeho obrovská šance na zakončení přímo před Vondrou - míček letí vedle.
30:45 Boleslav hned v několika šancích.
30:00 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
30:00 Střely ve 2. části: 9:3
29:58 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 3:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #62 Aleš Chmelař, asistoval #10 Daniel Bruntz (3:2)
29:58 Boleslav jde do vedení, v posledních dvou vteřinách druhé třetiny střílí Chmelař krásný gól backhandem.
29:39 Špaček vysoko nad.
27:55 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 2:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #46 Patrik Šebek, asistoval #59 Petr Špaček (2:2)
27:55 Šebek krásnou střelou vyrovnává skóre na 2:2.
27:36 Kuray přestřeluje.
26:06 Feigl a jeho neúspěšný pokus trefit balonek ve vzduchu.
23:47 Další nebezpečnou střelu na Vondru vysílá Miclík, po povedené akci Hlušičky s Michalcem.
22:40 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Marek Sedliský, asistoval #17 Lukáš Hadač (1:2)
22:38 Hosté proměňují první pořádnou šanci této třetiny a zajišťují si tak náskok o jeden gól.
18:56 Duben už po několikáté nahazuje balonek před branku hostí, nikomu se ale nedaří uklidit ho za Vondrova záda.
18:02 V šanci Stuchlík s Šourkem před brankou Vondry.
17:29 Domácím hráčům se nedaří pořádně vystřelit.
16:19 Na balonu spíše Boleslav.
15:00 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým domácích.
15:00 Střely v 1. části: 2:3
13:41 Vyloučen hráč #12 Vojtěch Stádník družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře
13:41 Boleslav si zahraje svou první přesilovou hru.
13:09 Stuchlík vyváží balonek až před branku Vondry, bohužel nenachází spoluhráče k zakončení.
12:34 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 1:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #62 Aleš Chmelař, asistoval #59 Petr Špaček (1:1)
12:04 Bruntz v souboji s Fořtem vyhrává balonek pro svůj tým.
10:17 Duben blokuje Seemanovu střelu po rozehrávce před boleslavskou brankou.
06:43 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #77 Lukáš Tichopád, asistoval #19 Tomáš Havelka (0:1)
06:29 Fořt u mantinelu obírá Chmelaře o balonek a do útoku jdou hostující Wizards.
05:26 Boleslav kombinuje, Havelka prověřuje pozornost Vondry.
03:45 Bauer nahazuje na Fořta, pod kontrolou má ale balonek domácí Bruntz.
02:10 Sedlinský blokuje Havelkovu střelu z půlky.
00:38 V první šanci Šebek, který se dostal před hostujícího brankáře Vondru.
00:00 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrává tým domácích.