5:4
    Václav BABÍK
    ()

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 5:4
branky: 9. Vít Lestyan, 18. Sebastián Hachlica, 37. Vít Lestyan, 42. Filip Peterek, 45. Václav Babík - 13. Martin Tomek, 19. Jakub Kocián, 20. Martin Tomek, 22. Marek Zabral; rozhodčí: Dominik Pustówka - Dalibor Jekielek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 104; zásahy brankářů: Filip Karas 14 - Martin Staněk 19; po třetinách: 1:1, 1:3, 3:0
45:00 Komentář hostů Fielek Martin (Trenér): velmi kvaviltní série, ve které mohl postoupit pouze jeden... děkuji klukům za přístup v celé sérii a soupeři vše nej do dalších bojů.
45:00 Komentář domácích Komačka Václav (Trenér): Čakali sme, sme ťažkú sériu a to sa aj potvrdilo. Viac sa bojovalo ako hralo, ale to tak v play of proste je. Pre náš mladý tím su to cenné skúsenosti. Tešíme sa na dalšíe zápasy.
45:00 Střely ve 3. části: 12:4
44:50 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík bez asistence (5:4)
43:00 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
41:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Filip Peterek, asistoval #66 Václav Babík (4:4)
36:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #75 Vít Lestyan, asistoval #61 Tomáš Rucki (3:4)
30:58 Vyloučen hráč #92 Martin Tomek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
30:00 Střely ve 2. části: 4:7
29:03 Vyloučen hráč #34 Matěj Vrátný družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
22:15 Vyloučen hráč #45 Ondřej Šimík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:12 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Marek Zabral, asistoval #92 Martin Tomek (2:4)
19:03 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #92 Martin Tomek bez asistence (2:3)
18:37 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #21 Jakub Kocián, asistoval #99 Patrik Vykoupil (2:2)
17:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Sebastián Hachlica, asistoval #66 Václav Babík (2:1)
15:00 Střely v 1. části: 7:7
12:35 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #92 Martin Tomek, asistoval #34 Matěj Vrátný (1:1)
08:50 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0