44
  • 44 43:12
    Lovosice

Florbal Ústí - ASK Lovosice - LFP 3:2
branky: 2. Aleš Vlach, 4. Marek Chroustovský, 28. Marek Chroustovský - 23. Jakub Vokál, 39. Adam Filip Hrdlička; rozhodčí: Jiří Moravec - Lukáš Mucha; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 167; zásahy brankářů: Matěj Dobosz 13 - Radek Dvořák 17; po třetinách: 2:0, 1:1, 0:1
45:00 Komentář hostů Dvořák Jan (Vedoucí): Oproti včerejšímu zápasu skvělý výkon a myslím, že diváci obou týmů museli být spokojení. Stejný výsledek, ale diametrálně rozlišný přístup ke všem herním činnostem. Děkuji hráčům za perfektní sezonu a soupeři přeji, ať se dostane co nejdále.
45:00 Komentář domácích Stummer David (Trenér): Myslím, že včera jsme paradoxně předvedli lepší výkon než dnes. Spousta laciných ztrát a naivity, což vedlo k tomu, že soupeř byl neustále na dostřel. Nicméně jedeme dál a těšíme se na příští víkend. Díky soupeři a skvělým divákům.
45:00 Střely ve 3. části: 8:5
43:51 Weber skvěle vyblokoval a vybojoval tím míček.
43:12 Timeout ASK Lovosice - LFP
42:58 Jankovský předvedl pěknou akci a mířil hned k bráně, bohužel ale míjí.
41:06 Krupica šel sám, ale podrobili si ho dva hráči hostí.
38:55 GÓL ASK Lovosice - LFP! 3:2
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #4 Adam Filip Hrdlička, asistoval #46 Antonín Kabelka (3:2)
37:53 Vyloučen hráč #30 Samuel Sturm družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání
35:15 Už jsme všichni viděli Tůmův gól, ale nakonec se trefil jen do brankáře.
33:59 Domácí úspěšně zvádli hru v oslabení.
32:42 Vlach dostal dlouhou přihrávku, ale pohlídali si ho dva hráči hostí a míček mu vzali.
31:53 Vyloučen hráč #2 Vilém Vrzala družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost
31:05 Hrabánek vystřelil přímo na brankáře, ale nakonec ho ostatní vyblokovali.
30:00 Střely ve 2. části: 7:4
27:59 GÓL Florbal Ústí! 3:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský, asistoval #19 Ondřej Trčka (3:1)
27:54 Hráči nám tu dnes padají jako hrušky.
27:06 Vlach byl vyblokován před brankou hostí.
25:20 Weber vysílá střelu přímo na brankáře hostí.
22:01 GÓL ASK Lovosice - LFP! 2:1
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #32 Jakub Vokál, asistoval #20 Jan Fousek (2:1)
20:54 Dobosz si drží své čisté konto a skvěle chytá!
20:31 Jankovský do bloku!
19:04 Vrzalova střela na branku byla vyblokována.
18:05 Krupica si připsal další dobrou střelu na své konto.
16:55 Vlach nadskočil, aby pod nim mohl míček proletět až k brankáři hostí, ale nepovedlo se.
15:21 Dobosz pod tlakem, ale situaci zvládl s přehledem.
15:00 Střely v 1. části: 5:6
12:05 Hráči hostí se teď museli pořádně zapotit, ze situace u jejich branky nakonec ale elegantně vybruslili.
11:43 Krupica poslal krásnou přiihrávku před branku, bohužel na ni ale nikdo nečekal.
10:29 Vrzala předvedl krásnou akci ale byl zastaven.
08:52 Krupicova nebezpečná střela backhandem byla vyblokována.
07:35 Dobosz je prozatím bezchybný!
06:03 Nadějná sehrávka domácího týmu, ale byla bohužel přkažena.
05:10 Černý střílí vysoko nad branku hostí.
04:29 Vrzala přkazil sehrávku hostí na domácí polovině.
04:08 Doboszuv kontakt s míčkem úspěšný.
03:28 Weber nahrál výborně Chroustovksému na dorážku a ten vstřelil gól!
03:06 GÓL Florbal Ústí! 2:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský, asistoval #16 Tadeáš Weber (2:0)
02:24 Vlach opět vyslal výhružnou střelu do brankáře hostí.
01:28 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #16 Tadeáš Weber (1:0)
00:37 Hrabánek posílá další střelu z otočky.
00:34 Vlach vyslal první střelu, která ale letěla mimo branku hostí.
00:01 Úvodní buly vyhrál pro tým domácích Vlach.