• 45 44:42
    1:10
    (Gryc)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 1:10
branky: 29. Martin Vavřina - 4. Jáchym Eliáš, 13. Adam Klusoň, 15. Jakub Vařecha, 26. Jakub Vařecha, 27. Adam Klusoň, 30. Jáchym Eliáš, 34. Michal Horák, 36. Adam Klusoň, 39. Jakub Vlk, 45. Jáchym Eliáš; rozhodčí: Radek Šafář - Daniel Valášek; vyloučení: 5 + Dennis Šťastník OS:0; využití: 0:4; diváků: 102; zásahy brankářů: Ondřej Málek 20 - Tomáš Musil 21; po třetinách: 0:3, 1:3, 0:4
45:00 Komentář hostů Paták Lukáš (Trenér): Soupeř dnes výrazně přidal, což i nás donutilo výrazně zvednout rychlost hry, a celkově měl zápas o dva levely vyšší tempo než včera. Jsme rádi za kvalitní prověrku před dalším kolem, do kterého vyladíme rezervy, o kterých víme, a půjdeme se porvat o postup. Díky divákům, rozhodčím a soupeři za kvalitní zápas.
45:00 Komentář domácích Ďuriška Martin (Trenér): Dnes velmi těžké utkání, které jsme měli ve svých rukou a šli jsme naproti svému cíli výborným výkonem. Soupeř proměnil vyložené šance, které my bohužel ne. Děkuji všem klukům za sezónu, byli jsme schopni sekundovat top týmům v České republice. Tady teprve začínáme a jdeme s touto skvělou partou makat dál.
45:00 Střely ve 3. části: 5:14
44:42 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 1:10
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #16 Jáchym Eliáš, asistoval #71 Matyáš Gryc (1:10)
44:20 Vyloučen hráč #96 Dennis Šťastník družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ - osobní trest
44:20 Vyloučen hráč #96 Dennis Šťastník družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nesportovní chování
43:48 Vavřina hasí další šanci Hattricku.
41:38 Mareš P. poslal jedovatou střelu od mantinelu na bránu Hattricku.
38:12 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 1:9
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #13 Jakub Vlk, asistoval #71 Matyáš Gryc (1:9)
35:35 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 1:8
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #48 Adam Klusoň bez asistence (1:8)
33:54 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 1:7
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #48 Adam Klusoň (1:7)
30:01 Úvodní buly třetí třetiny opět pro Hattrick.
30:00 Střely ve 2. části: 8:9
29:49 Vyloučen hráč #53 Damian Jelínek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost
29:17 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 1:6
28:57 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina, asistoval #39 Daniel Málek (1:5)
26:18 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
26:18 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 0:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #15 Jakub Vařecha (0:5)
25:01 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 0:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #16 Jáchym Eliáš (0:4)
22:38 Jelínkovi chyběl cenťáček k tomu, aby dostal míček za záda Musila.
21:34 Málek O. opět září v bráně Znojma!
18:55 Hra je v poměrně vysokém tempu.
15:01 Úvodní buly druhé třetiny pro Znojmo.
15:00 Střely v 1. části: 9:7
14:36 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 0:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #48 Adam Klusoň (0:3)
13:01 Vyloučen hráč #53 Damian Jelínek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:14 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 0:2
11:23 Velmi pěkný zákrok si připisuje Málek O.
05:30 Znojmo si vytvořilo hned několik pěkných akcí, bohužel ani jedna z nich skóre nemění.
03:38 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 0:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #16 Jáchym Eliáš, asistoval #89 Michal Horák (0:1)
00:38 První šanci tohoto utkání si bere na triko dvojice Jelínek-Vavřina, bohužel Vavřina míjí.
00:01 Úvodní buly zápasu pro Hattrick.