6:2
    Matěj KUBEŠ
    (Večl)

ACEMA Sparta Praha UNYP - BUTCHIS 6:2
branky: 3. Jakub Bernat, 19. Jakub Slavík, 25. Štěpán Indra, 31. Jakub Slavík, 40. Jakub Slavík, 44. Matěj Kubeš - 9. Patrik Vodrážka, 30. Matyáš Roderick Vašák; rozhodčí: Andrej Lipan - Tomáš Tóth; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vítek Šimáček 19, Rudolf Javořík 4 - Matěj Žufníček 13; po třetinách: 1:1, 2:1, 3:0
45:00 Střely ve 3. části: 6:4
43:30 MInutu a půl před koncem Spartě chybí už jen jeden gól k vyrovnání včerejšího skóre.
43:21 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #77 Matěj Kubeš, asistoval #80 Daniel Večl (6:2)
41:42 Utkání se dohrává stylem nahoru-dolů, jako kdyby vúbec už nebylo rozhodnuto. To je od obou týmů sympatické, slušně zaplněné sektory A,B,C v UNYP Aréně to dokáží ocenit potleskem.
39:52 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #31 Jakub Slavík, asistoval #68 Lukáš Mitera (5:2)
39:52 Mitera převzal na půlce přihrávku, prokličkoval mezi třemi protihráči, dal před prázdnou branku Slavíkovi a ten nezaváhal. Hezkej gól!
37:58 V přesilovce podržel domácí gólman Ruda, jehož levá noha správně vystartovala proti nebezpečné střele - opět zleva...
36:20 Vyloučen hráč #61 Kosťantyn Šlosar družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře
32:10 Úvod poslední třetiny je ouboustranně aktivní, Schmidt si neodpočine, zatímco útoky Butchis končí před velkým brankovištěm. Nasazení ale hráčům nechybí.
30:10 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #31 Jakub Slavík, asistoval #80 Daniel Večl (4:2)
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Rudolf Javořík družstva ACEMA Sparta Praha UNYP
30:00 Po dvou třetinách má Sparta celkem 6 gólů náskok a tak si dovolí vystřídat gólmany. Play off ochutná poprvé Ruda Javořík.
30:00 Střely ve 2. části: 7:11
29:55 GÓL BUTCHIS! 3:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #66 Matyáš Roderick Vašák, asistoval #22 Štěpán Dušek (3:2)
29:55 Druhou branku hostů dává Vašák opět z levé strany, kde mu domácí nechali prostor ke střele asi z 3-metrové vzdálenosti.
28:40 Další Menclerův pokus z půlky už mířil do branky, ale před ní je ještě Šimáček a jeho rukavice.
27:32 I ve čtyřech se domácí pokouší ohrozit branku Schmidta, ten je pozorný a tentokrát i dobře postavený.
25:54 Vyloučen hráč #61 Kosťantyn Šlosar družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
25:54 Vyloučení za sekání se hráči, ani lavičce domácích nelíbí, ale brblání nevybočuje ze slušných norem. Teda skoro.
24:49 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #9 Štěpán Indra, asistoval #29 Martin Prunner (3:1)
24:49 Oba domácí dálkoví střelci zvolili nyní chytřeji kombinaci a po famózním pasu Marina P. kapitán nekompromisně propjal síťku za Schmidtem.
24:10 Souvislejší tlak Sparty, ale Šlosar také promáchl a další pokus se dokutálel až k rukám brankáře.
23:25 Další pokus z půlky, tentokrát od domácího kapitána Indry končí na galerii za brankou.
22:40 Podobnou střelu Prunnera na druhé straně Schmidt vyráží do autu.
21:30 Střele hostujícího Menclera z poloviny chyběla razance i přesnost. Nicméně Butchis je na polovině domácích výrazně častěji, než v 1. třetině.
20:33 Domácí Indra v ideální pozici nepochopitelně promáchl.
18:49 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #31 Jakub Slavík bez asistence (2:1)
18:49 Nedáš - dostaneš. Do brejku se pro změnu dostala Sparta a Slavík se nemýlil. Nutno přiznat, že brankář ne právě ideálním postavením střelci roli usnadnil.
17:51 Přesilovku přestála Sparta bez úhony, bez větší šance hostů.
15:51 Vyloučen hráč #15 Matyáš Malkus družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:51 Během necelé minuty od zahájení 2. třetiny Butchis třikrát ohrozil domácí branku, zejména třetí zákrok gólmana si vysloužil ovace tribun. Tlak hostů vedl k faulu domácích a Butchis mají výhodu přesilovky.
15:00 Střely v 1. části: 6:10
15:00 První třetina byla ze strany Sparty bezkrevná, nenápaditá. Butchis mají vyšší zaujetí pro hru a nebezpečně hrozí z rychlých protiútoků.
14:02 Další střelu hostů od trestuhodně neobsazeného hráče č. 17 z pěti metrů Šimáček stopil v rukavici.
12:16 Domácí obrana lehkovážně pouští Butchis do brejků, brankář domácích je naštěstí pro rudé pozorný.
10:30 Butchis praktikuje obranu 1-2-2, což Spartě dovoluje dostat se kombinací až k brankovišti, ale ke střele se domácí dostávají obtížně, Schmidt míčky v brankovišti lehce sbírá.
08:33 GÓL BUTCHIS! 1:1
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #20 Patrik Vodrážka bez asistence (1:1)
08:33 Co platilo už neplatí, únik po levé straně zakončil Vodrážka střelou nad rameno gólmana a Butchis srovnává skóre.
07:08 Míček je častěji v držení domácích, ale zatím v každém střídání se hosté dokážou dostat dobrejku. Ty zatím s jistotou likviduje obrana domácích nebo jistá poslední instance v bráně Vítek Šimáček.
06:10 Šlosar nadvakrát zamířil na hostujícího gólmana, obě střely obrana hostí srazila mimo okolí branky.
04:49 Dva opakované pokusy během několika sekund jistě zlikvidoval domácí gólman.
02:23 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #67 Jakub Bernat bez asistence (1:0)
02:23 Počáteční mírný tlka Sparta brzy proměňuje ve vedoucí branku. Bernat si seběhl zprava na střed a střelou pod víko defloroval hostující branku.
00:01 Odvetné utkání bylo zahájeno. Včera na Jedenáctce zvítězila Sparta 7:2, hosté dnes dohánějí pětigólové manko. Série se hraje na dvě utkání, dále postupuje družstvo, v jehož prospěch je rozdíl ve skóre ze součtu skóre obou utkání; pokud je celkové skóre z obou utkání vyrovnané, následuje po 3. třetině druhého utkání 10minutové prodloužení dle pravidel florbalu, končící případným vstřelením branky; pokud o vítězi nerozhodne ani prodloužení, následují trestná střílení dle pravidel florbalu.