2
    Jakub DOČEKAL
  • 42 41:14

1. SFK Havířov - TJ Sokol Královské Vinohrady 8:2
branky: 5. Adam Chlebík, 14. Daniel Kantor, 26. Alex Foltyn, 26. Dominik Brückner, 27. Jakub Maceček, 30. Lukáš Galla, 35. Lukáš Galla, 36. Alex Foltyn - 39. Matyáš Cvejn, 40. Matyáš Cvejn; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 0:1 + Jakub Dočekal OS; využití: 0:0; zásahy brankářů: Robert Grim 15 - Jakub Ragač 17, Denis Smetana 8; po třetinách: 2:0, 4:0, 2:2
45:00 Komentář hostů: hosté komentář k utkáni na vyzvání neposkytli
45:00 Komentář domácích Kubíček Filip (Trenér): V první řadě bylo moc důležité, že si kluci dovezli z Prahy vítězství. Za to jim patří díky a díky i Tomášovi, který s nimi odjel místo mě na zápas. Dnes bylo důležité, že kluci vstoupili do utkání aktivně a vedli 2:0. Ve druhé třetině soupeř zvětšil aktivitu, kterou jsme ustáli a dali moc důležité branky, kde jsme soupeři odskočili na 6 brankové vedení. Ve třetí třetině zkoušel soupeř hru v 6, ale nám se podařilo přidat 2 branky. Sice soupeř 2 branky vstřelil, ale kluci si to už pohlídali a náš brankář nás podržel. Moc bych chtěl pochválit kluky za předvedenou hru a rodičům a divákům poděkovat za podporu v hledišti. Soupeři moc děkujeme za velmi kvalitní sérií a předvedenou hru.
45:00 Střely ve 3. části: 8:8
41:14 Vyloučen hráč #22 Jakub Dočekal družstva TJ Sokol Královské Vinohrady - osobní trest
41:14 Vyloučen hráč #22 Jakub Dočekal družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nesportovní chování
39:31 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 8:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #56 Matyáš Cvejn, asistoval #96 Marek Hauptmann (8:2)
38:00 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 8:1
35:12 GÓL 1. SFK Havířov! 8:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #7 Alex Foltyn, asistoval #57 Jakub Maceček (8:0)
35:12 Střídání brankáře. Nový brankář #29 Denis Smetana družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
34:04 GÓL 1. SFK Havířov! 7:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #9 Lukáš Galla, asistoval #70 Daniel Kantor (7:0)
30:00 Střely ve 2. části: 13:5
29:01 GÓL 1. SFK Havířov! 6:0
26:07 GÓL 1. SFK Havířov! 5:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #57 Jakub Maceček, asistoval #7 Alex Foltyn (5:0)
25:55 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
25:55 GÓL 1. SFK Havířov! 4:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #11 Dominik Brückner, asistoval #70 Daniel Kantor (4:0)
25:28 GÓL 1. SFK Havířov! 3:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #7 Alex Foltyn, asistoval #84 Adam Chlebík (3:0)
15:00 Střely v 1. části: 12:4
13:07 GÓL 1. SFK Havířov! 2:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #70 Daniel Kantor bez asistence (2:0)
04:14 GÓL 1. SFK Havířov! 1:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #84 Adam Chlebík, asistoval #10 Šimon Jandák (1:0)