44
  • 44 43:48
    2

Florbal Primátor Náchod - Prague Tigers 7:5
branky: 8. Jakub Langpaul, 16. Jan Majer, 29. Jakub Langpaul, 31. Vojtěch Majer, 34. Jakub Langpaul, 35. Filip Knettig, 40. Vojtěch Majer - 1. Matyáš Kallup, 6. Simon Ščasný, 14. Radek Šach, 27. Slavomír Trepera, 36. Slavomír Trepera; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Ondráček; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: David Fröde 2, Lukáš Kašpar 5 - Filip Češner 9; po třetinách: 1:3, 2:1, 4:1
45:00 Komentář domácích Čečetka Jan (Trenér): Začátek zápasu nám zbytečně utekl naším nedůrazem a laxností v osobních soubojích. Postupem času jsme získali půdu pod nohama a začali si více a více věřit a kousek po kousku zápas i serii obracet v náš prospěch. Dlouho jsem v klucích neviděl v zápase takový zápal a takovou vůli jít si za svým. Za to klukům moc děkuji a doufám, že si to přenesou nejenom do další serie, ale i dále. Díky všem aktérům za zápas, soupeři za serii a přeji šťastnou cestu domů.
45:00 Komentář hostů Janeba Roman (Trenér): Serii rozhodla otevřená 3. třetina. Udělali jsme moc chyb, jakobychom se báli postupu. Gratulujeme soupeři k postupu. Klukům děkuji nejen za tuhle sezonu.
45:00 Střely ve 3. části: 5:4
44:59 Náchod dokonal comeback
44:56 Bálek znova zblokoval
44:11 Kašpar chytá
43:48 Vyloučen hráč #36 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
39:24 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #29 Vojtěch Majer, asistoval #97 Jakub Langpaul (7:5)
39:24 Duo Langpaul-Majer je k nezastavení
36:02 Češner drží Prague Tigers svými nádhernými zákroky
35:41 Vojtěcha Majera natřikrát zblokovali
35:08 GÓL Prague Tigers! 6:5
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Slavomír Trepera bez asistence (6:5)
34:45 Bálek si myslel že je Knettig a zkusil střelu z půlky
34:09 Knettigovi to tentokrát z půlky vyšlo
34:08 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #36 Filip Knettig, asistoval #89 Antonín Donaj (6:4)
33:14 Langpaul kompletuje hattrick
33:13 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #89 Antonín Donaj (5:4)
30:15 Duo Langpaul- V. Majer funguje a přidává jejich třetí gól
30:14 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:4
30:00 Střely ve 2. části: 4:3
28:48 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #29 Vojtěch Majer (3:4)
28:15 Gross zastavil protiútok Náchoda
26:48 GÓL Prague Tigers! 2:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Slavomír Trepera, asistoval #21 Matyáš Kallup (2:4)
25:05 Knettig vyzkoušel střelu z půlky
24:28 Pěkná kombinace Voňka-Havel gólem nekončí
22:10 Kašpar chytá neuvěřitelně
21:01 Vyloučen hráč #36 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
20:24 Náchod tlačí
17:34 Češner si připisuje další zákrok
15:25 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer, asistoval #89 Antonín Donaj (2:3)
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #98 Lukáš Kašpar družstva Florbal Primátor Náchod
15:00 Střely v 1. části: 7:5
14:43 Vyloučen hráč #8 Radek Šach družstva Prague Tigers na 2 minuty za hra rukou
13:03 GÓL Prague Tigers! 1:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #8 Radek Šach, asistoval #99 Tomáš Pluhař (1:3)
10:38 Češner chytil Langpaulovu střelu z první
09:18 Vyloučen hráč #47 Josef Renda družstva Prague Tigers na 2 minuty za blokování florbalky
08:37 Náchod má výhodu
08:02 Havel vyslal pěknou střelu od mantinelu ten gĺman zneškodnil
07:44 Langpaul to napotřetí dal
07:43 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:2
05:46 Prague Tigers zvyšují na 2:0
05:45 GÓL Prague Tigers! 0:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #85 Simon Ščasný, asistoval #91 Slavomír Trepera (0:2)
04:42 Langpaul šel sám na bránu gól nakonec dal
04:26 Langpaul promarnil velikou šanci
03:38 Knettig vyslal dělovku branku, ale netrefil
03:01 Langpaul se protlačil do středu góla bohužel nedal
00:32 GÓL Prague Tigers! 0:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #21 Matyáš Kallup, asistoval #85 Simon Ščasný (0:1)
00:31 Fröde zneškodnil nebezpečnou šanci