9:4
    Jakub ŠOLLE
    (Holý)

TRAPOL Tatran Střešovice - FBC Česká Lípa 9:4
branky: 7. Jakub Klápa, 15. Jonáš Tuma, 17. Michal Rada, 21. Jonáš Tuma, 28. Adam Aarons, 29. Jonáš Tuma, 35. Jakub Šolle, 40. Michal Rada, 44. Jakub Šolle - 35. Mikeš Motejzík, 37. Mikeš Motejzík, 38. Mikeš Motejzík, 40. Filip Cobl; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 68; zásahy brankářů: Lev Kliment 8, Filip Juzl 6 - Marek Meďáš 6, Šimon Záruba 12; po třetinách: 2:0, 4:0, 3:4
45:00 Komentář hostů Motejzík Štěpán (Trenér): Soupeř prokázal v sérii věkovou výhodu a byl ve většině momentů o krok napřed. Naším klukům děkuji za odbojované zápasy a Tatranu hodně štěstí do dalších bojů
45:00 Komentář domácích Janda Roman (Trenér): Děkuji soupeři za férovou sérii.Dnešní utkání jsme měli od začátku jednoznačně pod kontrolou a zaslouženě jsme postoupili.
45:00 Střely ve 3. části: 12:10
43:27 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 9:4
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #35 Jakub Šolle, asistoval #11 Jáchym Holý (9:4)
41:30 Dobrý zákrok v podání brankáře Lípy
41:00 Klápa vysílá bombu do tyče
39:45 Šanci 2 na 1 hostí zneškodnil skvělým zákrokem Juzl.
39:18 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 8:4
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #85 Michal Rada, asistoval #79 Ondřej Vázler (8:4)
39:03 GÓL FBC Česká Lípa! 7:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Filip Cobl bez asistence (7:4)
38:38 Timeout TRAPOL Tatran Střešovice
38:20 Klápa z výběhu vysílá pěknou střelu. Ovšem míjí brankovou konstrukci.
37:13 GÓL FBC Česká Lípa! 7:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #3 Ondřej Martinec (7:3)
36:46 GÓL FBC Česká Lípa! 7:2
36:43 Přesilovku využívá Motejzlík ze zátahu
36:13 Vyloučen hráč #23 Tomáš Fodor družstva TRAPOL Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky
36:13 Lípa má opět k dispozici přesilovou hru
34:30 GÓL FBC Česká Lípa! 7:1
34:03 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 7:0
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #35 Jakub Šolle, asistoval #67 David Kriegler (7:0)
33:30 Vyloučen hráč #36 Jakub Klápa družstva TRAPOL Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání
32:11 Timeout FBC Česká Lípa
30:24 Zvoní tyč na straně domácích
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Filip Juzl družstva TRAPOL Tatran Střešovice
30:00 Střely ve 2. části: 9:4
28:15 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 6:0
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #64 Jonáš Tuma, asistoval #93 Tomáš Kamarýt (6:0)
27:28 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 5:0
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #99 Adam Aarons, asistoval #85 Michal Rada (5:0)
26:20 Motejzík opět v gólové šanci, brankář domácích opět úspěšnější
25:00 Střela hostí z půlky končí v rukou Klimenta
22:49 Střídání brankáře. Nový brankář #16 Šimon Záruba družstva FBC Česká Lípa
20:15 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 4:0
16:35 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #85 Michal Rada, asistoval #11 Jáchym Holý (3:0)
16:00 Motejzík zkouší ze zátahu, ale netrefuje bránu
15:00 Hosté zahájí druhou třetiu přesilovou hru po hře na zemi od Lovíška
15:00 Střely v 1. části: 6:4
14:59 Vyloučen hráč #5 Štěpán Lovíšek družstva TRAPOL Tatran Střešovice na 2 minuty za hra na zemi
14:34 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #64 Jonáš Tuma bez asistence (2:0)
10:25 První zákrok si připisuje i golman domácích Kliment
06:01 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #36 Jakub Klápa, asistoval #35 Jakub Šolle (1:0)
06:01 První branku utkání vstřeluje Klápa po výborné přihrávce od Šolleho
04:20 Aarons v dobré šanci trefuje Meďáše
00:00 Na buly byli úspěšnější domácí.
00:00 Dobré dopoledne, vítám vás na druhém utkání druhého kola vyřazovacích bojů první ligy dorostenců. Dnes proti sobě nastoupí domácí Tatran Střešovice , který vyzve Českou Lípu.