1:5
    Aleš CHMELAŘ
    ()

Wizards DDM SO Praha 10 - Předvýběr.CZ Florbal MB Black 1:5
branky: 23. William Mathias Kuray - 4. Martin Feigl, 4. Daniel Havelka, 11. Petr Špaček, 36. Filip Kohút, 44. Aleš Chmelař; rozhodčí: Jan Sysel - Štěpán Weber; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Šimon Koutenský 20 - Matěj Veselý 14; po třetinách: 0:3, 1:0, 0:2
45:00 Komentář hostů Bína Jakub (Trenér): Dneska jsme ještě nehráli play-off zápas směrem do obrany a hra na míčku také nebyla podle našich představ. Postupem zápasu jsme si přišli na to, jak musí naše hra vypadat. Zítra chceme být o dost lepší. Děkujeme soupeři za zápas.
45:00 Komentář domácích Voltr Vít (Trenér): Hrozně těžký soupeř, začali jsme moc ustrašeně. Neplnili jsme plán a zbytečně ztráceli balony za naší brankou místo abychom je dávali od sebe. Od stavu 3:0 jsme se výrazně zlepšili, druhá třetina vypadala jako florbal, který chceme hrát, vytvořili jsme si několik šancí a škoda, že jsme proměnili jenom jednu. Ve třetí třetině škoda dvou chyb, po kterých jsme opět inkasovali. Zítra to bude extrémně těžké, ale nic nebalíme a pokusíme se předvést naši nejlepší hru. Uvidíme, na co to bude stačit. Děkujeme soupeři za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 2:11
43:28 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 1:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #62 Aleš Chmelař z trestného střílení (1:5)
42:31 Hra 4 na 4 zatím beze střely.
41:33 Vyloučen hráč #2 Martin Hlušička družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za nesportovní chování
41:33 Vyloučen hráč #4 Jan Minh Le družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nesportovní chování
41:29 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
41:22 Nebezpečný fatál Havelky.
39:41 Kuchař bojuje jak drak a ohrožuje branku hostí.
37:58 Wizards prohrávají fyzické souboje.
36:32 Vyloučen hráč #12 Vojtěch Stádník družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
35:55 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 1:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #44 Filip Kohút bez asistence (1:4)
35:55 Wizards bojují zuby nehty.
30:00 Střely ve 2. části: 5:4
27:36 Wizards se snaží těžit z brejků.
25:47 Boleslav hraje naprosto bez váhání.
24:56 Vyloučen hráč #77 Lukáš Tichopád družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
23:48 Gól Wizards je nabudil a nyní tlačí na Boleslavskou svatyni.
22:42 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #38 William Mathias Kuray, asistoval #10 Štěpán Urban (1:3)
22:42 Urban našel Kuraye a ten nekompromisně zavěsil nad rameno brankáře.
22:08 Wizárdská přesilovka připomínala spíše oslabení.
20:48 Wizards si neumí poradit se situací 5na3 ani 5na4.
20:05 Vyloučen hráč #82 Martin Feigl družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za opakované přestupky
19:05 Vyloučen hráč #59 Petr Špaček družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za blokování florbalky
18:20 Hra nemastná neslaná.
16:13 5 na 5
15:00 Bule pro hostí.
15:00 Střely v 1. části: 8:10
14:30 Hosté zakončí 1. třetinu ve 4.
14:13 Vyloučen hráč #44 Filip Kohút družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
12:45 Wizards čekají na chyby MB.
11:51 Golman hostí se teď zapotil.
11:13 Hostí vytěžili ze standartkové chyby a jdou do 3 brankového vedení.
10:58 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 0:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #59 Petr Špaček, asistoval #62 Aleš Chmelař (0:3)
10:22 Hostí nyní opatrně dobývají Wizárdskou půlku.
08:43 Kuchařova šance zblokována golmanem.
07:48 Chyba hostí vedla ke gólové šanci.
07:24 Kuchař ohrozil hráče hostí.
06:52 Hra je nahoru dolu.
06:23 Wizards na balónku.
06:00 Fořt vybojoval standartku na půlce hostí.
05:14 Nebezpečná šance hostí.
04:37 Urban v úniku ohrozil branku hostí.
03:58 Wizards nejistí na balónku.
03:39 Nedůrazné bránění posílá Boleslav do dvou brankového vedení.
03:36 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 0:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #24 Daniel Havelka, asistoval #44 Filip Kohút (0:2)
03:11 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 0:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #82 Martin Feigl bez asistence (0:1)
02:08 Boleslav první nebezpečná šance.
00:44 Hra bez šancí.
00:00 Buli vyhráli hosté.