(Martínek)
  • 45 44:14
    2

FBC Kutná Hora - černí - FBC Liberec 5:6
branky: 6. Marek Trník, 8. Michal Trník, 26. Štěpán Blahník, 39. Marek Trník, 45. Matyáš Vašíček - 12. Bartoloměj Smolka, 18. Petr Faltus, 33. Bartoloměj Smolka, 43. Bartoloměj Smolka, 43. Daniel Vik, 44. Matěj Stránský; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 2 + Milan Svoboda 4:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Matěj Němec 18 - Matyáš Devátý 21; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:4
45:00 Komentář domácích Špulková Michaela (Asistent trenéra): Dnes velmi těžké a kvalitní utkání. Myslím, že tahle série bude všechno, jen ne klidná. Soupeři přejeme šťastnou cestu domu a zítra budeme připraveni.
45:00 Komentář hostů Jirka Martin (Trenér): Dnešní utrápené vítězství.....dvě prospané třetiny a individuální chyby nás stály klidný zápas. Chválím kluky za třetí třetinu, kde se chyb vyvarovaly a dokázali proměnit tlak v branky. Díky soupeři za kvalitní zápas a těšíme na zítřejší odvetu.
45:00 Střely ve 3. části: 7:12
44:55 GÓL FBC Kutná Hora - černí! 5:6
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #88 Matyáš Vašíček, asistoval #6 Jakub Martínek (5:6)
44:14 Vyloučen hráč #15 Michael Sluka družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
44:14 Vašíček to teďka pořádně schytal od Sluky.
43:07 GÓL FBC Liberec! 4:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Matěj Stránský bez asistence (4:6)
43:07 Kutná Hora úplně přestala bránit a Liberec to oplatil 3 góly během jedné minuty.
42:28 GÓL FBC Liberec! 4:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #57 Daniel Vik, asistoval #12 Michal Blažek (4:5)
42:27 Timeout FBC Kutná Hora - černí
42:27 GÓL FBC Liberec! 4:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #70 Ondřej Vyvial (4:4)
42:27 Gratulujeme Bartolměji Smolkovi k hatricku,
38:04 GÓL FBC Kutná Hora - černí! 4:3
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #60 Marek Trník, asistoval #88 Matyáš Vašíček (4:3)
38:04 Krásná protiakce domácích, která končí gólem v síti hostů.
36:07 Vyloučen hráč #45 Milan Svoboda družstva FBC Kutná Hora - černí na 2+2 minuty za hrubost
36:07 Vyloučen hráč #8 Bartoloměj Smolka družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
34:32 Po vstřeleném gólu se  zvýšilo tempo hry.
33:22 Excelentní zákrok Matěje Němce.
32:45 GÓL FBC Liberec! 3:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #28 Matěj Stránský (3:3)
30:00 Střely ve 2. části: 10:8
29:59 V poslední minutě jsme na hřišti mohli vidět několik šancí na obou stranách, avšak gólmani drží své týmy.
25:33 GÓL FBC Kutná Hora - černí! 3:2
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #4 Štěpán Blahník, asistoval #60 Marek Trník (3:2)
25:33 Přesná přihrávka Trníka na Blahníka, ktrerý se z první nemýlil a navyšuje tak skóre domácích.
22:23 Kutná Hora v plném počtu.
20:23 Vyloučen hráč #57 Michal Trník družstva FBC Kutná Hora - černí na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:42 Oba týmy hrajou tvrdě, rovnači manťáků se rozhodně nenudí.
17:13 GÓL FBC Liberec! 2:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #6 Petr Faltus, asistoval #8 Bartoloměj Smolka (2:2)
17:13 Krásně sehraná standartka hostů a máme tu vyrovnáno.
16:28 Kutné Hoře se nedaří usadit na hrací půlce Liberce.
15:00 Střely v 1. části: 9:4
14:32 Vyloučen hráč #15 Michael Sluka družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
14:32 Vašíček si dobře pokryl míček a Slukovi nezbývalo nic jiného než faulovat.
14:11 Liberci se nedaří trefit kutnohorskou branku.
12:33 Martínek v souboji 1v1 úspěšný a zlikvidoval tak šanci hostů.
11:30 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #23 Adam Stýblo (2:1)
10:25 Hra se momentálně odehrává spíše na půlce hostů. Kutná Hora měla několik šancí, ale liberecký gólman byl připraven.
07:45 GÓL FBC Kutná Hora - černí! 2:0
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #57 Michal Trník, asistoval #88 Matyáš Vašíček (2:0)
07:45 Krásná střela Michala Trnika pod ruku libereckého gólmana.
05:43 GÓL FBC Kutná Hora - černí! 1:0
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #60 Marek Trník, asistoval #57 Michal Trník (1:0)
05:43 Trník na Trník a gól v síti hostů.
04:01 Krásná práce Svobody, který vystihl libereckou přihrávku.
02:33 Vyloučen hráč #19 Martin Landsmann družstva FBC Kutná Hora - černí na 2 minuty za sekání
02:23 Nyní uvidíme přesilovku hostů.
02:22 Standartní hru Kutné Hory chytá liberecký golman.
01:10 O první střelu domácích se postaral Marek Trník, který avšak trefil boční síťku.
00:00 Dobrý den, vítáme vás na dnešním utkáním 2. kola play off 1. ligy dorostenců.