• 45 44:54
    2
    Ondřej ŠIMÍK

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:4
branky: 2. Martin Tomek, 17. Martin Tomek, 26. Patrik Vykoupil - 15. Sebastián Hachlica, 17. Jakub Rohel, 31. Jakub Rohel, 41. Václav Babík; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 4:4 + Pavel Němec 4 + TDKU; využití: 2:2; zásahy brankářů: Martin Staněk ? - Filip Karas ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 0:2
44:54 Vyloučen hráč #45 Ondřej Šimík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
40:39 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #27 Jan Sitora (3:4)
39:24 Vyloučen hráč #77 Jan Chmelař družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hra na zemi
30:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Jakub Rohel, asistoval #66 Václav Babík (3:3)
28:22 Vyloučen hráč #10 Pavel Němec družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice do konce utkání
28:22 Vyloučen hráč #10 Pavel Němec družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2+2 minuty za nesportovní chování
25:22 Vyloučen hráč #48 František Skořupa družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za držení
25:02 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil, asistoval #31 Lukáš Holek (3:2)
18:54 Vyloučen hráč #77 Jan Chmelař družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
16:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:2
16:00 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #92 Martin Tomek, asistoval #36 Matěj Vrátný (2:1)
15:39 Vyloučen hráč #20 Jan Bura družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
14:46 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Sebastián Hachlica, asistoval #66 Václav Babík (1:1)
11:54 Vyloučen hráč #8 Matěj Melčák družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za blokování florbalky
01:57 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #92 Martin Tomek, asistoval #65 Marek Zabral (1:0)
01:39 Vyloučen hráč #61 Tomáš Rucki družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra na zemi