2:3
    Adam Filip HRDLIČKA
    (Dittrich)

ASK Lovosice - LFP - Florbal Ústí 2:3
branky: 9. Alexandr Grmela, 45. Adam Filip Hrdlička - 11. David Černý, 16. Aleš Vlach, 28. Marek Chroustovský; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Tomáš Chleborád; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 230; zásahy brankářů: Radek Dvořák 41 - Matěj Dobosz 33; po třetinách: 1:1, 0:2, 1:0
45:00 Komentář hostů Stummer David (Trenér): Zápas s nepříjemným soupeřem, na který jsme byli dobře připraveni, nicméně místy jsme vypadávali z koncentrace a lehkovážným přístupem jsme si zbytečně zatápěli. Mrzí mě jen, že jsme nedali více gólů a spoustu situací zbytečně přehrávali. Zítra musíme hrát po celých 45 minut a podat ještě lepší výkon především v útočné fázi. Tam to dnes bylo tristní. Děkujeme všem diváků, zvláště těm ústeckým, kteří nás přijeli podpořit a vytvořili nám tu domácí atmosférů. Těšíme se na zítra.
45:00 Komentář domácích Hrdlička Jan (Trenér): Celou sezónu střídáme lepší zápasy se slabšími. Tento byl ten slabší. Gratuluji soupeři k vítězství a pevně věřím, že příští zápas bude ten lepší a podaří se nám postoupit.
45:00 Střely ve 3. části: 12:14
44:09 GÓL ASK Lovosice - LFP! 2:3
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #4 Adam Filip Hrdlička, asistoval #55 Daniel Dittrich (2:3)
40:37 Timeout ASK Lovosice - LFP
35:18 Vyloučen hráč #46 Antonín Kabelka družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za hrubost
30:00 Střely ve 2. části: 12:15
27:20 GÓL Florbal Ústí! 1:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský, asistoval #29 Aleš Vlach (1:3)
15:24 GÓL Florbal Ústí! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #48 Marek Chroustovský (1:2)
15:00 Vyloučen hráč #11 Martin Kalina družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 11:15
10:48 GÓL Florbal Ústí! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #37 David Černý, asistoval #28 Štěpán Krupica (1:1)
08:13 GÓL ASK Lovosice - LFP! 1:0
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #27 Alexandr Grmela, asistoval #26 Matěj Bureš (1:0)