5:1
    Damian JELÍNEK
    (Málek)

FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 - TJ Znojmo LAUFEN CZ 5:1
branky: 10. Michal Horák, 14. Matyáš Gryc, 23. Vojtěch Spousta, 32. Jakub Vařecha, 33. Adam Klusoň - 38. Damian Jelínek; rozhodčí: Dominik Papp - Jan Duda; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Musil 8 - Ondřej Málek 15; po třetinách: 2:0, 1:0, 2:1
45:00 Komentář hostů Ďuriška Martin (Trenér): Zcela zasloužená výhra soupeře. Bohužel jsme dnes neplnili taktické pokyny po celou dobu utkání. Zítra s čistou hlavou jdeme obrátit sérii v náš prospěch před domácími fanoušky a začneme hrát play-off, které jsme dnes nehráli.
45:00 Komentář domácích Paták Lukáš (Trenér): Celý zápas jsme se prali s udáváním tempa, v leckterých momentech jsme mohli hrát daleko rychleji od hokejky, případně dohrát situace do lepších pozic. I přes to jsme předvedli dobrý koncentrovaný výkon a soupeře jsme nepouštěli do vyložených šanci. Teď vyspat, zregenerovat, a zítra budeme chtít být výrazně lepší.
44:59 Střelu s klaksonem zkusil Gryc, Málek O. si s ní poradil
44:01 Poslední minuta přináší mnoho nevyužitých přechodů
42:43 Skvělá souhra Hattricku, lyžař Klusoň ale netrefuje
42:31 Hra se přiostřuje a šancí ubývá
41:07 Fanoušci hostí jsou teď nespokojeni s výkony jak svých hráčů, tak i rozhodčích
39:50 Hrubý nyní dvakrát nedobře rozehrál, Znojemský hráč se ale pod vlastní střelou zklátil
37:45 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #53 Damian Jelínek, asistoval #39 Daniel Málek (5:1)
37:45 I Znojmo se nakonec dočkalo branky
37:20 Klička Marušíka skončila nejen ztrátou míčku, ale i hokejky
34:17 Hostující tým stále nenalezl recept na gól
32:44 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 5:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #89 Michal Horák (5:0)
32:44 Horákův pokus o zázrak se odrazil ke Klusoňovi, ten zakončil úspěšně
31:21 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 4:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #48 Adam Klusoň (4:0)
29:42 Málek D. zkusil Karasa, minul
29:17 Vyloučen hráč #37 Adam Kylián družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za špatné střídání
28:25 Vyloučen hráč #48 Adam Klusoň družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 na 2 minuty za sekání
28:25 Klusoň nedovoleně zastavuje brejk hostí a do konce třetiny uvidíme hru 4 na 4
27:58 Vyloučen hráč #55 Lukáš Světlík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za špatné střídání
27:16 Znojmo nebezpečné, zatím své střely však nedokáží přetavit na gól
25:37 Vyloučen hráč #81 Josef Loučka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:37 Pepa Loučka zvaný Forman fauluje na 2 minuty
24:11 Málek D. jen do bloku
22:28 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 3:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #83 Vojtěch Spousta, asistoval #81 Josef Loučka (3:0)
22:28 Spousta se dokázala uvolnit z objetí v rohu a střelou na bližší se prosazuje
21:35 Eliáš vyal obránce Znojma na Metějskou, pak nahrál volnému Grycovi na středu, ten minul
19:31 Vařechův defenzivní zákrok z učebnice Ramose vedla k šanci hostujícího týmu, Musil ale opět chytá
18:26 Zmatek v rozehrávce domácích vzůstil v šanci hostí, brankář Musil ale stále 100%
17:15 Vavřinův pokus z poloviny mimo
15:20 Buly pro hostí, následně faul a standartka z poloviny pro Znajmo
13:05 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 2:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #71 Matyáš Gryc, asistoval #15 Jakub Vařecha (2:0)
13:05 Po podařené sehrávce v přesilové hře se do prázdné brány prosazuje kapitán domácích Matyáš Gryc
11:41 Vyloučen hráč #16 Vítek Marušík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
09:30 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 1:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #15 Jakub Vařecha (1:0)
09:30 Prvním uspěšným střelcem se stává fanouškz milovaný Michal Horák
08:30 Horák se dostal do středu jako Roben, bránu ale minul
07:22 Zatím jsme svědky defenzivně bezchzbného utkání
06:55 Musil likviduje nebezpečnou střelu
05:51 Další zákrok Málka
03:24 Standartní situace Znojma z brankoviště jen do bloku.
02:17 Hattrrick zatím nepouští protihráče k míčku, ze své aktivity však netěží.
00:01 Uvodní vhazování pro domácí.