2:7
    Jakub SLAVÍK
    ()

BUTCHIS - ACEMA Sparta Praha UNYP 2:7
branky: 13. Štěpán Dušek, 14. Alfréd Benko - 6. Jakub Bernat, 10. Matteo Šoman, 20. Jan Urych, 30. Štěpán Indra, 36. Lukáš Mitera, 39. Lukáš Mitera, 44. Jakub Slavík; rozhodčí: Filip Rabiňák - Marek Stojanović; vyloučení: 1 + Filip Manďák 4:3; využití: 0:2; diváků: 54; zásahy brankářů: Bernard Schmidt 15 - Vítek Šimáček 21; po třetinách: 2:2, 0:2, 0:3
45:00 Komentář hostů Hrma Ladislav (Trenér): I když se na play off připravujeme už skoro měsíc, nedokázali jsme to přenést do zápasu a odehráli jsme to ve stylu základní části. Je to pro nás ponaučení a zítra do toho musíme vlétnout jinak. Máme do zítra náskok, ale to nás nesmí uspokojit. Kdo zítra přijde do UNYP arény, uvidí pořádný play off výkon.
45:00 Komentář domácích Piruchta Vojtěch (Trenér): Do utkání jsme vstoupili se zbytečně velkým respektem k soupeři, to nás stálo zbytečné branky ze začátku zápasu. Utkání se odehrálo v nižším tempu než jsme očekávali, nedokázali jsme se dostat do utkání. Naše zbytečné individuální chyby v rozehrávce rozhodly dnešní utkání ve prospěch soupeře, doufáme, že se zítra vyhneme těmto chybám a předvedeme lepší hru, než dnes. Děkuji soupeři a divákům a těšíme se na zítřejší odvetu.
45:00 Střely ve 3. části: 8:7
43:41 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #31 Jakub Slavík bez asistence (2:7)
43:01 Mencler ukázal svoje obranné schopnosti a odzbrojil útočníka Sparty.
42:01 Rozhodčí zrušili vyloučení hostů.
40:40 Rottova dorážka z úhlu projela těsně u brankové čáry.
40:00 Střelu Duška ze vzduchu vklidu vytěsnil Šimáček.
38:40 Patrik Vodrážka svůj samostatný únik nevyužil.
38:17 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #68 Lukáš Mitera, asistoval #80 Daniel Večl (2:6)
37:41 Vyloučen hráč #51 Alfréd Benko družstva BUTCHIS na 2 minuty za zvedání florbalky
35:56 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #68 Lukáš Mitera, asistoval #87 Jan Urych (2:5)
35:56 Nához Mitery došel až za záda Schmidta.
33:09 Vyloučen hráč #5 Filip Manďák družstva BUTCHIS na 2+2 minuty za hrubost
31:28 Vyloučen hráč #80 Daniel Večl družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za držení
31:28 I přes dlouhou diskuzi s rozhodčím byl Večl vyloučen.
30:09 Šoman ve velké šanci zaváhal.
30:01 Butchis znovu začíná v přesilovce.
30:00 Střely ve 2. části: 9:7
29:48 Vašák obrovskou šanci nevyužil.
29:06 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #9 Štěpán Indra, asistoval #15 Matyáš Malkus (2:4)
28:30 Vyloučen hráč #80 Daniel Večl družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
27:30 Sparta je teď aktivnější tým.
27:10 Hra se začíná přiostřovat.
24:30 Lavička Sparty je nespokojena s výroky rozhodčích.
19:04 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #87 Jan Urych, asistoval #22 Tomáš Kuchynka (2:3)
16:23 Sparta své oslabení ubránila.
15:01 Butchis začíná druhou třetinu v přesilovce.
15:00 Střely v 1. části: 6:8
14:23 Vyloučen hráč #15 Matyáš Malkus družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
13:33 GÓL BUTCHIS! 2:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #51 Alfréd Benko z trestného střílení (2:2)
12:41 GÓL BUTCHIS! 1:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #22 Štěpán Dušek bez asistence (1:2)
12:41 Chybu v rozehrávce hostů využil nekompromisně Dušek.
11:20 Butchis se zatím moc nedostává na balonek.
09:21 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #86 Matteo Šoman, asistoval #80 Daniel Večl (0:2)
09:21 Po nahrávce od Večla do prázdné branky to měl Šoman už jednoduché.
08:02 Schmidt zneškodnil další střelu hostí.
05:38 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #67 Jakub Bernat bez asistence (0:1)
05:38 Po nedůrazné obraně domácích se Sparta dostává do vedení.
04:15 Vejvoda vyslal ze své čepele první střelu domácích.
02:00 Oba týmy zatím hrají opatrně.