• 45 44:56
    4:9
    (Šerák)

TROOPERS - FbC Písek 4:9
branky: 12. Matěj Karásek, 17. Boris Novotný, 23. Matouš Novák, 43. Lukáš Kott - 7. Šimon Špeta, 8. Ondřej Šareš, 10. Michal Suchan, 12. Dominik Suchan, 19. Michal Suchan, 22. Michal Suchan, 24. Jindřich Král, 39. Jindřich Král, 45. Ondřej Šareš; rozhodčí: Pavel Brückner - Marek Loskot; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Filip Dvořák ? - Jakub Homola ?; po třetinách: 1:4, 2:3, 1:2
45:00 Komentář domácích Novák Jan (Trenér): Písek bol běhavejší a silnejší v osobních soubojích. Soustředíme se, ale na druhý zápas.
45:00 Komentář hostů Reichl Matyáš (Trenér): Díky soupeři za první utkání. Musíme efektivně využít 5 golóvý náskok nad soupeřem a dovést druhé utkání do vítězství. Rozhodně zatím není nic vyhrané.
44:56 GÓL FbC Písek! 4:9
Branku družstva FbC Písek vstřelil #4 Ondřej Šareš, asistoval #21 Matěj Šerák (4:9)
42:31 GÓL TROOPERS! 4:8
Branku družstva TROOPERS vstřelil #93 Lukáš Kott, asistoval #77 Boris Novotný (4:8)
40:02 Timeout TROOPERS
38:57 GÓL FbC Písek! 3:8
Branku družstva FbC Písek vstřelil #28 Jindřich Král, asistoval #4 Ondřej Šareš (3:8)
23:35 GÓL FbC Písek! 3:7
Branku družstva FbC Písek vstřelil #28 Jindřich Král, asistoval #26 Matěj Charvát (3:7)
22:10 GÓL TROOPERS! 3:6
Branku družstva TROOPERS vstřelil #5 Matouš Novák bez asistence (3:6)
22:03 Vyloučen hráč #93 Lukáš Kott družstva TROOPERS na 2 minuty za vysoká florbalka
21:46 GÓL FbC Písek! 2:6
Branku družstva FbC Písek vstřelil #70 Michal Suchan, asistoval #27 Šimon Špeta (2:6)
18:28 GÓL FbC Písek! 2:5
16:16 GÓL TROOPERS! 2:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #77 Boris Novotný, asistoval #15 Richard Létal (2:4)
11:14 GÓL TROOPERS! 1:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #74 Matěj Karásek, asistoval #89 Vojtěch Horák (1:4)
11:10 GÓL FbC Písek! 0:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #31 Dominik Suchan, asistoval #21 Matěj Šerák (0:4)
09:19 GÓL FbC Písek! 0:3
07:30 Hráči Písku dvěma góly odskočili do vedení
07:03 GÓL FbC Písek! 0:2
06:14 GÓL FbC Písek! 0:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #27 Šimon Špeta, asistoval #4 Ondřej Šareš (0:1)
04:10 Ze hry mají víc hráči TROOPERS, kteří několikrát ohrozili branku soupeře. Písek se zatím neumí přesadit na útočné polovině.