3:9
    Jáchym HOLÝ
    ()

FBC Česká Lípa - TRAPOL Tatran Střešovice 3:9
branky: 18. Vojtěch Kafka, 42. Viktor Steinz, 44. Adam Doňar - 7. Adam Aarons, 10. Adam Aarons, 11. David Kriegler, 14. Tomáš Fodor, 20. David Kriegler, 25. Jakub Klápa, 36. Matěj Dvořák, 37. Adam Aarons, 44. Jáchym Holý; rozhodčí: Lukáš Mucha - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 115; zásahy brankářů: Šimon Záruba 11, Marek Meďáš 17 - Lev Kliment 21; po třetinách: 0:4, 1:2, 2:3
45:00 Komentář hostů Janda Roman (Trenér): S výkonem nemůžeme být spokojeni. Kdybychom plnili pokyny, které jsme si  během zápasu dávali mohlo být skore mnohem příznivější. Uvidíme jak bude naše hra vypadat po návratu první lajny. Díky soupeři za utkání a těším se, že zítra uděláme druhý krok k postupu.
45:00 Střely ve 3. části: 9:13
43:41 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 3:9
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #11 Jáchym Holý bez asistence (3:9)
43:01 GÓL FBC Česká Lípa! 3:8
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #21 Adam Doňar, asistoval #87 Kristián Semelka (3:8)
41:53 GÓL FBC Česká Lípa! 2:8
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #27 Viktor Steinz, asistoval #87 Kristián Semelka (2:8)
36:55 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 1:8
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #99 Adam Aarons, asistoval #79 Ondřej Vázler (1:8)
35:46 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 1:7
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #25 Matěj Dvořák, asistoval #36 Jakub Klápa (1:7)
34:39 Vyloučen hráč #3 Ondřej Martinec družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
31:12 Vyloučen hráč #85 Michal Rada družstva TRAPOL Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:00 Střely ve 2. části: 9:11
24:44 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 1:6
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #36 Jakub Klápa, asistoval #90 Lev Kliment (1:6)
24:07 Vyloučen hráč #29 Ondřej Panuška družstva TRAPOL Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
22:31 Střídání brankáře. Nový brankář #61 Marek Meďáš družstva FBC Česká Lípa
19:30 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 1:5
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #67 David Kriegler, asistoval #35 Jakub Šolle (1:5)
17:56 Vyloučen hráč #25 Filip Cobl družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
17:06 GÓL FBC Česká Lípa! 1:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #24 Vojtěch Kafka, asistoval #3 Ondřej Martinec (1:4)
15:00 Střely v 1. části: 6:13
13:13 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 0:4
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #63 Tomáš Fodor, asistoval #23 Šimon Ohanka (0:4)
10:44 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #67 David Kriegler, asistoval #25 Matěj Dvořák (0:3)
09:01 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #99 Adam Aarons, asistoval #85 Michal Rada (0:2)
06:00 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 0:1