7:4
    Ondřej KUBEŠ
    (Čapek)

Wizards DDM SO Praha 10 - SOKOLI Pardubice 7:4
branky: 3. Tadeáš Zeiner, 13. Lukáš Tichopád, 23. Jakub Fořt, 26. William Mathias Kuray, 27. Tadeáš Zeiner, 33. Adam Kuchař, 41. Jakub Fořt - 7. Matyáš Gilar, 12. Matěj Švadlenka, 38. Michal Černohorský, 43. Ondřej Kubeš; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Řehák; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Šimon Koutenský 21 - Jakub Mikula 15; po třetinách: 2:2, 3:0, 2:2
45:00 Komentář hostů Černohorský Jan (Trenér): Vyrovnané a bojovné utkání hodné play-off rozhodlo pár detailů (aktéři vědí...) a s tím související naše nekoncentrovanost, kdy jsme dostali 3 rozdílové góly. Musíme zapracovat více "na hlavě" a na tom, abychom byli méně čitelní v útoku, protože soupeř nám zblokoval a brankář pochytal spoustu střel. Klukům patří poděkování za celou sezonu, kdy makali a výrazně se zlepšili!! V juniorce a v další sezoně dorostu mají na co navazovat. Samozřejmě přejeme soupeři hodně štěstí v další fázi play-off.
45:00 Komentář domácích Voltr Vít (Trenér): Dneska jsme si na začátku mysleli, že to půjde s klukama z juniorky samo, ale soupeř nás velmi rychle vyvedl z omylu. Klobouk dolů před kondičkou Pardubic, ukázali nám, že v téhle oblasti máme velké rezervy a musíme v letní přípravě zapracovat. V téhle fázi sezóny jsme ale nechtěli ještě končit a od druhé třetiny se to projevilo, stejně jako včera, jsme i dnes byli celkem efektivní a proměňovali jsme šance. Bohužel jsme se v tréninku v poslední době tolik nevěnovali rozehrávce a bylo to znát, tam jsme měli problémy. Pozornou obranou a opět s pomocí výborného Šimona jsme nakonec urvali vítězství. Děkujeme Pardubicím za skvělou sérii, myslím, že podobné zápasy kluky posouvají. Příští týden se o to zase porveme, jsem rád, že hrajeme dál, i když to bude těžké. Přejeme Pardubicím šťastnou cestu domů.
45:00 Střely ve 3. části: 6:4
44:59 Máme tu konec děküjeme dnešním divákův v hale a v domovech za podporu a těšíme se příště !
44:00 Probíhá závěrečná perioda tohoto zápasu !
43:32 Koutenský monster save !
42:42 Zeiner netrefuje prázdnou branku pouze tyč !
42:21 GÓL SOKOLI Pardubice! 7:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #6 Ondřej Kubeš, asistoval #40 Vojta Čapek (7:4)
42:00 Pardubice opět v šesti
40:41 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #26 Jakub Fořt bez asistence (7:3)
40:11 Mikula při běhu do své svatyně, zaškobrtl o své kalhoty.
39:12 Pardubice v 6 !
38:50 Timeout SOKOLI Pardubice
38:50 Hra se přiostřuje !
37:00 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Michal Černohorský, asistoval #32 Filip Pavliš (6:3)
37:00 Černohorský snižuje na 6:3 !
35:48 Dnešní utkání sleduje neuvěřitelných 57 diváků. Děkujeme !
35:08 Markl se prohličkoval celé hřiště, ale v koncovce ztrácí
32:42 Diváci skandují slovní spojení "Nehraj si s tím !"
32:23 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Adam Kuchař, asistoval #77 Lukáš Tichopád (6:2)
32:23 Kuchař pod břevno gol
31:35 Kuchař sám na Mikulu ale branku netrefuje
30:59 Havelka chtěl vyskoušet své fotbalové schopnosti ale balonek mu proklouzl mezi nohama ! Diváci tleskají
30:15 Uběhlo teprve 15 sekund z patnácti minut!
30:01 vhazování pro Domácí !
30:00 Druhá patnáctiminutovka nám nabídla k vidění 3 branky družstva Wizards a rychlejší a pestřejší florbal. Čeká nás poslední třetina zápasu, pohodlně se usaďte za malou chvíli začínáme!
30:00 Střely ve 2. části: 7:11
29:00 Probíhá poslední minuta druhe třetiny
27:56 Pardubice tlačí, Koutenský ale chytá
26:59 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #14 Tadeáš Zeiner, asistoval #26 Jakub Fořt (5:2)
26:59 Zeiner dává pátý gol !
26:27 Zeiner přestřeluje
25:05 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #38 William Mathias Kuray, asistoval #7 Marek Sedliský (4:2)
25:05 Kuray se nemílí a střílí čtvrtou branku zápasu !
24:51 Koutenský vyráží jedovku helmou !
24:14 Hrubý z tutovky přestřeluje !
22:55 Pardubický brankář chytá jedovku z rohu hřiště
22:26 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #26 Jakub Fořt, asistoval #19 Tomáš Havelka (3:2)
22:26 Fořt z otočky stříli branku
21:33 Tluchořovi rána nesedla a branku přestřeluje
20:20 Koutenský si připisuje další zákrok
19:30 Mikula skákají balonek chytl až napodruhé.
18:52 Urban u mantinelu vybojoval balonek a Wizards mají další útok
18:20 Fořt po úniku na útočnou polovinu nedovoleně zastaven a Wizards mají rozehrávku z rohu.
18:01 Koutenského výhoz končí na polovině hřiště
17:32 Vyloučen hráč #77 Lukáš Tichopád družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:25 Koutenský předu z dálky vyráží do rohu
16:40 Práškova střela jen nad !
16:10 Fořt připravil tutovku pro havelku, ten ale nepřesně.
15:27 Domácí v 5
15:01 Vhazování pro Hosty
15:00 První třetina nám nabídla 4 branky, uvidíme jak se Pardubicím a Wizards bude dařit ve druhé třetině .
15:00 Střely v 1. části: 9:10
14:20 Wizadrs se úspěšně brání ve 4 .
14:00 Probíhá posledni minuta 1. třetiny
13:27 Vyloučen hráč #26 Jakub Fořt družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
13:27 Pardubice si zahrají přesilovku !
12:55 Tichopád ztrácí balonek na polovině hřiště, ale pardubický útočník přestřeluje.
12:04 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #77 Lukáš Tichopád, asistoval #12 Vojtěch Stádník (2:2)
11:31 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #19 Matěj Švadlenka bez asistence (1:2)
11:31 Švadlenka ze středu plandavou střelou dostal balonek až za záda Wizardského golmana
11:20 Kubeš v tutovce přestřelil
10:42 Černý v souboji u mantinelu se Smetákem, ale pardubický hráč vychází ze souboje jako vítěz.
09:03 Gilar ze stejné pozice jako u první branky střílí, ale teď šanci neproměnil
08:33 Mikula vyráží balonek tělem ve schrumáži před brankou !
07:50 Pardubice kombinují na vlastní polovině, ale přihrávka, která směřovala na středovího hráče, skončila až v rukou Koutenského.
07:07 Zeiner po souboji pardubickým hráčem padá a hra se přerušuje.
06:01 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #2 Matyáš Gilar, asistoval #6 Ondřej Kubeš (1:1)
06:01 Gilar proběhl po pravém mantinelu a vstřelil branku !
05:18 Havelka před hostující bránou padá, ale rozhodčí zůstávájí klidnými.
04:44 Hra se odehrává v poklidném tempu na obou stranách.
02:35 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #14 Tadeáš Zeiner, asistoval #19 Tomáš Havelka (1:0)
02:35 Zeiner z levého mantinelu trefuje čistě ke vzdálenější tyči pardubického brankáře !
02:05 Havelka pálí, ale jen do brankaře.
01:20 Wizards se tlačí na polovinu soupeře.
00:00 Úvodní vhazování pro hosty