9:0
    Ondřej HONC
    (Miclík)

Předvýběr.CZ Florbal MB Black - Florbal T. K. S. - TJ Turnov  9:0
branky: 6. Jan Michalec, 9. Petr Špaček, 11. Aleš Chmelař, 20. Matěj Miclík, 24. Ondřej Honc, 34. Matěj Boček, 35. Jiří Miler, 41. Ondřej Honc, 45. Ondřej Honc; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Řehák; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; diváků: 79; zásahy brankářů: Karel Schamberger 5 - Ondřej Šafář 12; po třetinách: 3:0, 2:0, 4:0
45:00 Komentář hostů Jiránek Tomáš (Vedoucí): Po dnešním zápase musím kluky navzdory konečnému výsledku pochválit za obrannou část hry. Bylo vidět, že síly postupně ubývají, a proto soupeř trestal každou chybu. Do útoku byl pokyn jasný, dlouhý nakopávaný a trefovat zařízení. Část jedna se nám dařila, ale se zakončením už tak spokojený nejsem. Děkuji klukům za celou sezónu, T. K. S. nekončí. Poděkovat se sluší také naším fanouškům, kteří s námi letos poprvé nemuseli cestovat na Šluknov a do Prunéřova, ale fandili nám proti nejlepším týmům v ČR.
45:00 Komentář domácích Bína Jakub (Trenér): Zápas nám ukázal na čem musíme zapracovat. Snažili jsme se o rozehrávku do hlubokého bloku soupeře, ale měli jsme špatné rozhodování v kapsách. Měli jsme spoustu zbytečných ztrát. Ve třetí třetině jsme od toho upustili a na výkonu to bylo znát. Nejkoukatelnější úseky hry byly v našem oslabení. Děkujeme soupeři za sérii a těšíme se na další zápasy.
45:00 Střely ve 3. části: 9:2
44:54 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 9:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #64 Ondřej Honc, asistoval #3 Matěj Miclík (9:0)
44:10 Po nepovedené rozehrávce hosti jsou domácí opět na balonku.
40:47 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 8:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #64 Ondřej Honc, asistoval #77 Jan Michalec (8:0)
40:47 Boleslav se i v dalším oslabení prosazuje a navyšuje svůj náskok.
40:17 Vyloučen hráč #71 Jiří Miler družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za nesportovní chování
40:17 Turnov si zahraje další přesilovku.
40:02 Turnov ke konci zápasu zvedl tempo.
39:10 Hosté neproměnili největší šanci zápasu co doteď měli, skóre zůstává tedy neměnné.
38:01 Timeout Florbal T. K. S. - TJ Turnov
37:43 Šafář teď blokuje jednu střelu za druhou.
35:07 Standardka pro domácí po faulu na Miclíka.
34:11 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 7:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #71 Jiří Miler bez asistence (7:0)
33:16 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 6:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #57 Matěj Boček bez asistence (6:0)
33:16 Domácí ani v oslabení nezahálí a přidávají další gól.
31:26 Vyloučen hráč #97 Simon Menke družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:53 Skvělý zákrok Šafáře proti Menkeho střele.
30:00 Střely ve 2. části: 6:1
26:30 Domácí obrana nedává soupeři sebemenší šanci.
25:40 Standardka pro hosty.
25:25 Menke obral hosty o míček těsně před brankou domácích a uklidňuje situaci.
23:54 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB Black
23:54 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 5:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #64 Ondřej Honc, asistoval #57 Matěj Boček (5:0)
21:59 Miler obral hosty těsně před brankou o balonek a míří směrem k Šafářovi.
21:14 Chmelař v krásné individuální akci se dostal až k zakončení, které ale míří mimo branku Turnova.
19:36 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 4:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #3 Matěj Miclík, asistoval #10 Daniel Bruntz (4:0)
19:27 Domácí v plném počtu.
17:23 Vyloučen hráč #77 Jan Michalec družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:52 Vyloučen hráč #57 Matěj Boček družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za sekání
16:52 Boček se po Honcově chybě snažil zachránit situaci, ale počínal si nedovoleně a tak ho dvě minuty na trestné neminou.
15:01 Buly pro hosty.
15:00 Střely v 1. části: 6:2
13:57 Zikmundovu dělovku vykryl Šafář ramenem.
12:34 Hostující Kořínek přerušuje boleslavskou akci, kterou rozjíždí Špaček.
11:55 Hosté se konečně dostali do větší šance, která ale končí neúspěšně.
10:13 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 3:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #62 Aleš Chmelař, asistoval #57 Matěj Boček (3:0)
10:13 Chmelař využívá další boleslavskou šanci a posouvá svůj tým už do tří-brankového vedení.
09:58 Turnovu se nedaří přejít ani půlící čáru.
08:24 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 2:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #59 Petr Špaček, asistoval #46 Patrik Šebek (2:0)
06:01 Petrák vzápětí ve velké další šanci domácích.
05:23 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB Black! 1:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #77 Jan Michalec, asistoval #71 Jiří Miler (1:0)
05:23 Miler našel Michalce, který následně propaluje brankáře hostí.
04:12 Šebek prudkou střelou prověřil Šafáře.
02:30 Nepřesná rozehrávka hostí zpoza branky domácích zajistila další únik domácích směrem k Šafářovi.
02:01 Bolka zatím svírá soupeře na jeho obranné polovině.
01:02 Miclík v první větší šanci domácích přestřeluje branku.