16:1
    Marek TRNÍK
    (Blahník)

FBC Kutná Hora - černí - FAT PIPE Start98 16:1
branky: 4. Marek Trník, 5. Marek Trník, 8. Michal Trník, 12. Jakub Martínek, 12. Štěpán Blahník, 13. Matyáš Vašíček, 13. Štěpán Blahník, 15. Marek Trník, 20. Šimon Trpišovský, 26. Štěpán Blahník, 27. Tomáš Tvrdík, 30. Štěpán Blahník, 34. Marek Trník, 40. Michal Trník, 42. Marek Trník, 44. Marek Trník - 26. Martin Dajč; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 112; zásahy brankářů: Matěj Němec 12, Matěj Řípa 8 - Matěj Marian -2, Otakar Janoušek 14; po třetinách: 8:0, 4:1, 4:0
45:00 Komentář hostů: Serie nám vůbec bohužel nevyšla. V obou zápasech jsme podali náš nejslabší výkon v sezoně. Soupeř byl ve všech činnostech lepší. a nezbývá než mu pogratulovat k zaslouženému postupu.
45:00 Komentář domácích Netolický Pavel (Asistent trenéra): Celé dvojutkání nám nad očekávání vyšlo. Pro soupeře to bylo přiliš kruté, ale když odskočíte o několik golů, špatně se vám koncentruje na další průgěh utkání. Nicméně musím naše kluky pochválit, plnili do puntíku naše pokyny a nechali na hřišti všechno. Odměnou nám jsou vysoká vítězství. Děkujeme soupeři za zápas a již se těšíme na další kolo.
45:00 Střely ve 3. části: 10:8
43:23 GÓL FBC Kutná Hora - černí! 16:1
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #60 Marek Trník, asistoval #4 Štěpán Blahník (16:1)
41:06 GÓL FBC Kutná Hora - černí! 15:1
39:15 GÓL FBC Kutná Hora - černí! 14:1
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #57 Michal Trník, asistoval #4 Štěpán Blahník (14:1)
38:17 Vyloučen hráč #87 Adam Šára družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání
33:24 GÓL FBC Kutná Hora - černí! 13:1
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #60 Marek Trník, asistoval #57 Michal Trník (13:1)
32:45 Vyloučen hráč #16 Lukáš Hamerník družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Matěj Řípa družstva FBC Kutná Hora - černí
30:00 Střely ve 2. části: 10:7
29:57 GÓL FBC Kutná Hora - černí! 12:1
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #4 Štěpán Blahník, asistoval #88 Matyáš Vašíček (12:1)
27:31 Vyloučen hráč #20 Tomáš Kábrt družstva FBC Kutná Hora - černí na 2 minuty za sekání
26:48 GÓL FBC Kutná Hora - černí! 11:1
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #5 Tomáš Tvrdík, asistoval #26 Šimon Trpišovský (11:1)
25:58 GÓL FBC Kutná Hora - černí! 10:1
25:36 GÓL FAT PIPE Start98! 9:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #69 Martin Dajč, asistoval #93 David Štantejský (9:1)
23:13 Vyloučen hráč #17 David Kobylarz družstva FBC Kutná Hora - černí na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:26 GÓL FBC Kutná Hora - černí! 9:0
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #26 Šimon Trpišovský bez asistence (9:0)
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Otakar Janoušek družstva FAT PIPE Start98
15:00 Střely v 1. části: 8:6
14:28 GÓL FBC Kutná Hora - černí! 8:0
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #60 Marek Trník, asistoval #88 Matyáš Vašíček (8:0)
13:35 Vyloučen hráč #69 Štěpán Jaroš družstva FBC Kutná Hora - černí na 2 minuty za sekání
12:58 GÓL FBC Kutná Hora - černí! 7:0
12:11 GÓL FBC Kutná Hora - černí! 6:0
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #88 Matyáš Vašíček bez asistence (6:0)
11:51 GÓL FBC Kutná Hora - černí! 5:0
11:05 GÓL FBC Kutná Hora - černí! 4:0
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #6 Jakub Martínek, asistoval #17 David Kobylarz (4:0)
07:29 GÓL FBC Kutná Hora - černí! 3:0
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #57 Michal Trník, asistoval #60 Marek Trník (3:0)
04:52 GÓL FBC Kutná Hora - černí! 2:0
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #60 Marek Trník, asistoval #3 Adam Štursa (2:0)
03:02 GÓL FBC Kutná Hora - černí! 1:0
00:40 Vyloučen hráč #43 Denis Kolář družstva FBC Kutná Hora - černí na 2 minuty za špatné střídání