13:3
    Matěj ROMANOVSKÝ
    ()

Zlín Lions - FBS Olomouc 13:3
branky: 1. Michael Dudek, 2. Patrik Kresta, 5. Patrik Kresta, 5. Matěj Klímek, 16. Matěj Tkadlec, 25. Patrik Kresta, 26. Matěj Klímek, 27. Michael Dudek, 28. Matěj Tkadlec, 31. Matěj Tkadlec, 34. Adam Nedbálek, 40. Matěj Klímek, 41. Matěj Tkadlec - 22. Marek Opluštil, 27. Marek Opluštil, 44. Matěj Romanovský; rozhodčí: Jan Kouba - David Zástřešek; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Matěj Outrata ?, Michal Gajdůšek ? - Samuele Pedriali ?, Vilém Bodnar ?; po třetinách: 4:0, 5:2, 4:1
45:00 Komentář hostů Kratochvil Jan (Trenér): ...
45:00 Komentář domácích Ondroušek Lukáš (Trenér): Dnes jsme po úvodním tlaku narozdíl od předchozího zápasu nepolevili a soupeře nepustili do hry. Chtěl bych všem klukům poděkovat, že odmakali zápas do konce. Děkujeme i všem fanouškům, moc si vážíme jejich podpory.
43:06 GÓL FBS Olomouc! 13:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Matěj Romanovský bez asistence (13:3)
41:47 Vyloučen hráč #3 Martin Macharáček družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
40:42 GÓL Zlín Lions! 13:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #32 Matěj Tkadlec, asistoval #25 Michael Dudek (13:2)
39:20 GÓL Zlín Lions! 12:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #12 Matěj Klímek, asistoval #24 Patrik Kresta (12:2)
37:01 Vyloučen hráč #32 Ondřej Študent družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hra rukou
33:22 GÓL Zlín Lions! 11:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #80 Adam Nedbálek, asistoval #24 Patrik Kresta (11:2)
30:49 GÓL Zlín Lions! 10:2
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Michal Gajdůšek družstva Zlín Lions
27:51 GÓL Zlín Lions! 9:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #32 Matěj Tkadlec, asistoval #15 Václav Čeček (9:2)
27:50 Vyloučen hráč #49 Kryštof Novák družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře
26:58 GÓL Zlín Lions! 8:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Michael Dudek, asistoval #32 Matěj Tkadlec (8:2)
26:44 GÓL FBS Olomouc! 7:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #14 Marek Opluštil, asistoval #27 Alex Sofronieski (7:2)
25:31 Timeout FBS Olomouc
25:31 GÓL Zlín Lions! 7:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #12 Matěj Klímek, asistoval #42 Martin Čuba (7:1)
24:50 GÓL Zlín Lions! 6:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #24 Patrik Kresta, asistoval #25 Michael Dudek (6:1)
21:25 GÓL FBS Olomouc! 5:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #14 Marek Opluštil, asistoval #8 Jan Slavík (5:1)
19:12 Vyloučen hráč #24 Patrik Kresta družstva Zlín Lions na 2 minuty za blokování florbalky
15:53 GÓL Zlín Lions! 5:0
09:58 Vyloučen hráč #3 Martin Macharáček družstva Zlín Lions na 2 minuty za hra rukou
04:28 Střídání brankáře. Nový brankář #61 Vilém Bodnar družstva FBS Olomouc
04:27 GÓL Zlín Lions! 4:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #12 Matěj Klímek, asistoval #15 Václav Čeček (4:0)
04:05 GÓL Zlín Lions! 3:0
01:15 GÓL Zlín Lions! 2:0
00:25 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Michael Dudek, asistoval #80 Adam Nedbálek (1:0)