1:1
    Adam FIŠER
    (Holovej)

Florbal Chomutov - Kanonýři Kladno 1:1
branky: 45. Adam Fišer - 43. Jan Karafiát; rozhodčí: Daniel Castrillo - Martin Procházka; vyloučení: 2 + Ondřej Penk 4:3; využití: 0:0; diváků: 145; zásahy brankářů: Matěj Somol 23 - Lukáš Hekl 17; po třetinách: 0:0, 0:0, 1:1
45:00 Komentář domácích: Až dnes hráči pochopili, jak je třeba přistoupit k zápasu play-off. Odhodlání, nasazení, to jsou atributy výkonu, které jsme dnes ve hře měli, bohužel jsme nedokázali to nejdůležitější a nejzákladnější, dát potřebný počet gólů, abychom postoupili. Zlepšíme tréninkový proces v příštích sezonách, ať můžeme takových těžkých zápasů odehrát daleko více a učit se ze zkušenosti, ne z teorie. Moc si vážíme fanoušků, kteří nás dorazili podpořit. 150 lidí na dorostencké play off je skvělý počet. V budoucnu věřím, že jim začneme doručovat úspěchy, ne jen zážitky.
45:00 Komentář hostů Minář Stanislav (Trenér): V první řadě skvělá atmosféra, smekáme před diváky v jakém počtu dorazily, to je důvod proč to hrajeme. K zápasu, od nás chytřejší výkon než včera, hráli jsme se velmi dobře do obrany, méně kvalitně na míčku, to nás mrzí. Postup těší a pokračujeme dále, a připravvíme se na další soupeře, který nas čeká. Vážíme si tomu a hráčům děkujeme za výkony, byl to hrozně těžký víkend.
45:00 Střely ve 3. části: 9:6
44:04 GÓL Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #25 Adam Fišer, asistoval #19 Jan Holovej (1:1)
42:40 GÓL Kanonýři Kladno! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #25 Jan Karafiát, asistoval #65 Matěj Mach (0:1)
38:55 Timeout Florbal Chomutov
33:22 Vyloučen hráč #72 Filip Žižka družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
30:00 Střely ve 2. části: 2:9
29:59 Vyloučen hráč #13 Ferdinand Tomášek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
27:21 Vyloučen hráč #5 Ondřej Penk družstva Florbal Chomutov na 2+2 minuty za hrubost
22:22 Vyloučen hráč #65 Matěj Mach družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:27 Vyloučen hráč #14 Tobiáš Fojtík družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 7:8
10:53 Vyloučen hráč #65 Matěj Mach družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře