• 45 44:58
    21:2
    (Bílek)

FbC Písek - SK Meťák České Budějovice 21:2
branky: 3. Ondřej Šareš, 4. Michal Suchan, 4. Dominik Suchan, 6. Ondřej Šareš, 8. Ondřej Šareš, 10. Jakub Hladík, 12. Jindřich Král, 14. Jindřich Král, 14. Jakub Hladík, 18. Jindřich Král, 21. Ondřej Šareš, 25. Jindřich Král, 30. Jakub Hladík, 33. Matěj Šerák, 36. Matěj Charvát, 39. Jindřich Král, 42. Šimon Špeta, 43. Matěj Šerák, 44. Dominik Suchan, 45. Kryštof Čermák, 45. Jindřich Král - 19. Miroslav Míšek, 39. Miroslav Míšek; rozhodčí: Adam Hofhansl - Lukáš Teska; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Jakub Homola -1, Lukáš Bauer ? - Daniel Švec ?, Josef Šerhant ?; po třetinách: 9:0, 4:1, 8:1
45:00 Komentář hostů Zdrha Václav (Trenér): Děkuji klukům za sezónu a gratuluji soupeři.
45:00 Komentář domácích Reichl Matyáš (Trenér): Po včerejším herním provaru se všichni oklepali a do značné části  předváděli florbal, který chceme a umíme hrát. Nyní se musíme soustředit na další kolo. Posíláme pozdravy a sílu do Plzně našemu áčku! Pro Michala: Přesilovka vyšla dle plánu. Soupeři a našim fantastickým divákům děkujeme.  n n
45:00 Tohle byl debakl, kluci děkujem!
44:58 GÓL FbC Písek! 21:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #28 Jindřich Král, asistoval #22 Martin Bílek (21:2)
44:58 Martin třetí asistence, opravdu neskutečné
44:24 GÓL FbC Písek! 20:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #80 Kryštof Čermák, asistoval #17 Jakub Halbrštát (20:2)
44:24 Jo, zvládne. Čermák se trefil proti jeho bývalému klubu
43:49 GÓL FbC Písek! 19:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #31 Dominik Suchan, asistoval #4 Ondřej Šareš (19:2)
43:39 Zvládne Písek dvacet gólů?
42:28 GÓL FbC Písek! 18:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #21 Matěj Šerák, asistoval #22 Martin Bílek (18:2)
42:28 PŘEPIŠTE DĚJINY!!!! MARTIN MÁ DRUHOU ASISTENCI!!!
41:28 GÓL FbC Písek! 17:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #27 Šimon Špeta, asistoval #22 Martin Bílek (17:2)
41:28 Nemožné se stalo skutečností!!!!! MARTIN BÍLEK ZÍSKAL SVŮJ PRVNÍ BOD V SEZONĚ!!!!
40:15 Písek odvolal gólmana
40:14 Timeout FbC Písek
38:46 GÓL SK Meťák České Budějovice! 16:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #18 Miroslav Míšek, asistoval #40 Oliver Schick (16:2)
38:46 Miroslav Míšek také útočí na hattrick
38:33 GÓL FbC Písek! 16:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #28 Jindřich Král, asistoval #4 Ondřej Šareš (16:1)
38:33 Zase tohle duo, Jindra Král dal svůj pátý gól
35:18 GÓL FbC Písek! 15:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #26 Matěj Charvát, asistoval #1 Lukáš Bauer (15:1)
35:18 Gól dává i Charvi, je nutné dodat, že naprosto zaslouženě. Další zvláštnost je, že asistoval gólman. Luky, gratulujeme.
32:57 GÓL FbC Písek! 14:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #21 Matěj Šerák, asistoval #26 Matěj Charvát (14:1)
32:57 Krásná kombinace Píseckých končí gólem Matěje Šeráka
32:22 Vyloučen hráč #66 Václav Schneider družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
32:22 Meťák už zase sedí
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Lukáš Bauer družstva FbC Písek
30:00 Homola má hotovo, v brance už je Luky Bauer
29:43 GÓL FbC Písek! 13:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #23 Jakub Hladík bez asistence (13:1)
29:43 Kuba Hladík dává svůj druhý gól
24:00 GÓL FbC Písek! 12:1
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #14 Josef Šerhant družstva SK Meťák České Budějovice
24:00 Zase tihle dva!!!!
23:34 Vyloučen hráč #93 Jan Duda družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
23:34 Písek bude hrát přesilovou hru
20:59 GÓL FbC Písek! 11:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #4 Ondřej Šareš, asistoval #28 Jindřich Král (11:1)
20:59 Oba střelci hattricku se podilejí na dalším gólu Písku
18:13 GÓL SK Meťák České Budějovice! 10:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #18 Miroslav Míšek, asistoval #29 Vojtěch Matějíček (10:1)
18:13 Míšek snižuje
17:43 GÓL FbC Písek! 10:0
17:43 Hattrick kompletuje i Jindřich Král
17:19 Kuba Homola čapá Míškovu ránu
16:13 Písek v plném počtu
15:01 Písek začíná druhou třetinu v oslabení
15:00 Písek se v této třetině dostal do vedení 9:0. To bude mít Meťák hodně těžké
14:37 Písek má převahu i v oslabení
14:07 Vyloučen hráč #26 Matěj Charvát družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:07 Charvi jde sedět
13:54 GÓL FbC Písek! 9:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #23 Jakub Hladík, asistoval #27 Šimon Špeta (9:0)
13:54 Už to nestíhám zapisovat
13:30 GÓL FbC Písek! 8:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #28 Jindřich Král, asistoval #21 Matěj Šerák (8:0)
13:30 Rozstřílel se i Jindra, a tak útočí na hattrick
11:50 GÓL FbC Písek! 7:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #28 Jindřich Král, asistoval #31 Dominik Suchan (7:0)
11:50 Takhle by to šlo. VÝBORNĚ JINDRO!!!!
09:50 GÓL FbC Písek! 6:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #23 Jakub Hladík, asistoval #26 Matěj Charvát (6:0)
09:50 Po krásné asistenci Matěje Charváta uklidil do prázdé branky Jakub Hladík
07:07 GÓL FbC Písek! 5:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #4 Ondřej Šareš, asistoval #26 Matěj Charvát (5:0)
07:07 Házejte čepice!!!! Šarda se trefil potřetí!!!
06:17 Špeta těsně minul bránu
05:46 GÓL FbC Písek! 4:0
05:46 Čtvrtý gól, Šarda se trefil již podruhé.
03:20 GÓL FbC Písek! 3:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #31 Dominik Suchan bez asistence (3:0)
03:20 Dva góly hned po sobě!!!! Trefily se oba Suchani
03:17 GÓL FbC Písek! 2:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #70 Michal Suchan, asistoval #27 Šimon Špeta (2:0)
02:16 GÓL FbC Písek! 1:0
02:16 Je tady první gól, Ondra Šareš vymetl po Charviho nahrávce šibenici
02:00 Písek se hned od začátku tlačí do útoku
00:01 Úvodní buly vyhrál Písek
00:00 Vítáme vás na přenosu druhého zápasu mezi Meťákem a Pískem. První zápas ovládl Písek 3:1, uvidíme co přinese dnešní zápas.