6:5
    Adam TŮMA
    (Švéda)

FBC Štíři Č. Budějovice - BLACK ANGELS 6:5
branky: 2. Jakub Kouba, 26. Daniel Nosek, 30. Martin Vašíček, 41. Adam Tůma, 44. Jakub Kouba, 45. Adam Tůma - 5. Filip Forejt, 5. Lukáš Janoštík, 18. Adam Barchánek, 25. Filip Forejt, 38. Adam Barchánek; rozhodčí: Jan Lukáč - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Jonáš Bican 18 - Jakub Kreibich 17; po třetinách: 1:2, 2:2, 3:1
45:00 Komentář hostů Hausmann Jan (Vedoucí): V první řadě bychom chtěli poděkovat soupeři za dva skvělé hrací dny. Ze začátku to bylo velmi vyrovnané, ale ke konci zápasu jsme nepředváděli výkon vhodný play-off. Ve Kbelích budeme silnější. Děkujeme Budějovicím za kvalitní florbalový víkend. BLECI ČUUS!!!
45:00 Komentář domácích Kouba Pavel (Vedoucí): Chtěl bych v první řadě poděkovat všem hráčům za výborný výkon. Bojovali jsme opravdu až do konce a vítěztví je pro nás odměnou, i když se nám nepodařilo postoupit. Soupeři gratuliji k postupu a přeji hodně štěstí v dalších bojích.
45:00 Střely ve 3. části: 12:11
44:59 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #50 Adam Tůma, asistoval #31 Šimon Josef Švéda (6:5)
43:35 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #94 Jakub Kouba bez asistence (5:5)
41:40 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
41:40 Vyloučen hráč #44 Tomáš Egrt družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
40:29 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #50 Adam Tůma bez asistence (4:5)
38:15 Vyloučen hráč #65 Tomáš Dofek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:34 GÓL BLACK ANGELS! 3:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Adam Barchánek bez asistence (3:5)
32:01 Vyloučen hráč #93 Jan Kouba družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
30:01 První buly vyhrávají Black Angels
30:00 Střely ve 2. části: 5:4
29:42 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Martin Vašíček, asistoval #65 Tomáš Dofek (3:4)
29:31 Vyloučen hráč #20 Dominik Tandler družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:20 Jan Kouba vyslal krásnou střelu , brance naštestí pro hostující tým zabránila tyčka
25:36 Štíři neztrácejí naději a dostávají se zásluhou Noska zpět do hry
25:24 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #9 Daniel Nosek, asistoval #23 Matyáš Cuřín (2:4)
24:04 GÓL BLACK ANGELS! 1:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Filip Forejt, asistoval #98 Petr Staněk (1:4)
18:45 Štíři se snaží o dorovnání , ale soupeř jim nedává dnes nic zadarmo
17:52 GÓL BLACK ANGELS! 1:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Adam Barchánek, asistoval #29 Lukáš Janoštík (1:3)
15:01 První buly vyhrávají domácí
15:00 Střely v 1. části: 6:8
14:03 Akce Jíry s Drefkem končí jen v tyčce a gólman si může oddychnout
10:11 Jíra si prošel sám přes dva hráče , na brankáře hostí byl však krátký
08:35 Black Angels si drží balónek na hokejkách a domácím ho vůbec nepůjčují
04:52 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #29 Lukáš Janoštík, asistoval #20 Dominik Tandler (1:2)
04:09 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Filip Forejt, asistoval #42 Ondřej Petrů (1:1)
03:37 Black Angels se náskok domácích nelíbí a snaží se o vyrovnání
02:07 Štíři nepodcenili přípravu a po necelých dvou minutách se ujímají vedení
01:28 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #94 Jakub Kouba, asistoval #93 Jan Kouba (1:0)
00:01 První buly vyhrávají domácí