(Lédl)
  • 45 44:54
    2

FBC Česká Lípa - FbC Skuteč 9:6
branky: 14. Viktor Steinz, 14. Filip Cobl, 16. Ondřej Martinec, 21. Lukáš Šindelář, 24. Mikeš Motejzík, 28. Mikeš Motejzík, 30. Ondřej Martinec, 40. Kristián Semelka, 45. Vojtěch Kafka - 14. Karel Břeň, 25. Šimon Češík, 26. Oliver Zavoral, 33. Šimon Češík, 35. Radek Pešek, 45. Tommi Fiala; rozhodčí: David Scholz - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Marek Meďáš 23, Šimon Záruba 4 - Daniel Nekvinda 29; po třetinách: 2:1, 5:2, 2:3
45:00 Komentář hostů Laška Ondřej (Trenér): Děkuji soupeři za férovou serii. Gratuluji k zaslouženému postupu. Dnes jsme nebyli lepším týmem. Klukům děkuji za celou sezonu ve které jsme předvedli dobré výkony ze kterých můžou čerpat do další kariery.
45:00 Střely ve 3. části: 9:7
44:54 Vyloučen hráč #99 Deniz Rybenský družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
44:38 GÓL FBC Česká Lípa! 9:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #24 Vojtěch Kafka, asistoval #3 Ondřej Martinec (9:6)
44:31 GÓL FbC Skuteč! 8:6
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #68 Tommi Fiala, asistoval #23 Jakub Lédl (8:6)
39:11 GÓL FBC Česká Lípa! 8:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #87 Kristián Semelka, asistoval #30 Radim Piškula (8:5)
34:46 Vacek v šanci, ale nic víc.
34:21 GÓL FbC Skuteč! 7:5
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #8 Radek Pešek z trestného střílení (7:5)
32:36 GÓL FbC Skuteč! 7:4
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #11 Šimon Češík, asistoval #65 Tomáš Pešek (7:4)
31:31 Motejzík v šanci.
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #16 Šimon Záruba družstva FBC Česká Lípa
30:00 Vyloučen hráč #99 Deniz Rybenský družstva FbC Skuteč na 2 minuty za zdržování hry
30:00 Střely ve 2. části: 12:13
29:55 Vyloučen hráč #23 Jakub Lédl družstva FbC Skuteč na 2 minuty za bránění ve hře
29:37 GÓL FBC Česká Lípa! 7:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #3 Ondřej Martinec bez asistence (7:3)
27:33 GÓL FBC Česká Lípa! 6:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #27 Viktor Steinz (6:3)
26:37 Skuteč rozehrává v útočném rohu.
25:32 GÓL FbC Skuteč! 5:3
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #9 Oliver Zavoral, asistoval #8 Radek Pešek (5:3)
24:49 Buly vyhrávají hosté.
24:48 GÓL FbC Skuteč! 5:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #11 Šimon Češík bez asistence (5:2)
23:38 GÓL FBC Česká Lípa! 5:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #3 Ondřej Martinec (5:1)
22:48 Vyloučen hráč #21 Adam Doňar družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
22:28 Lípa rozehrává v útočném rohu.
20:26 GÓL FBC Česká Lípa! 4:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #89 Lukáš Šindelář, asistoval #87 Kristián Semelka (4:1)
18:48 Kafka získal míček a valí to na kasu jak slon do pelechu.
15:26 GÓL FBC Česká Lípa! 3:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #3 Ondřej Martinec, asistoval #27 Viktor Steinz (3:1)
15:00 Střely v 1. části: 17:13
13:51 GÓL FBC Česká Lípa! 2:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Filip Cobl, asistoval #88 Radek Matouš (2:1)
13:48 GÓL FbC Skuteč! 1:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #7 Karel Břeň bez asistence (1:1)
13:24 GÓL FBC Česká Lípa! 1:0
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #27 Viktor Steinz, asistoval #3 Ondřej Martinec (1:0)
12:29 Signalizované vyloučení na straně hostů bylo zrušeno.
09:16 Domácí rozehrávají v útočném rohu.
07:21 Skuteč ve své přesilové hře zatím většinou pouze brání.
05:59 Vyloučen hráč #27 Viktor Steinz družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
03:13 Golman hostíse zatím opravdu nenutí, ale výborně drží svůj tým.
01:19 Skuteč rozehárvá před brankou domácích, ale míček míří až ke stropu haly.
00:01 První buly toohoto utkání vyhrávají domácí.