44
  • 44 43:55
    SO Praha

SOKOLI Pardubice - Wizards DDM SO Praha 10 5:5
branky: 1. Vojta Čapek, 11. Ota Černohorský, 19. Ondřej Markl, 29. Matěj Tlučhoř, 38. Ondřej Prášek - 10. Lukáš Tichopád, 19. Tomáš Havelka, 19. Tadeáš Zeiner, 29. Tadeáš Zeiner, 29. Lukáš Tichopád; rozhodčí: Pavel Špryňar - Tomáš Marek; vyloučení: 3:0 + Jakub Fořt 4; využití: 0:0; diváků: 114; zásahy brankářů: Jakub Mikula 14 - Šimon Koutenský 14; po třetinách: 2:1, 2:4, 1:0
45:00 Komentář domácích Černohorský Jan (Trenér): Na našich hráčích dnes byly vidět tři věci, dvě negativní a jedna pozitivní. Jednak většina týmu díky jarním prázdninám potrénovala jiný sport:-), takže si moc nerozuměli s míčkem, dále nezkušenost většiny hráčů se zápasy play-off. Ta pozitivní bylo obrovské nasazení, které se ale někdy změnilo až v přemotivovanost;-). Ale rozhodně to bylo utkání ve vysokém tempu a kluci zaslouží pochvalu. Zatím díky soupeři za první poločas a zítra se rozhodne.
45:00 Komentář hostů Voltr Vít (Trenér): Těžké utkání s kondičně velmi dobře připraveným soupeřem. Měli jsme asi nejméně šancí za posledních pět zápasů a dali nejvíce gólů, takže chválím produktivitu. Škoda jen, že jsme neproměnili žádnou přesilovku. Výsledek je ale pro nás více než dobrý, moc nás podržel Šimon v brance, v poločase je to remíza a zítra máme výhodu domácího prostředí, kterou se budeme snažit využít. Opravíme ještě nějaké taktické nedokonalosti a budeme připraveni. Děkujeme soupeři za pěkný zápas a těšíme se zítra v Průhonicích na odvetu.
45:00 Střely ve 3. části: 4:8
43:55 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
42:40 Sokoli opět úspěšně ubránili oslabení.
40:40 Vyloučen hráč #23 Martin Hrubeš družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
39:40 Další skvělý zákrok golmana Sokolů.
39:22 Zápas je ke konci vyhrocený.
37:04 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #70 Ondřej Prášek, asistoval #40 Vojta Čapek (5:5)
37:04 Parádní střela Ondřeje Práška od půlky končí v brance.
36:14 Sokoli přežili oslabení.
35:06 Ota Černohorský se v oslabení málem prosadil.
34:13 Vyloučen hráč #6 Ondřej Kubeš družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
33:28 Výborný zákrok golmana Pardubic.
31:40 Nádherný průnik Ondřeje Práška končí blokem obránce.
30:00 Střely ve 2. části: 7:6
29:36 Matyáš Tlučhoř nedal loženou šanci.
28:39 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #77 Lukáš Tichopád, asistoval #26 Jakub Fořt (4:5)
28:27 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #49 Matěj Tlučhoř, asistoval #6 Ondřej Kubeš (4:4)
28:10 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #14 Tadeáš Zeiner, asistoval #26 Jakub Fořt (3:4)
27:00 Hosté ubránili oslabení.
25:48 Po pádu hráče Wizards přerušení hry.
23:01 Vyloučen hráč #26 Jakub Fořt družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2+2 minuty za vysoká florbalka
22:23 Vyloučen hráč #33 Filip Červ družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
20:32 Po rychlém začátku se hra pomalu sklidňuje.
18:59 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:3
18:43 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #99 Ondřej Markl, asistoval #6 Ondřej Kubeš (3:2)
18:03 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #19 Tomáš Havelka, asistoval #26 Jakub Fořt (2:2)
18:03 Tomáš Havelka po rychlé rozehrávce trefil k tyči.
16:44 Wizards zachránil golman po průniku Filipa Pavliše.
15:23 Hráči Pardubic začali na začátku třetiny tlačit soupeře.
15:00 Střely v 1. části: 8:5
13:34 Úžasný zákrok golmana Pardubic.
11:35 Pardubice po velkém tlaku málem potrestal break Wizards.
10:24 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Ota Černohorský, asistoval #6 Ondřej Kubeš (2:1)
09:59 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #77 Lukáš Tichopád, asistoval #93 Jakub Göpfert (1:1)
00:54 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #40 Vojta Čapek, asistoval #23 Martin Hrubeš (1:0)
00:54 Vojtěch Čapek umístil střelu nekompromisně k tyči.