• 40 39:42
    0:6
    (Trník)

FAT PIPE Start98 - FBC Kutná Hora - černí 0:6
branky: 5. Marek Trník, 9. Michal Trník, 16. Matyáš Vašíček, 20. Štěpán Blahník, 27. Štěpán Blahník, 40. Michal Trník; rozhodčí: David Hertz - Jan Hanzal; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Matěj Marian 20 - Matěj Němec 25; po třetinách: 0:2, 0:3, 0:1
45:00 Střely ve 3. části: 7:5
45:00 Komentář trenéra hostů: Dnes bereme první výhru, ale nic nekončí a zítra se budeme muset o výhru porvat znova. Kvalitní utkání hodné play off. Děkujeme soupeři za utkání a budeme se těšit zítra.
45:00 Komentář trenéra domácích, Tomáše Matoulka: Dnes nám Kutná Hora ukázala spoustu nedostatků, které ve své hře máme a když se k tomu přidá to, že nikdo nepřidá nadstandartní výkon, je z toho tento debakl. Na zítra musíme posbírat síly a porvat se o zkomplikování minisérie. Díky soupeři za utkání.
39:42 GÓL FBC Kutná Hora - černí! 0:6
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #57 Michal Trník, asistoval #60 Marek Trník (0:6)
32:25 Vyloučen hráč #57 Michal Trník družstva FBC Kutná Hora - černí na 2 minuty za sekání
30:00 Střely ve 2. části: 10:10
26:47 GÓL FBC Kutná Hora - černí! 0:5
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #4 Štěpán Blahník, asistoval #57 Michal Trník (0:5)
19:08 GÓL FBC Kutná Hora - černí! 0:4
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #4 Štěpán Blahník, asistoval #60 Marek Trník (0:4)
15:25 GÓL FBC Kutná Hora - černí! 0:3
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #88 Matyáš Vašíček bez asistence (0:3)
15:00 Střely v 1. části: 8:11
08:27 GÓL FBC Kutná Hora - černí! 0:2
08:27 KH vstřeluje další gól
04:40 GÓL FBC Kutná Hora - černí! 0:1
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #60 Marek Trník, asistoval #57 Michal Trník (0:1)
04:40 KH jde do vedení
03:30 zápas má velmi dobré tempo
00:30 První střelu si připisuje také KH
00:01 Úvodní buly pro Kutnou Horu