45
  • 45 44:39
    FbC HK

FbC Hradec Králové - FBC Liberec 2:4
branky: 24. Jakub Nerad, 33. Prokop Hanzlík - 16. Matěj Stránský, 20. Ondřej Vyvial, 26. Bartoloměj Smolka, 41. Michael Sluka; rozhodčí: Radek Hrdlička - Vladimír Lešák; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Michal Malý 15 - Matyáš Devátý 21; po třetinách: 0:0, 1:3, 1:1
45:00 Komentář domácích Žižka Jeroným (Trenér): Vyrovnaný první poločas, ve kterém štěstí přálo Liberci. Zítra uděláme vše pro to, aby bylo tentokrát na naší straně. Díky soupeři za kvalitní utkání v duchu fair play.
45:00 Komentář hostů Skružný Zdeněk (Trenér): Vyrovnané a velmi bojovné utkání jsme se štěstím zvrátili na naši stranu. Děkujeme soupeři a těšíme se na zítřejší odvetu.
45:00 Střely ve 3. části: 9:10
45:00 Konec zápasu, Liberec vítězí 4:2, byl to velmi vyrovnaný zápas, ale Liberec měl na své straně štěstěnu, zítra to však bude velká bitva, Hradec má rozhodně šanci tuto sérií zvrátit.
44:39 Timeout FbC Hradec Králové
41:34 Zeman dnes nemá střeleckou, další skvělá šance pro něj, znovu nevyužita
40:08 Liberec znovu vede o 2
40:07 GÓL FBC Liberec! 2:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #15 Michael Sluka, asistoval #57 Daniel Vik (2:4)
39:56 Smolka znovu neuspěl proti brankáři Hradce.
38:12 Obrovské šance Hradce, Festa ani Nerad neuspěli.
37:00 Faltusova střela z ideálního spotu, Malý fantasticky zasahuje
36:08 Vyloučen hráč #42 Filip Rathouský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
35:02 Nejdříve obrovský závar před bránou Malého, poté únik Binara a Ryby, skóre se nemění.
32:46 Střela Smolky těsně vedle.
32:02 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #98 Prokop Hanzlík, asistoval #89 Jakub Wolf (2:3)
32:02 Krásný křižný pas z rohu na volného Prokopa Hanzlíka, ten už neměl větší problém skórovat.
31:04 Nebezpečné nahození Festy, ale nikomu z hradeckých se nepovedlo míček dorazit za záda Devátého.
30:00 Střely ve 2. části: 9:4
29:38 Hradecká přesilovka bez větších příležitostí.
27:25 Vyloučen hráč #27 Jakub Kopecký družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
25:33 Prokop Hanzlík prováhal velkou příležitost, když netrefil ze vzduchu poloprázdnou branku,
25:08 GÓL FBC Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #23 Adam Stýblo (1:3)
25:08 Další šťastný gól hostů, Smolkův bekhendový volej se nějakým způsobem dostal do sítě.
23:48 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #27 Jakub Nerad, asistoval #13 Elliot Festa (1:2)
23:48 Festa vybojoval míček, přistrčil Neradovi a ten razantní střelou tahem na zadní tyč snižuje.
23:12 Hosté v plném počtu
22:50 Ryba vystřelil od půlku, ale Devátý měl dobrý výhled a zasahuje.
21:12 Vyloučen hráč #6 Petr Faltus družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
21:01 Eliiot Festa a jeho střela z dobré pozice končí na boční tyčce.
20:23 Situace 2 na 1 pro Hradec, Binar ale prováhal správný moment a bránící hráč jeho střelu zablokoval
19:43 Signál při rozehře Hradce zakončil střelou vedle brány Hanzlík st.
19:05 GÓL FBC Liberec! 0:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #70 Ondřej Vyvial, asistoval #28 Matěj Stránský (0:2)
19:05 Smolný odraz využil Vyvial a spoza brány zasunutím balónku upravuje skóre na 0:2.
18:36 Přemek Hanzlík sice vstřelil branku, ale všemu předcházela vysoká hůl, skóre zůstává beze změny
17:53 Prokop Hanzlík získal na polovině míček a jeho střelu po zemi má bez problémů Devátý.
15:56 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Matěj Stránský, asistoval #23 Adam Stýblo (0:1)
15:56 Nahození přes polovinu hřiště tečoval Stránský a Liberec se dostává do vedení.
15:00 Střely v 1. části: 5:5
14:32 Šance na obou stranách, Stránský ani Rathouský se ale neprosadili.
14:00 Vlk využil chyby hradecké rozehrávky a šikovnou střelou vyděsil Hradec, ani následná dorážka Zemana však gólem neskončila.
13:36 Smolka se dostal ke střele, ale ani tentokrát branku netrefil
12:21 Zeman se utrhl hradeckým hráčům a dostal se až před Malého, ten si připsal brilantní zákrok.
11:23 Střely Festy končí v bloku.
09:23 Akci  3 na 1 pokazil špatnou střelou Stránský
07:31 Crossová přihrávka od Ryby na Prokopa Hanzlíka, znovu zasahuje Devátý.
06:43 Hradec teď drží Liberec v pásmu.
05:36 Ryba, Binar a skvělý zákrok Devátého.
05:10 Hradec se snaží svojí rozehrávkou rozhýbat Liberec, přichází ale chyba a znovu to byl Zeman, který se ocitl v dobré příležitosti, branku však znovu netrefil
02:32 Zemanova střela od mantinelu končí mimo bránu.
01:12 Eliot Festa se šikovně prosmýkl a vybojoval slibnou standartku, tu lapí Devátý.