45
  • 45 44:30
    2

FbK Orlicko-Třebovsko A - Florbal Vsetín 4:9
branky: 10. Matyáš Kvapil, 12. Sebastian Filip, 30. Daniel Viščák, 36. Daniel Viščák - 2. Adam Procházka, 3. Adam Hegar, 5. David Malý, 15. Matouš Náhlý, 20. Jan Legát, 23. Matěj Rebroš, 29. Martin Kovář, 40. Jan Legát, 44. David Procinger; rozhodčí: Martin Korunka - Martin Fuňk; vyloučení: 5:4; využití: 1:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Dominik Šlesinger 22, Štěpán Rozlívka 13 - Ondřej Hudek 14, Matěj Loučka 7; po třetinách: 2:4, 1:3, 1:2
45:00 Komentář hostů Legát Václav (Vedoucí): Děkujeme soupeři za utkání.
45:00 Komentář domácích Šmíd Martin (Trenér): Děkujeme soupeři za zápas. Těšíme se na zítřejší odvetu.
45:00 Střely ve 3. části: 8:15
44:59 OT pojede zítra do Vsetína odvracet nepříznivý stav.
44:30 Vyloučen hráč #6 Jakub Hlaváček družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:49 GÓL Florbal Vsetín! 4:9
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #19 David Procinger, asistoval #22 Lukáš Zbranek (4:9)
42:56 Oba týmy v plném počtu.
42:31 Rozlívka předvádí zákrok, o kterém se ostatním brankářům může jenom zdát.
40:54 Vyloučen hráč #6 Jakub Hlaváček družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za hrubost
40:54 Vyloučen hráč #17 Adam Procházka družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
40:53 Procházka se neumí chovat a opakovaně seká brankáře domácích a ještě se tomu diví.
40:41 Vyloučen hráč #54 Matěj Šmétka družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za sekání
39:42 GÓL Florbal Vsetín! 4:8
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #23 Jan Legát, asistoval #16 Martin Kovář (4:8)
38:13 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko A
37:04 Dušek jde sám na brankáře, ale trefuje břevno.
35:00 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 4:7
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #60 Daniel Viščák bez asistence (4:7)
35:00 Viščák zachytil rozehrávku Vsetína a s ledovým klidem zavěsil.
34:33 Lána faulován u mantinelu.
33:03 Dušek opět do blokujícího hráček.
31:01 Rebroš střílí vysoko nad bránu.
31:00 Oba týmy v plném počtu.
30:41 Vsetín v plném počtu.
30:01 Oba týmy střídají gólmany.
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Štěpán Rozlívka družstva FbK Orlicko-Třebovsko A
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Matěj Loučka družstva Florbal Vsetín
30:00 Střely ve 2. části: 8:14
29:23 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 3:7
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #60 Daniel Viščák, asistoval #13 Aleš Kulhavý (3:7)
29:23 Viščák se prosazuje a snižuje.
29:00 Vyloučen hráč #21 Jonáš Ludvíček družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:00 Budeme svědky hry 4 na 4.
28:40 Vyloučen hráč #25 Ondřej Pobořil družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
28:33 Uvidíme přesilovku domácích.
28:00 GÓL Florbal Vsetín! 2:7
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Martin Kovář, asistoval #30 Adam Hegar (2:7)
28:00 Vsetín odskakuje na rozdíl pěti branek.
24:07 Vyloučen hráč #30 Adam Hegar družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost
22:51 GÓL Florbal Vsetín! 2:6
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #21 Matěj Rebroš, asistoval #15 Kryštof Poruba (2:6)
19:41 Vyloučen hráč #13 Aleš Kulhavý družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za sekání
19:13 GÓL Florbal Vsetín! 2:5
17:09 Hra se přelévá ze strany na stranu.
15:00 Střely v 1. části: 9:15
14:51 GÓL Florbal Vsetín! 2:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #24 Matouš Náhlý, asistoval #16 Martin Kovář (2:4)
14:51 Vsetín v závěru třetiny zvyšuje své vedení na rozdíl dvou branek.
13:04 Dušek střílí pouze do bloku.
11:33 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 2:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #36 Sebastian Filip, asistoval #54 Matěj Šmétka (2:3)
11:33 Šmétka ze standartní situace krásně našel Filipa a ten snižuje na 2:3.
11:17 Kvapil míjí branku.
09:28 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 1:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #28 Matyáš Kvapil, asistoval #57 Matěj Lána (1:3)
09:28 Kvapil proměňuje přesilovku a střelou o břevno snižuje na 1:3
08:44 Vyloučen hráč #19 David Procinger družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
05:38 Boušek střílí těsně nad bránu.
04:49 GÓL Florbal Vsetín! 0:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 David Malý, asistoval #21 Matěj Rebroš (0:3)
03:20 Filip ve velké šanci trefuje pouze břevno. Jaká škoda pro domácí.
02:31 GÓL Florbal Vsetín! 0:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #30 Adam Hegar, asistoval #23 Jan Legát (0:2)
02:20 Viščák v osudové chvíli promáchl.
01:08 GÓL Florbal Vsetín! 0:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #17 Adam Procházka, asistoval #21 Matěj Rebroš (0:1)
00:20 První střela na bránu šla také z čepele vsetínských hráčů.
00:01 Úvodní buly vyhrává Vsetín.