Teplice
  • 45 44:04
    2

FD Teplice - ASK Lovosice - LFP 3:3
branky: 23. Matyáš Drobný, 24. Vojtěch Frolík, 35. Matyáš Drobný - 1. Adam Filip Hrdlička, 6. Michal Ultsch, 40. Jan Fousek; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 173; zásahy brankářů: Zdeněk Pošík 23 - Radek Dvořák 15; po třetinách: 0:2, 2:0, 1:1
45:00 Komentář domácích Dolejší Pavel (Trenér): Po první vlažné třetině jsme se dostali do hry. Musím pochválit hráče za bojovný výkon a nasazení. Zítra si jedeme do Lovosice pro postup!
45:00 Komentář hostů Hrdlička Jan (Trenér): Nepotvrdili jsme roli favorita a po mizerném výkonu jsme selhali. Teplice nás sice ničím nepřakvapili, ale my nedokázali hrát svou hru a prosadit se v koncovce. Hromada střel mimo, plno ztracených balónů a špatný pohyb nás zrazil k remíze. Soupeři gratuluji a budu doufat, že zítra se nám před vlastním publikem povede lépe.
45:00 Střely ve 3. části: 8:8
44:04 Timeout FD Teplice
44:04 Vyloučen hráč #9 Michal Ultsch družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:07 GÓL ASK Lovosice - LFP! 3:3
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #20 Jan Fousek bez asistence (3:3)
39:03 Skvělý zýkrok Pošíka
36:36 Frolíkova střela končí v rukou brankáře
34:39 GÓL FD Teplice! 3:2
Branku družstva FD Teplice vstřelil #73 Matyáš Drobný, asistoval #34 Štěpán Kuloušek (3:2)
33:02 Lovosice teď měli další pěknou šanci, ale gólem neskončila
32:44 Vyloučen hráč #4 Adam Filip Hrdlička družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání
30:01 Po buly následuje standardka
30:00 Střely ve 2. části: 7:9
24:12 Pošík dnes předvádí bravurní zákroky
23:34 GÓL FD Teplice! 2:2
Branku družstva FD Teplice vstřelil #90 Vojtěch Frolík, asistoval #1 Zdeněk Pošík (2:2)
22:09 GÓL FD Teplice! 1:2
Branku družstva FD Teplice vstřelil #73 Matyáš Drobný, asistoval #17 Ondřej Rejcha (1:2)
19:39 Vyloučen hráč #71 Stepan Pronin družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání
18:28 Grmelova střela šla vedle
17:06 Tritthart běžel sám na bránu, ale Pošík skvěle vychytal jak střelu tak i dorážku
15:00 Buly druhé třetiny pro Teplice
15:00 Střely v 1. části: 3:9
13:02 Krásná střela Pronina neprošla do brány
10:29 Lovosice se dostávají do šance, která ale gólem nekončí
10:14 Drobný střílí, ale Dvořák chytá
08:42 Tepličtí hráči si teď neudrželi balónek a byla z toho hezká šance, ale střela šla mimo bránu
07:59 Vyloučen hráč #4 Adam Filip Hrdlička družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nedovolené vrážení
05:58 Střela Ničeho šla mimo bránu
05:14 GÓL ASK Lovosice - LFP! 0:2
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #9 Michal Ultsch, asistoval #2 Jonáš Krejča (0:2)
02:18 Lovosice měli šanci před bránou, ale brankář Teplic skvěle vychytal
00:18 GÓL ASK Lovosice - LFP! 0:1
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #4 Adam Filip Hrdlička bez asistence (0:1)
00:00 Úvodní buly pro Teplice, ale Lovosice hned útočí a míček si vybojovali zpátky