2:4
    Jiří GRUND
    ()

FBC DDM Kati Kadaň - FBŠ Gorily Plzeň 2:4
branky: 29. Lukáš Fischer, 40. Adam Šole - 1. Karel Altman, 32. Adam Čech, 41. Tadeáš Tobiáš, 44. Jiří Grund; rozhodčí: Erik Demi - David Scholz; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 134; zásahy brankářů: Jiří Grund 40 - Filip Černý 9; po třetinách: 0:1, 1:0, 1:3
45:00 Komentář hostů Čech Jakub (Trenér): Dnes to byl klasický play off zápas. Od nás hodně nervózní. Klukům bych chtěl poděkovat, že zápas nakonec silou vůle urvali. Doufám, že zítra podáme lepší výkon. n
45:00 Komentář domácích Pardubský Lukáš (Trenér): Dnes jsme byli v první třetině velmi nervózní. V průběhu celého zápasu jsme se mentálně a herně zvedli a dokázali jsme potrápit soupeře a hlavně s ním srovnat krok. Zítra jedeme do Plzně, kde se budeme snažit být silnější. Musíme pořádně zregenerovat a připravit se na utkání. Děkuji Všem fanouškům a u dalšího zápasu Katů, ahoj.
45:00 Střely ve 3. části: 3:17
44:08 Domácí opět zkoušejí v 6.
43:43 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 2:4
Vlastní branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #69 Jiří Grund (2:4)
43:43 Supermanský skok Grunda dobíhajícího ze střídačky, chyběly milimetry.
43:30 Timeout FBC DDM Kati Kadaň
43:30 Po dlouhém domáhání se se domácí konečně dočkali time-outu.
42:00 kalivoda přestřeluje.
41:55 Hodně sporný zákrok na střílejícího Herolda.
41:14 Opět skvělý Grund.
40:30 Domácí teď na chvilku přestali hrát.
40:18 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 2:3
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #42 Tadeáš Tobiáš, asistoval #75 Lukáš Čech (2:3)
40:15 Extrém. Neskutečně chycená rána.
39:49 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #28 Adam Šole, asistoval #8 Jonáš Cicko (2:2)
39:49 Cicko na nic nečekal. Ze standartky našel před brankou úplně volného Šoleho a ten se nemýlil.
38:48 Atmosféra v hale je velmi napnutá a bouřilvá. Na dnešní utkání se přišlo podívat 134 diváků!
37:24 Z ničeho nic se tam objevila Grundova noha, jinak Sekyra už střílel do poloprázdné brány.
37:19 Timeout FBŠ Gorily Plzeň
35:22 Zázvorka a další skvělý obranný zákrok.
34:30 Domácí obětavě chodí do střel.
33:53 Grund v bráně poněkud rozpliznutý, avšak chytá.
32:44 Čech se opět válí na zemi, vím, že tu palubovka neznalým klouže, lae zas tak strašné to být nemůže.
31:59 Pech to měl velice těžké, ale i přesto dokázal zakončit.
31:13 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 1:2
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #14 Adam Čech bez asistence (1:2)
30:51 Vyloučen hráč #8 Jonáš Cicko družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hra rukou
30:01 Úvodní buly 3. třetiny vyhrávají domácí.
30:00 Střely ve 2. části: 3:11
29:35 Zázvorka opět suprově prošel několik hráčů.
28:36 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:1
Vlastní branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #94 Lukáš Fischer (1:1)
28:36 Černého míček záhadným způsobem přeplachtil.
27:53 Nechápu, jak se ahle Šoleho dorážka nedostala do brány, ale budiž.
26:21 Zázvorka poslal jednu z goril za mantinel, prošel celé hřiště, nabídl Lukavci do prázdné, ten ale minul.
24:44 Brejcha skvěle našel Herolda, ale ten si míček nedokázal ideálně srovnat, a tak míjí.
24:01 Blahník pouze do tyče.
22:55 Fischer probíhal velkým brankovištěm a nabořil to v plné rychclosti do Grunda. Grund je sice otřesen, ale rozhodnut pokračovat!
20:43 Grund ve spolupráci s Cickem zachránili domácí před druhým obdrženým gólem.
19:29 Pleskač sice nesebral balonek Pinčákovi, ale rozhodil ho natolik, že o něj přišel sám.
18:30 Jako papírovou kuličku chytil Grund Boldovu střelu.
18:05 Skvělý blok Koukla.
16:39 Cicko se skvěle protáhl ze zdvojení. Toto laxné zdvojení si Tobiáš s Fischerem za rámeček nedají.
15:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají opět hosté.
15:00 Střely v 1. části: 5:15
13:59 Grund dobře přečetl přihrávku před branku a došel si pro snadný balón.
12:46 Čech ze dvou metrů přestřeluje prázdnou bránu.
12:08 Vyloučen hráč #28 Adam Šole družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
12:08 Nechtěl, ale bohužel...
11:49 Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
11:49 V Kadani se do mantinelů nemlátí, pane Fischer.
10:28 Tobiáš snad o dva metry minul bránu.
09:22 Zázvorka o balonek nejprve přišel, ale pak skvěle obral Fischera.
08:23 Krásný dlouhý výhoz Grunda, který ale nedokázal Lukavec zpracovat.
07:38 Jerie vystavěl skvělý blok Altmanovi.
06:52 Kožnar bohužel nedokázal proměnit samostatný únik.
06:12 Grund drží Gorily zatím jen na jednom gólu.
05:34 Cickovi se podařilo střelu Čecha vytečovat mimo tři tyče.
05:08 Domácí skvěle vyřešili standartku Goril z velkého brankoviště.
04:54 Vyloučen hráč #28 Adam Šole družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost
03:54 Skvělý Grund!
03:31 Pleskač to plesknul na bránu a málem jeho rána skončila za zády Černého.
03:09 Zázvorka ustál tlak, ale měl na mále.
02:49 Bolda netrefuje bránu.
02:37 Krásná prohazovačka od Šoleho.
01:53 Pleskač krásně naložil Fischerovi u mantinelu, dokonce i čistě.
00:55 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #48 Karel Altman bez asistence (0:1)
00:55 Grund si vybral svou slabší chvilku.
00:23 Domácí zatím poctivě v bloku brání a hosté jen marně dobývají kadaňskou polovinu.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání vyhrávají hosté.