45
  • 45 44:22
    Vít SOBEK

Kanonýři Kladno - Florbal Chomutov 6:4
branky: 1. Ferdinand Tomášek, 7. Matěj Mach, 9. Hynek Špaček, 12. Ferdinand Tomášek, 17. Karel Frýba, 29. Jan Karafiát - 9. Tomáš Urban, 36. Adam Fišer, 40. Petr Kříž, 42. Mikuláš Novotný; rozhodčí: Petr Bína - Jan Přibyl; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Lukáš Hekl 11 - Štěpán Lísa 18; po třetinách: 4:1, 2:0, 0:3
45:00 Komentář hostů Linc Petr (Trenér): První dvě třetiny, jak i výsledek napovídá, jsme se z play off zápasu po.ali. Od třetí třetiny jsem na hřišti viděl tým, který úkazal odvahu, charakter. I když teď v poločase prohráváme o 2, na zítra máme připravenou hru, kterou soupeře porazíme o více branek než on dnes nás. Těším se na vítězné nastavení našich hráčů, jakým si dojdou k postupu!
45:00 Komentář domácích Minář Stanislav (Trenér): Pojedeme zítra do Chomutova s výhodou, menší než jsme si přáli. Připravíme se na zítřek, kde to bude peklo, Chomutov převedl ve 3tí třetině výborný výkon, my byli nepřesní v zakončení, a proto je rozdíl ve skore minimálně. Věříme že to zvládneme.
45:00 Střely ve 3. části: 9:7
44:22 Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil #29 Vít Sobek.
41:31 GÓL Florbal Chomutov! 6:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #24 Mikuláš Novotný, asistoval #19 Jan Holovej (6:4)
39:14 GÓL Florbal Chomutov! 6:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #98 Petr Kříž, asistoval #75 Vít Kraj (6:3)
38:14 Timeout Kanonýři Kladno
35:06 GÓL Florbal Chomutov! 6:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #25 Adam Fišer, asistoval #98 Petr Kříž (6:2)
30:50 Vyloučen hráč #29 Vít Sobek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
30:00 Střely ve 2. části: 6:4
28:34 GÓL Kanonýři Kladno! 6:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #25 Jan Karafiát, asistoval #31 Matěj Půček (6:1)
20:50 Vyloučen hráč #13 Ferdinand Tomášek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
18:19 Vyloučen hráč #89 Karel Frýba družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
16:39 Vyloučen hráč #25 Adam Fišer družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
16:06 GÓL Kanonýři Kladno! 5:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #89 Karel Frýba, asistoval #81 Martin Čermák (5:1)
15:00 Střely v 1. části: 9:4
14:10 Vyloučen hráč #5 Ondřej Penk družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
11:35 GÓL Kanonýři Kladno! 4:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek, asistoval #81 Martin Čermák (4:1)
08:53 GÓL Kanonýři Kladno! 3:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Hynek Špaček, asistoval #89 Karel Frýba (3:1)
08:07 GÓL Florbal Chomutov! 2:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #92 Tomáš Urban, asistoval #19 Jan Holovej (2:1)
06:33 GÓL Kanonýři Kladno! 2:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #65 Matěj Mach, asistoval #66 Matyáš Růžička (2:0)
00:56 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek, asistoval #89 Karel Frýba (1:0)