1:3
    Václav SCHNEIDER
    (Holý)

SK Meťák České Budějovice - FbC Písek 1:3
branky: 41. Václav Schneider - 7. Ondřej Šareš, 9. Jakub Hladík, 28. Dominik Suchan; rozhodčí: Radek Chýna - Ondřej Kohnheiser; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 102; zásahy brankářů: Daniel Švec 43 - Jakub Homola 28; po třetinách: 0:2, 0:1, 1:0
45:00 Komentář hostů Reichl Matyáš (Trenér): Klasické klubové trápení v zakončení, které zápas zbytečně dramatizovalo. Musím pochválit dnes v bráně Kubu Homolu, který nás v závěrečné tlaku podržel.  Děkujeme fanouškům za podporu a doufáme, že nás přijdete podpořit i zítra. Dík putuje i  k soupeři za utkání.
45:00 Komentář domácích Zdrha Václav (Trenér): Děkuji klukům za super zápas, těsná prohra. V Písku vyhrajem, postup je náš. Děkujeme také fanouškům za podporu a soupeři za zápas. Zítra se uvidíme v Písku!
45:00 Střely ve 3. části: 11:15
44:55 Matějíček zkouší poslední střelu, Homola však chytá
44:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny
43:05 Domácí to zkouší v šesti
40:21 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #66 Václav Schneider, asistoval #71 Lukáš Holý (1:3)
40:20 Meťácký tým akci oplácí a 66 s pomocí 71 vymetají roh branky týmu hostů
39:51 Skvělá akce píseckých hráčů s čísly 31 a 26 končí mimo branku
38:53 Fanoušci hlasitě podporují tým domácích
38:47 Timeout SK Meťák České Budějovice
38:30 Meťácký golman předvádí skvělý výkon a zachraňuje své spoluhráče od dalšího gólu
37:11 Písecký golman chytá Schickovu jedovatou střelu
34:34 Golman z Meťáku svým zákrokem helmou odráží další střelu hostů za mantinel
34:03 Schick právě zachránil píseckou tutovku
32:14 Vyloučen hráč #93 Jan Duda družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
31:33 Týmu hostů poskakoval míček na brankové čáře, meťácký tým ale gól nevstřelil
30:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Písek
30:00 Střely ve 2. části: 9:15
29:30 Zbývá posledních třicet vteřin do konce druhé třetiny
28:24 Aktuální skóre střel je 14 pro Písek a 9 pro Meťák
27:47 GÓL FbC Písek! 0:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #31 Dominik Suchan, asistoval #4 Ondřej Šareš (0:3)
26:21 Vyloučen hráč #93 Jan Duda družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:45 Domácí tým právě hraje přesilovou hru v plném počtu
25:14 Atmosféra ve sportovní hale houstne
24:24 Vyloučen hráč #31 Dominik Suchan družstva FbC Písek na 2 minuty za bránění ve hře
24:12 Fanoušci z Meťáku podporují své hráče, nyní hrají oslabení tři na pět
22:41 Vyloučen hráč #71 Lukáš Holý družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky
21:03 Tým z Písku bude hrát přesilovou hru
20:17 Na dnešní zápas dorazilo neuvěřitelných 102 diváků!!
18:39 Parádní akce Jiříkové a Míška
16:57 Tribuna se konečně probudila
15:00 Střely v 1. části: 9:16
14:00 Probíhá poslední minuta první třetiny
11:11 Brankář týmu domácích dnes předvádí skvělý výkon
10:00 Vyloučen hráč #26 Matěj Charvát družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:03 GÓL FbC Písek! 0:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #23 Jakub Hladík, asistoval #26 Matěj Charvát (0:2)
07:04 Aktuální stav střel na branku je 10:3 pro Písek
06:32 GÓL FbC Písek! 0:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #4 Ondřej Šareš, asistoval #31 Dominik Suchan (0:1)
05:11 Výborný zákrok brankáře týmu domácích