(Langpaul)
  • 39 38:03
    Olymp

Florbal Primátor Náchod - OLYMP FLORBAL 7:1
branky: 2. Jan Ježek, 9. Jan Majer, 9. Jakub Langpaul, 15. Jan Ježek, 20. Filip Matějů, 37. Filip Knettig, 39. Filip Knettig - 22. Alex Kubala; rozhodčí: Daniel Ondráček - Radek Hrdlička; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: David Fröde 9 - Kryštof Holub 17; po třetinách: 4:0, 1:1, 2:0
45:00 Komentář domácích Čečetka Jan (Trenér): Měli jsme dobrou první třetinu a pak to bylo z naší strany trápení bez nasazení a bez tempa. Máme rozhodně na lepší výkon. Díky všem aktérům za zápas.
45:00 Komentář hostů Slavík Jakub (Trenér): Dnes jsme nezvládli první třetinu. Musíme se lépe připravit na zítra a manko stáhnout. Děkujeme divákům a soupeři za utkání.
45:00 Střely ve 3. části: 6:3
41:14 Náchodský obr Kašpar se probíjel do zakončení, ale obrana hostí si s ním poradila.
38:48 Voňka skvěle vystihl přihrávku, ale do zakončení se už nedostal.
38:03 Timeout OLYMP FLORBAL
38:03 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #36 Filip Knettig, asistoval #97 Jakub Langpaul (7:1)
38:03 Domácí si s voným úderem poradili parádně a zvyšují už na 7:1.
36:03 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #36 Filip Knettig, asistoval #99 Jan Majer (6:1)
36:03 Knettig zamíříl, následně vypálil a může se radovat z gólu.
34:12 Domácí přesilovku nevyužili.
32:19 Vyloučen hráč #8 Lukáš Maděra družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za bránění ve hře
31:33 Balek skvěle prodloužil do rohu na Flašara, který hledal předbrankou Ježka, tomu míček přeletěl hokejku.
30:30 Langpaul si povodil jednoho z hráčů Olympu.
30:00 Střely ve 2. části: 6:5
29:59 Stav po druhé třetině je 5:1.
27:15 Voňka kombinuje s Knettigem na půlce hřiště.
26:14 Balek se tlačil do malého brankoviště, ale míček do branky nedostal.
22:43 Rozhodčím se nelíbí chování hostující střídačky a přihází razantní domluva.
22:38 Majer minul odkrytou branku.
21:55 Vyloučen hráč #33 Vojtěch Chvojka družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
21:34 GÓL OLYMP FLORBAL! 5:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #20 Alex Kubala, asistoval #12 Adam Kabourek (5:1)
21:10 Vyloučen hráč #36 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
21:10 Fröde si připisuje zákrok.
19:36 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Filip Matějů, asistoval #64 Adam Voňka (5:0)
19:36 Filip Matějů střelou pod horní tyčku překonal brankáře hostů a domů si bere míček na památku.
17:50 Ježek vybojoval volný úder a odchází střídat.
16:28 Flašar po skvělé kombinaci ohrozil branku hostí, ale z gólu se zatím radovat nemůže.
15:27 Knettig úspěšně zastavil Kubalu.
15:00 Střely v 1. části: 12:2
14:55 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #63 Jan Ježek, asistoval #99 Jan Majer (4:0)
14:55 Jan Ježek ve spolupráci s Janem Majerem zvyšuje na konci třetiny už na 4:0!
14:01 Začala poslední minuta první třetiny.
13:10 Vojtěch Majer jen do bloku.
10:23 Knettigova střela z volného úderu končí jen v boční síťce.
08:29 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #29 Vojtěch Majer (3:0)
08:29 Langpaul pohotově dorazil Majerovu střelu a zvyšuje na 3:0.
08:22 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer, asistoval #9 Daniel Havel (2:0)
08:22 Třetí formace domácích si připisuje další gól! Krásnou střelou se připomněl Jan Majer.
08:14 Voňka tvrdou ranou proveřil brankáře hostí.
07:17 Langpaul skvěle vystihl rozehrávku hostí, ale zakončit nedokázal.
05:28 Náchod většinu času kombinuje na soupeřově polovině.
01:57 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #63 Jan Ježek, asistoval #36 Filip Knettig (1:0)
01:57 Knettig nastřelil míček na branku a tam ho Ježek dostal za záda brankáře.