58
  • 58 57:37
    Liberec

Wizards DDM SO Praha 10 - FBC Liberec 6:5
branky: 2. Matěj Bednář, 20. Matěj Bednář, 33. Filip Černý, 43. Prokop Kočař, 49. Filip Černý, 53. Filip Černý - 6. Adam Stýblo, 8. Lukáš Dolejš, 17. Jakub Horník, 35. Ondřej Cejnar, 49. Filip Smutný; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:3; využití: 3:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Adam Bednář 12 - Vilém Svrček 16; po třetinách: 2:3, 1:1, 3:1
60:00 Komentář hostů Skružný Zdeněk (Trenér): Děkujeme za zápas a gratulujeme.
60:00 Komentář domácích Urbanec Roman (Vedoucí): Pozorný výkon, konečně přišlo i proměňování šancí a odpovědnost všech hráčů na hřišti i na lavičce. Prodloužili jsme sérii s velice těžkým soupeřem a jdeme dál. Příjemný zbytek soboty a diváky rádi přivítáme i zítra.
60:00 Střely ve 3. části: 3:5
58:00 Hosté v 6.
57:37 Timeout FBC Liberec
52:59 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #88 Matěj Bednář (6:5)
52:59 Černý má dnes střelecký apetit. Na jeho střelu si sice Svrček sáhl, ale skončila v bráně.
51:37 Vyloučen hráč #69 Jakub Horník družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
51:37 Za slovní výrok v podobě "ženy na ulici nabízející určitý druh služeb" si půjde Horník odpočinout.
48:50 GÓL FBC Liberec! 5:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #22 Filip Smutný, asistoval #20 Štěpán Sázavský (5:5)
48:50 Liberec vrací úder. Smutný trefil ze středu na teploměr.
48:12 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:4
48:12 Bednář po dlouhém rozhodování při akci 3 na 1 našel Černého, který vymetl levý horní roh.
47:21 Vyloučen hráč #29 Tomáš Urban družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
43:37 Adam Bednář vytasil neuvěřitelný zákrok proti šanci Liberce.
42:59 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #87 Prokop Kočař bez asistence (4:4)
42:59 Kočař obral obráce Liberce o balónek a zakončil na zadní.
42:00 Opatrný začátek 3. třetiny.
40:00 Střely ve 2. části: 7:5
39:20 Goepfert po hezké kličce trefuje masku Svrčka.
37:29 Sázavský netrefuje solidní šanci do odkryté branky.
34:23 GÓL FBC Liberec! 3:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #69 Jakub Horník (3:4)
34:23 Po chybě v rozehrávce domácích trefuje Cejnar nad pravé rameno Bednáře.
32:52 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:3
32:52 Bednář našel neuvěřitelnou nahrávkou přes střed Černého a ten jen uklidil.
30:54 Vyloučen hráč #29 Tomáš Urban družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
30:21 Svrček teď předvedl neuvěřitelný zákrok proti tutové šanci Wizards.
30:00 Dnešní utkání sleduje 51 diváků. Děkujeme!
24:49 Vyloučen hráč #7 Marek Sedliský družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
22:32 Vyloučen hráč #87 Prokop Kočař družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře
21:23 Smutný trefuje tyč.
20:00 Střely v 1. části: 12:7
19:27 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #88 Matěj Bednář, asistoval #45 Patrik Vachata (2:3)
19:27 Bednář po dotyku Vachaty udělal velký výběh a trefuje na zadní tyč.
19:11 Čumpelík teď znovu hrozil pro crossu. Bednář připraven.
16:54 GÓL FBC Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #71 Lukáš Dolejš (1:3)
16:54 Chyba za Wizardskou brankou a následně rychlá kombinace 3 rychlých nahrávek do prázdné branky. Bednář bez šance.
14:46 Sázavský trefuje tyč Bednářovy branky.
07:35 GÓL FBC Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #71 Lukáš Dolejš, asistoval #59 Ondřej Cejnar (1:2)
07:35 Po chybě v útočném pásmu vyřešil Liberec break ukázkově. Znovu crossová nahrávka, kterou poslal pod horní tyč Dolejš.
05:34 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #23 Adam Stýblo, asistoval #22 Filip Smutný (1:1)
05:34 Smutný našel Stýbla crossem a ten zakončil mezi nohy Bednáře.
01:39 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0
01:39 Vachata poslal žabku před bránu, kterou si našel Bednář. Otočil se kolem hráče Liberce a backhandem zakončil.
00:32 Novák ohrozil branku Svrčka střelou ze strany.
00:01 Úvodní buly pro Liberec.