• 67 66:20
    6:5
    (Horník)

FBC Liberec - Wizards DDM SO Praha 10 6:5p
branky: 9. Jakub Horník, 19. Jakub Horník, 38. Jakub Horník, 47. Ondřej Cejnar, 54. Jakub Horník, 67. Ondřej Cejnar - 5. Štěpán Novák, 22. Matěj Bednář, 45. Vojtěch Göpfert, 57. Filip Černý, 59. Jakub Sedliský; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Vilém Svrček 14 - Adam Bednář 22; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:3, 1:0
70:00 Komentář domácích Salát Petr (Trenér): Na hřišti jsme byli určitě lepší, bohužel jsem to nebyli schopni potvrzovat střelenými brankami. Zápas to byl ale velmi těžký soupeř dobře bránil a hrát důrazně v soubojích. Jsme rádi, že máme první bod. Zítra si půjdeme pro druhý koncentrovanějším výkonem. Díky všem za utkání.
70:00 Komentář hostů Urbanec Roman (Vedoucí): Dobrý výkon našich hráčů, který mohlo potvrdit trochu více klidu v zakončení. Bohužel jednoho hráče máme v nemocnici, navíc palubovka plná házenkářského lepidla. Uvidíme v dalších zápasech. Teď jdeme na večeři. Děkujeme divákům, pořadatelům a hezký zbytek soboty.
70:00 Střely v prodloužení: 2:1
70:00 Ukončení prodloužení
66:20 GÓL FBC Liberec! 6:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #69 Jakub Horník (6:5)
66:20 Horník nahrál nabíhajícímu Cejnarovi před bránu a ten rozhoduje dnešní zápas.
64:33 Urban běžel a běžel až zakopl.
62:00 Hra je atále nahoru a dolu.
60:02 Úvodnáí bule prodloužení patří Liberci.
60:01 Prodloužení se hraje na 10 minut a 5 na 5.
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
59:59 Uvidíme prodloužení.
58:14 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #10 Jakub Sedliský, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (5:5)
58:14 Hosté se po skončení oslabení dokázali srovnat stav zápasu.
58:14 Wizards vyrovnávají stav zápasu.
58:02 Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:16 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #16 Štěpán Novák (5:4)
56:16 Wizards dokázal vstřelit branku v oslabení.
56:10 Vyloučen hráč #17 Lukáš Hadač družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za hrubost
55:24 Hra se přiostřuje na obou stranách.
54:36 Hosté napadají libereckou rozehrávku.
53:47 GÓL FBC Liberec! 5:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #22 Filip Smutný (5:3)
53:47 Horník ani sám moc neví, jak míček dobranky dostal.
52:38 Vyloučen hráč #23 Lukáš Tesařík družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:38 Další přesilová hra v dnešním zápase, teď pro Liberec.
51:30 Bednářova střela z velkého úhlu neměla šanci na úspěch.
46:57 GÓL FBC Liberec! 4:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #29 Tomáš Urban (4:3)
46:57 Cejnar se trefuje pod víko branky.
45:50 Tak snad se Liberec trošku vzbudí a začne to tam padat
44:45 A je srovnáno.
44:02 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert, asistoval #10 Jakub Sedliský (3:3)
43:30 Střelka hostí z dálky, prošla,ale brankař viděl
42:16 Klidná fáze hry oba týmy jsou opatrný.
40:51 Liberec je na míčku, ale nedaří se tlak na brankuj
40:00 Střely ve 2. části: 10:6
39:05 Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
37:42 GÓL FBC Liberec! 3:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #59 Ondřej Cejnar (3:2)
37:42 Horník na 2x překonává Bednáře.
36:16 Dnešní zápas navštívilo 42 diváků.
35:30 Liberec se dokázal ubránit.
33:50 Sázavský  se ocitl před Bednářem, ale jeho střela neměla razanci.
33:28 Vyloučen hráč #29 Tomáš Urban družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:28 Hosté si zahrají další přesilovou hru.
32:30 Pačta pěknou střelou prověřil domácího brankáře.
31:57 Liberec si nedokázal vytvořit žádnou velkou šanci a pro hosty nebyl problém se ubránit.
30:40 Hosté se i v oslabení dokázali dostat na útočnou polovinu.
29:56 Vyloučen hráč #81 Filip Černý družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
29:16 Odložené vyloučení, tentokrát výhoda pro Liberec.
29:01 Tesařík zablokoval střelu jednoho z domácích hráčů.
25:59 Horník nedorazil míček za záda Bednáře.
24:23 Malá neplánovaná přestávka, jeden z hráčů hostí leží v brankovém prostoru domácích a je ošetřován.
21:24 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #88 Matěj Bednář, asistoval #17 Lukáš Hadač (2:2)
21:24 Povedená akce Wizard končí brankou.
20:02 Bule sice patřila hostům, ale domácí si míček i hned vzali.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:55 Hraje se o každý centimetr hřiště až do konce třetiny.
19:18 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:23 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #29 Tomáš Urban (2:1)
18:23 Horník před koncem třetiny navyšuje skóre.
16:47 Liberec po dlouhé době delší čas na míčku.
13:31 Liberec měl pár střeleckých pokusů, ale všechny dokázal Wizards zablokovat.
09:35 Svrček pěkným zákrokem vyzrál nad Bednářem.
08:05 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #77 Michal Václavík (1:1)
08:05 Václavík přihrávkou našel Horníka a ten ji ze vzduchu uklidil do branky.
04:25 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #13 Matěj Kolář (0:1)
04:25 Střela Nováka od mantinelu prošla mezi nohama jak hráčům, tak i domácímu golmanovi.
04:10 Liberecká čtveřice se dákázala v oslabení dostat před bránu hostí.
02:51 Vyloučen hráč #29 Tomáš Urban družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
02:51 Urban si jde už na začátku záoasu odpočinout na trestnou lavici.
02:20 Odložené vyloučení, výhoda pro hosty.
00:18 První střela zápasu šla z hole Liberce.
00:01 Úvodní bule za námi, na míčku domácí.