3:2
    Matyáš UHER
    (Zelinka)

Wizards DDM SO Praha 10 - Panthers Praha 3:2
branky: 17. Štěpán Novák, 28. Matěj Bednář, 57. Matěj Bednář - 54. David Pech, 60. Matyáš Uher; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Monzer; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Adam Bednář 29 - Julius Šabler 24; po třetinách: 1:0, 1:0, 1:2
60:00 Komentář hostů Škvor Daniel (Asistent trenéra): Domácí se probránili k vítězství v celé sérii, ale je naše chyba, že jsme na to dokázali zareagovat jen v prvním zápase. Nemá cenu psát nic více, vše důležité jsme si řekli v šatně po zápase. Díky soupeři za náročnou sérii, která nás určitě posune výš.
60:00 Komentář domácích Hlinák Jan (Trenér): Náročný poslední zápas série. Utkání moc krásy nepobralo, ale o to více jsme ho museli urvat bojovností. V závěru nás zápas málem stála naše pasivita, ale naštěstí jsme dotáhli utkání do vítězného konce. Děkuji soupeři za sérii.
60:00 Střely ve 3. části: 8:11
59:54 GÓL Panthers Praha! 3:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #67 David Zelinka (3:2)
59:54 Máme tu drama. Dorážka Uhera a je to jen o jeden.
56:30 Timeout Panthers Praha
56:30 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #88 Matěj Bednář, asistoval #38 Ruben Melchior Stibor (3:1)
56:30 Bednář přidává i druhou branku a posouvá Wizards blíž k jejich snu.
53:37 GÓL Panthers Praha! 2:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #87 David Pech, asistoval #28 Vojtěch Ježek (2:1)
53:37 Ježek vyslal střelu od půlky a Pech tečoval na přední tyč. Bednář bez šance.
44:36 Vyloučen hráč #45 Patrik Vachata družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
44:36 Paťo se podívá na tresnou za sekec. Kriminálník jeden.
42:54 Panthers vyvíjí na Wizards extrémní tlak.
40:09 Wizards zachránil hvizd rozhodčího před inkasováním.
40:00 Střely ve 2. části: 12:9
38:10 Teď silná pasáž Pantherů. Čtyřikrát trefili hráči Panthers boční síťku.
33:24 Silná pasáž pro Wizards. Další 3 solidní šance, ale Šabler byl proti.
31:28 V přesilové hře měli Wizards 3 dobré šance. Šabler vše pochytal.
30:00 Dnešní utkání sleduje 71 diváků. Děkujeme!
29:42 Vyloučen hráč #87 David Pech družstva Panthers Praha na 2 minuty za opakované přestupky
29:42 První přesilová hra zápasu.
27:33 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #88 Matěj Bednář bez asistence (2:0)
27:33 Matěj Bednář vyslal granát od mantinelu nad pravé rameno Šablera.
23:50 Uher trestuhodně míjí prázdnou branku.
23:10 V druhé třetině mají ze hry více Panthers.
20:00 Střely v 1. části: 7:11
16:46 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #81 Filip Černý (1:0)
16:46 Novák se dostal k odraženému balónku před brankou a zavěsil nad pravé rameno Šablera.
12:57 Vyloučen hráč #81 Filip Černý družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za blokování florbalky
12:57 Vyloučen hráč #57 Marek Leiš družstva Panthers Praha na 2 minuty za vysoká florbalka
12:57 Uvidíme hru 4 na 4.
05:42 Velká šance pro Nováka po dlouhé "svíci". Šabler připraven.
04:18 Mára Leiš míjí branku ze slibné pozice na středu hřiště.
03:26 Zápas je od začátku z obou stran velmi útočný.
01:52 První ohrožení branky Bednáře. Míček mu zůstal mezi nohama.
00:01 Úvodní buly pro Panthers.