• 67 66:15
    8:9
    (Václavík)

FBŠ SLAVIA Plzeň - FBC Liberec 8:9p
branky: 9. Jakub Šedivý, 26. Matěj Švácha, 28. Marek Fuchs, 33. Matěj Švácha, 34. Michal Fuchs, 34. Michal Fuchs, 34. Matěj Rapp, 59. Matěj Švácha - 5. Filip Smutný, 10. Jakub Horník, 16. Ondřej Cejnar, 20. Ondřej Čumpelík, 38. Tomáš Urban, 39. Jakub Horník, 51. Lukáš Dolejš, 56. Štěpán Sázavský, 67. Jakub Horník; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1:6 + Ondřej Čumpelík OS; využití: 5:0; diváků: 84; zásahy brankářů: Šimon Staněk 16 - Vilém Svrček 21; po třetinách: 1:4, 6:2, 1:2, 0:1
70:00 Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér): Samozřejmě jsou kluci velmi smutní, že jsme sezónu zakončili prohrou. Nicméně jsme předvedli hezký výkon, za který se nemusíme stydět. Pevně doufám, že pro 04ky kariéra teprve začíná. Díky za společně strávené roky v mládeži, jste fajn parta!
70:00 Komentář hostů Faksa Tomáš (Asistent trenéra): Plzeň hrála velice kvalitně všechna čest a do půlky zápasu se hrál dobrý florbal, pak se ale opět stalo to co jsme čekali a již před zápasem jsme se na to připravovali. Velice si cením toho že se kluci dokázali v hlavách vrátit a zápas otočit. Krásný víkend všem.
70:00 Střely v prodloužení: 3:4
70:00 Ukončení prodloužení
66:15 GÓL FBC Liberec! 8:9
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #77 Michal Václavík (8:9)
66:15 Radovat z postupu se mohou severočeši. Horník tečoval míček za Staňka.
65:45 Na míčku Liberec.
64:55 Rapp zastaven faulem, domácí budou rozehrávat z rohu vedle Svrčkovi branky.
63:57 Na míčku opatrně kombinují domácí.
63:26 Staněk teď neskutečně podržel svůj tým smutný našel Čumpelíka a ten nekompromisně pálil.
63:08 Na míčku Liberec.
61:47 Smutného střelu blokují obránci Plzně.
61:10 Domácí fanoušci ženou svůj tým.
60:58 Domácí opatrně kombinují, následná střela byla sražena mimo hřiště.
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
59:22 Po drobném faulu před plzeňkou brankou jsou na míčku domácí.
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:35 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 8:8
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #45 Michal Fuchs (8:8)
58:35 A je opět vyrovnáno.
58:12 Domácí zkouší bez brankáře.
58:11 Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
58:11 Vyloučen hráč #22 Filip Smutný družstva FBC Liberec na 2 minuty za hra bez florbalky
58:03 Šváchovu střelu zastavuje kolenem Svrček.
55:21 GÓL FBC Liberec! 7:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #20 Štěpán Sázavský bez asistence (7:8)
52:59 Domácí jsou v plném počtu.
50:59 Vyloučen hráč #77 Adam Löwy družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za zvedání florbalky
50:59 Lowy si počínal nedovoleně a přesilovou hru si zahraje i Liberec.
50:58 Tvrdá srážka Jendrichovského s jedním z Libereckých hráčů neskončila pro domácího hráče nejlépe. Je v péči zdravotnice a doufáme, že bude v pořádku.
50:23 GÓL FBC Liberec! 7:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #71 Lukáš Dolejš, asistoval #77 Michal Václavík (7:7)
50:23 Dolejšova nenápadná střela od mantinelu propadla až do Staňkovi brány a stav utkání je v polovině třetí třetiny opět srovnaný.
49:44 Standartka z bezprostřední blízkosti plzeňské branky. Liberec přestřeluje.
48:31 Ubranovu střelu z půlky zastavil Biněda, Staněk tak pro jednou bez práce.
47:48 Hosté hrají v plném počtu.
46:45 Jeden z libereckých hráčů se ocitnul před Staňkem, ale ten opět vytáhl skvělý zákrok.
46:24 Tahle přesilovka je zatím plná drobných nepřesností, které znemožňují dát domácím gol.
45:48 Vyloučen hráč #2 Matěj Hájek družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování florbalky
45:15 2 na 1 teď šli hráči Liberce, ale Sázavskému sjel míček a místo zakončení do odkryté brány lovil míček v rohu.
44:40 Už i Čumpelík si odseděl svůj osobní trest a trestné lavice zejí prázdnotou.
44:15 I s Cejnarovou střelou si Staněk poradil.
43:35 Oba týmy do třetí třetiny vlítly, to se ani nedá říct jinak. Domácí navíc ženou fanoušci.
41:09 Sázavský chtěl překvapit Staňka obtočením kolem tyčky, ale Staněk o libereckém hráči věděl, míček chytá a posílá domácí do rychlého útoku.
40:48 Lácha teď prověřil Svrčkovu pozornost.
40:28 Časomíra je zpět a domácí jsou na míčku.
40:01 Drobné technické problémy s časomírou. Zápas bude pokračovat během okamžiku.
40:00 Střely ve 2. části: 10:6
38:48 GÓL FBC Liberec! 7:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #59 Ondřej Cejnar (7:6)
38:48 Ve skrumáž před brankou domácích se lépe zorientovali hosté a Horník snižuje opět na rozdíl jediné branky.
37:50 GÓL FBC Liberec! 7:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Tomáš Urban, asistoval #71 Lukáš Dolejš (7:5)
37:50 První gol hostů ve druhé třetině. Přečíslení 3 na 1 vyřešili hosté téměř ukázkově, Urban našel Dolejše a ten už uklízel míček do odkryté branky.
36:35 Švácha se prosmýknul až před Svrčka ale k zakončení už nedostal příležitost.
35:54 Horníkův backhandový pokus letí na výsledkovou tabuli.
35:35 Lowy trefuje pouze kotníky Urbana.
33:49 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 7:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #78 Matěj Rapp, asistoval #12 Martin Benda (7:4)
33:49 Rapp vyslal míček nad nohu Svrčka. A počet hráčů na palubovce se po delší době srovnal.
33:22 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 6:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #67 Jakub Šedivý (6:4)
33:22 Domácím se daří využívat jednu přesilovou hru za druhou. Hráči na libercké trestné lavici ubývají a bude se tak hrát 5 na 4 z pohledu domácích.
33:01 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #78 Matěj Rapp (5:4)
33:01 Vyloučen hráč #17 Ondřej Čumpelík družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
33:01 Vyloučen hráč #17 Ondřej Čumpelík družstva FBC Liberec - osobní trest
32:20 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:4
32:20 Michal Fuchs našel Šváchu a ten míček uklidil k tyčce. Je vyrovnáno ! A domácí pořád hrají 5 na 3.
32:08 Vyloučen hráč #29 Tomáš Urban družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
31:50 Vyloučen hráč #59 Ondřej Cejnar družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
31:50 Napřed sekání a následně pošťuchování bylo odměněno dvouminutovými tresty na straně Liberce a uvidíme tak dlouho přesilovou hru domácích v počtu 5 na 3.
31:46 Vyloučen hráč #71 Lukáš Dolejš družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
30:22 Standartku ze vzdálenosti asi 3 metry před velkým brankovištěm Liberce dokázali hosté ubránit.
30:12 Rapp vyhrál souboj nad Urbanem.
29:35 Balý se teď prokličkoval celým hřištěm, Jednrichovskému ale následně střela nesedla.
28:29 Střelu Sázavského vyráží ramenem golman domácích.
27:37 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #36 Marek Fuchs, asistoval #45 Michal Fuchs (3:4)
27:37 Bratrská souhra teď snižuje na rozdíl jediné branky.
27:10 Horníkovu střelu za svou branku usměrnil Staněk.
25:14 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:4
25:14 Švácha byl v rohu hřiště poslán nevybíravě k zemi. Následnou standardku rozehrál Fuchs na dříve jmenovaného Šváchu a ten zpoza branky zakončoval nad ležícího Svrčka.
23:43 Baxa tvrdě zastaven u mantinelu, aspoň budou mít rovnači mantinelů nějakou práci.
22:55 Domácí se přihrávkami dostali až před Svrčka, ale dorážející Fuchs trefil golmana Liberce a na míčku jsou hosté.
22:16 Lowyho nenápadná střela Svrčka nakonec celkem zaměstnala.
21:50 Smutný trefuje pouze zahuštěný prostor před Staňkem.
21:16 Francova střela byla zblokována a letěla vysoko nad branku hostů.
20:50 Zatím vidíme nepřesnosti na obou stranách a míček je více za mantinelem než na hřišti.
20:01 Úvodní buly pro domácí.
20:00 Poměr střel na branku není tak jednoznačný jako výsledek po první třetině, uvidíme co přinese druhá část zápasu.
20:00 Střely v 1. části: 7:9
19:22 GÓL FBC Liberec! 1:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík, asistoval #34 Petr Kukla (1:4)
19:22 Rapp ztratil míček u liberecké střídačky a následný rychlý protiútok Liberce byl nekompromisní.
19:00 Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:32 Domácí teď kombinují okolo Libereckých.
17:03 Lowy vystihnul nepřesnost v rozehrávce Liberce, ale moc daleko se s míčkem nedostal a opět ho ztrácí.
15:10 GÓL FBC Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #34 Petr Kukla (1:3)
13:54 Cipra je na hřišti snad všude, v jednu chvíli rozehrává z posledního a vteřinku na to doráží před brankou.
12:59 Čumpelík teď trefuje jen boční síť.
12:20 Kuklova střela byla sražena a Staněk jí lehce chytá.
10:33 Několik míčků v rychlém sledu letělo z plzeňských florbalek na golmana hostů, ale se všemi si dokázal poradit.
09:48 GÓL FBC Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #29 Tomáš Urban (1:2)
09:48 Horník byl ale úspěšnější a opět je Liberec ve vedení.
09:38 Cejnar těsně míjí.
08:51 Sázavský pálil hodně z úhlu, ale branku Plzně minul, jediný kdo se míčku musel vyhýbat byl jeden z rozhodčích.
08:09 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #45 Michal Fuchs (1:1)
08:09 Pod tento vyrovnávací gól se může s klidem podepsat celá plzeňská první pětka. Krásná kombinace končí v síti za Svrčkem.
07:35 Střela Balého i Jendrichovského zblokovány.
06:41 Rychlý útok Liberce zastavuje Baxa, který sbírá nahrávku z čepele Čumpelíka.
06:14 Šváchova střela sražena mimo hřiště.
06:00 Fuchs trefuje masku golamana hosstů.
04:37 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #22 Filip Smutný, asistoval #17 Ondřej Čumpelík (0:1)
04:37 Z rychle sehrané standartní situace z rohu domácích Liberec otevírá skóre zápasu.
04:21 Biněda pohotově pálil ze středu hřiště, pouze do Svrčkova břicha.
03:58 Kombinace Liberce teď končí nepřesností a míček je mimo hřiště. Rozehrávat budou domácí.
03:07 Domácí teď rozehrávali secvičenou standartku z útočného rohu a ač na pohled vypadala pěkně, větší ohrožení branky hostů se nekonalo.
02:14 Biněda sám před Svrčkem, ale míček měl na backhand a než si ho stihl srovnat už u něj byli hráči Liberce.
01:10 Čumpelík zkoušel překonat Staňka, ale jeho střelu z ůhlu si domácí golman pohlídal.
00:00 Vítám vás u online přesnosu z třetího zápasu serie mezi Slavii a Libercem. Na severu Čech byli úspěšnější domácí, ale pevně věřím, že západočeši zabojují a uvidíme ještě minimálně jeden zápas.