3:2
    Matyáš UHER
    (Ježek)

Wizards DDM SO Praha 10 - Panthers Praha 3:2
branky: 2. Filip Černý, 13. Štěpán Novák, 38. Filip Černý - 15. Antonín Ježek, 59. Matyáš Uher; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Adam Bednář 26 - Julius Šabler 20; po třetinách: 2:1, 1:0, 0:1
60:00 Komentář domácích Urbanec Roman (Vedoucí): Jako obvykle v playoff těžký zápas. Mohli jsme rozhodnout mnohem dříve, ale naši hráči byli jiného názoru. Poctivý výkon dozadu a trocha štěstí. Děkujeme pořadatelům, divákům a hezký zbytek dne.
60:00 Komentář hostů Škvor Daniel (Asistent trenéra): Tahle série je válka - pokud tuhle zákopovou válku povedeme profesorsky a pokud nebudeme jako jeden tým, tak nemáme šanci. Po dnešku jsme to snad pochopili a zítra vrátíme sérii zpět domů. Díky všem našim fanouškům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 9:11
59:15 Panthers znovu bez brankáře.
58:45 GÓL Panthers Praha! 3:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #28 Vojtěch Ježek (3:2)
58:45 Ježek z výběhu našel Uhera a ten doklepl do odkryté branky.
57:42 Velký závar před Wizardskou brankou. Bednář nakonec chytá.
56:13 Panthers hrají bez brankáře.
56:12 Timeout Panthers Praha
55:46 Krásná kombinace Černého s Novákem za brankou. Střelu chytá Šabler helmou.
54:33 Hra je v tuto chvíli velmi tvrdá a hráči létají za mantinely.
50:55 Bednáře překvapila střela z dálky. Málem si jí srazil do brány.
48:16 Kočař si našel krásně dlouhý balón a vystřelil nad rameno Šablera. Ten byl však připraven.
47:44 Odražená střela Bauera málem skončila v brance Panthers.
45:31 Panthers nedovolili Wizards v přesilovce vůbec nic.
43:24 Vyloučen hráč #87 David Pech družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
41:25 Panthers zvýšili tempo a tlačí Wizards.
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
37:49 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #16 Štěpán Novák (3:1)
37:49 Černý vykoupal obránce Panthers a zakončil na zadní tyč. Dokonce jsme dostali i oslavu gólu na "Ronalda".
33:42 Ježek protáhl Bednáře střelou od půlky. Bednář vytáhl tento granát ramenem.
32:42 Wizards trefují po odraženém balónku horní tyč.
31:57 Černý míjí po crossu z levé strany.
31:14 Vyloučen hráč #28 Vojtěch Ježek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
30:00 Dnešní utkání sleduje 58 diváků. Děkujeme!
28:43 Beneš trestuhodně míjí nabídku do prázdné branky.
25:38 Hra se začíná fyzicky přiostřovat.
23:14 Panthers zatím bez větší šance v přesilové hře.
21:42 Vyloučen hráč #34 Marek Smitka družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
21:42 Smitka si půjde odpočinout na trestnou za sekání.
21:23 Odložené vyloučení Wizards.
20:05 Novák hned otestoval brankáře Panthers střelou od mantinelu.
20:00 Střely v 1. části: 7:10
17:16 Hradecký teď zkusil backhand po zemi na zadní tyč. Bednář s touto střelou měl problémy.
14:20 GÓL Panthers Praha! 2:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Antonín Ježek, asistoval #67 David Zelinka (2:1)
14:20 Break 3 na 2 vyřešil Ježek střelou na zadní tyč. Bednář bez šance.
12:17 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #81 Filip Černý (2:0)
12:17 Dorážka Nováka před brankou posouvá Wizards do dvou gólového vedení.
10:02 Uher se dostal k odraženému balónku a prověřil Bednáře na přední tyč.
07:04 Černý trefuje pravou tyč z otočky na středu.
04:24 Zelinka z dobré pozice na středu přestřeluje Bednářovu branku.
01:54 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0
01:54 Filip Černý po nahrávce od Nováka na druhý pokus překonává brankáře Panthers. Wizards se ujímají vedení.
01:35 V začátku utkání tlačí tým hostů.
00:01 Úvodní buly pro Panthers.