• 58 57:54
    2
    Jakub SEDLISKÝ

Panthers Praha - Wizards DDM SO Praha 10 5:6
branky: 20. David Beneš, 22. Šimon Jelínek, 39. Marek Urban, 43. Antonín Ježek, 52. Marek Leiš - 13. Matiáš Jaroš, 15. Filip Černý, 30. Kryštof Počta, 32. Matiáš Jaroš, 44. Štěpán Novák, 46. Štěpán Novák; rozhodčí: Lucie Hejnová - Tomáš Kostinek; vyloučení: 4:3; využití: 2:2; diváků: 48; zásahy brankářů: Julius Šabler 28 - Adam Bednář 28; po třetinách: 1:2, 2:2, 2:2
60:00 Komentář domácích Hudec Dominik (Asistent trenéra): Dnes bohužel stejná pohádka jako včera vzhledem k předvedené hře. Zlepšení jsme mohli vidět pouze v podpoře na střídačce, jinak nic. Takhle hrát nemůžeme a doufám, že jsme si toho všichni vědomi. Děkujeme fanouškům za podporu a doufáme, že i přes dnešní "výkon" nás dorazí příští víkend podpořit.
60:00 Komentář hostů Urbanec Roman (Vedoucí): Znovu nedáváme mnoho jasných šancí a tak pouštíme soupeře do hry a je z toho drama. Dnes jsme to nakonec ubránili, zřejmě nějaká spravedlnost po včerejšku existuje. Děkujeme pořadatelů, divákům a zvlšť fanynkám. hezký zbytek neděle.
60:00 Střely ve 3. části: 14:8
57:54 Vyloučen hráč #10 Jakub Sedliský družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
57:08 Pantheři se snaží stáhnout gólovou ztrátu a neustále ohrožují branku Wizardů.
51:41 GÓL Panthers Praha! 5:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #57 Marek Leiš, asistoval #28 Vojtěch Ježek (5:6)
51:41 Bratři Ježkové vykazují odholání zápas zvrátit. Vojta Ježek po vzoru bratra střílí naprostou dělovku, která Leišovým přičiněním končí úspěšně.
51:17 Timeout Panthers Praha
50:05 Beneš vytváří prostor pro střelbu, když na sebe natáhne tři hrřáče, avšak střela se míjí s tíženým cílem a míček končí v boční síťce.
45:34 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #13 Matěj Kolář (4:6)
45:34 Fanouškovská základna rodičů začíná hlasitě s obavou hlase fandit poté co viděli hráče Wizardů jednoručně zavést kulatý nesmysl za brankovou čáru.
43:49 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #81 Filip Černý (4:5)
42:37 GÓL Panthers Praha! 4:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Antonín Ježek, asistoval #87 David Pech (4:4)
42:37 Antonín Ježek, stálý kanonýr a klíčový hráč Pantherů, se po přihrávce k levému mantinelu rozeběhl do tří obranců, které přes hokejku oběhl jako kuželky a zavěsil brankáři Wizardů ke vzdalenějšímu vyššímu rohu ležerní střelou, též po backhandu. Jeho frajeřinu oslavila celá střídačka.
40:00 Střely ve 2. části: 13:13
38:10 GÓL Panthers Praha! 3:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Marek Urban, asistoval #27 Antonín Ježek (3:4)
38:10 A ti se prosazují hned vzápětí!
37:23 Vyloučen hráč #45 Patrik Vachata družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za hrubost
36:49 Wizardi tentokrát svoji přesilovou hru nejsou schopni uplatnit, avšak nyní se předvedou Pantheři.
34:19 Vyloučen hráč #67 David Zelinka družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
34:19 Zelinka, nadějný hráč s talentovým vybavením pro superligu, hasí situaci za cenu dvou minutového odpočinku na trestné lavici.
33:16 Pantheři své diváky nechávají v očekávání plném úlevných výdechů, když sledují jak Wizardi pálí akce jeden na nikoho a únik dvou na nikoho s rychlým dostupem dvou přehraných obránců.
31:22 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #86 Matiáš Jaroš, asistoval #13 Matěj Kolář (2:4)
31:22 Wizardi trestají oslabení Pantherů skákavou přízemní střelou od posledního, se kterou si Julius, brankář Pantherů, nebyl schopný poradit. Fanoušci domácích si začínají kousat nechty.
31:09 Vyloučen hráč #81 David Beneš družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
29:08 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #97 Kryštof Počta, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (2:3)
29:08 Volný hráč Wizardů trestá ze středu střelbou z první, a tudíž se Wizards ocitají opět ve vedení.
27:41 První lajna domácích tlačí na branku, avšak pozbývá produktivity z vybojovaných šancí.
24:07 Pantheři nyní kontrulují hru a využívají svoji převahu k hladkému vystřídání. Budování útočné akce je doprovázeno fatálem, a tak se rychle sdružuje blok k zastavení střelby. Odraženého balónu se rychle zmocňují Pantheři nazpátek, avšak jsou zastaveni u mantinelu, z čehož plyne standartní situace pro domácí. Tou se dostává mladičký talentový player Urban ke zkoušce brankáře Wizardů.
21:30 GÓL Panthers Praha! 2:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #26 Šimon Jelínek, asistoval #77 Matěj Motl (2:2)
21:30 Pantherský útočník Motl se dostává ke střelbě ze střední vzálenosti, kterou jen tak tak brankář vyráží. Vyražený balón končí na hokejce jeho spoluhráče, a tak Pantheři srovnávají stav utkání.
20:00 Divoký florbal se zlomovými zvraty ohrožujícími branky se točí zeshora dolů a z dola nahoru jako atrakce na Matějské.  Rozhodující jsou zatím pouze přesilové hry, v jejichž době se týmy dokáží střelecky prosadit. Podaří se vytvoření úspěšné akce v plném počtu hráčů, či zápas rozhodnou dvou minutové tresty?
20:00 Střely v 1. části: 6:13
19:27 GÓL Panthers Praha! 1:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 David Beneš, asistoval #94 Marek Urban (1:2)
19:27 Pantheři využívají svoji přesilovou hru a stahují dvougólový náskok.
18:39 Vyloučen hráč #86 Matiáš Jaroš družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
14:32 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý bez asistence (0:2)
14:32 Střela od středu je kvůli dostatečnému množství času pro přípravu naprosto přesně umístěná do volného prostoru branky Panthers.
13:57 Pantheři na poslední chvíli odpalují pomalou finální nahrávku Wizardů a jen tak tak zachraňují odkrytou kasu.
12:02 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #86 Matiáš Jaroš, asistoval #16 Štěpán Novák (0:1)
12:02 Wizardi využívají přesilové hry a opravdu na sílu dotlačují míček z levé strany velkého brankoviště za záda brankáře Panthers.
10:38 Vyloučen hráč #27 Antonín Ježek družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
07:44 Vyloučen hráč #54 Ondřej Suchánek družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání
07:44 Uher si šikovně vyhmátl míček a v situaci jeden na jedna se chystá jít do střely, když se ozývá píštˇalka, která akci končí a předznamenává přesilovou hru wizardů způsobenou špatným střídáním domácích.
03:55 Mára Leiš dostává famozní přihrávku k zametení balónku do braky, avšak střela je odražena od tyčky.