60
  • 60 59:18
    Liberec

FBC Liberec - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 6:5
branky: 1. Filip Smutný, 17. Ondřej Cejnar, 18. Štěpán Sázavský, 30. Jakub Faksa, 44. Tomáš Urban, 47. Štěpán Sázavský - 11. Martin Tomek, 22. Jan Punčochář, 35. Jan Punčochář, 49. Lukáš Pobořil, 55. Jan Chmelař; rozhodčí: Pavel Hála - Roman Sladký; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Vilém Svrček 19 - Patrik Antoniazi 7; po třetinách: 3:1, 1:2, 2:2
60:00 Komentář domácích Salát Petr (Trenér): Cíl jsme splnili. Chtěli jsme si odvézt alespoň jednu výhru a to se nám podařilo. Většinu zápasu jsme měli pod kontrolou, ale třeba pasáž na konci druhé třetiny byla dost slabá. Silná slova v kabině nám dodala sil do závěrečné fáze kde už jsme nic nenechali náhodě. Díky všem za předvedenou hru. Doma to musíme zvládnout.
60:00 Komentář hostů Svačinka Tomáš (Trenér): Zápas rozhodlo jenom mentální nastavení hlav, kde nás soupeř předčil ve všech rovinách. I když jsme na to hráče upozorňovali, nedali si říct. Po herní stránce není co hodnotit, protože když to nemáte v hlavě srovnané, neděláte věci, které umíte...Gratuluji Liberci, uvidíme se ve středu.
60:00 Střely ve 3. části: 5:7
59:18 Timeout FBC Liberec
59:05 Chatrný na střele střílí hlava ne hlava.
58:05 Ostrava v šesti bez brankáře.
57:20 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
54:47 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #77 Jan Chmelař, asistoval #7 Daniel Chatrný (6:5)
50:46 Faksa si opět probíhá hřistě s míčkem na lopatě a Ostrava ho má úplně na párku.
48:18 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #82 Vojtěch Murín (6:4)
48:17 Pobořil umístil míček ze standartní situace pod vinkl.
46:09 GÓL FBC Liberec! 6:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #20 Štěpán Sázavský, asistoval #69 Jakub Horník (6:3)
45:40 Liberec hraje v klidu na míčku.
44:53 Vyloučen hráč #39 Karel Mičulka družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
43:13 GÓL FBC Liberec! 5:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Tomáš Urban, asistoval #69 Jakub Horník (5:3)
41:10 Začala nám poslední třetina dneška tohoto duelu. Následujících 20 minut rozhodne o tom, jestli se Ostrava v týdnu podívá do Liberce nebo ne.
40:01 Úvodní vhazování třetí třetiny bere Liberec.
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
36:50 Stejný scénář jako před chvilkou. Ostrava na míčku a Liberec si osobně hlídá hráče.
34:07 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Jan Punčochář, asistoval #82 Vojtěch Murín (4:3)
31:34 Pum s Gobelem na rozehrávce opět nemají komu nahrát.
29:14 GÓL FBC Liberec! 4:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #94 Jakub Faksa, asistoval #69 Jakub Horník (4:2)
29:13 Faksa se procpal přes obranu Ostravy a navyšuje tak score svého týmu.
27:11 Ostrava má problém s rozehrávkou. Jejich obrana nemůže najít volné hráče, přes které by hrála.
25:43 Tomek zahání útok Liberce až za jejich vlastní branku.
23:34 Pobořil posílá míček za mantinel a odevzdává ho tak Liberci.
21:15 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:2
20:01 Úvodní vhazování druhé třetiny bere Liberec.
20:00 Střely v 1. části: 3:10
19:02 Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil #22 Filip Smutný.
17:44 GÓL FBC Liberec! 3:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #20 Štěpán Sázavský, asistoval #22 Filip Smutný (3:1)
16:54 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #94 Jakub Faksa (2:1)
14:08 Klukům z Liberce nepřeje štěstí. 3 střely do prázdné, které však letěly úplně mimo hřistě.
10:08 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #92 Martin Tomek, asistoval #24 Aleš Gobel (1:1)
10:07 Kanonýr Tomek opět zasahuje a dorovnává stav na 1:1.
08:15 Chatrný střílí z poloviny hřiště ale vedle.
07:18 Liberec je zatím aktivnější na střele.
05:12 Gobel nahrává Chatrnému na střed hřistě ale Liberec tuhle akci přerušuje.
03:36 Ostrava kombinuje ve vlastní rozehrávce a snaží se najít prostor na nějakou akci.
01:46 Čumpelík promáchl do prázdné branky !
00:46 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #22 Filip Smutný, asistoval #20 Štěpán Sázavský (1:0)
00:45 Liberec krásnou kombinací do prázdné otevírá zápas.
00:01 Úvodní vhazovnání zápasu bere Ostrava.