3:6
    Filip ČERNÝ
    ()

FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 - Wizards DDM SO Praha 10 3:6
branky: 18. Marek Zapletal, 27. Antonín Valíček, 31. Marek Zapletal - 40. Kryštof Počta, 45. Marek Sedliský, 49. Ruben Melchior Stibor, 57. Kryštof Počta, 58. Marek Sedliský, 60. Filip Černý; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Vítek Pospíchal 38 - Tomáš Rudolecký 21; po třetinách: 1:0, 2:1, 0:5
60:00 Komentář domácích Fiala Marek (Trenér): Od nás dnes velmi sympatický výkon, celý tým makal a svědomitě plnil své úkoly. Škoda, že nám od poloviny zápasu začala docházet šťáva a že jsme nedokázali využít některou z přechodových situací, které nám soupeř svou aktivní obranou nabízel. Všichni kluci zaslouží velkou pochvalu a zítra se pojedeme do Prahy porvat o vítěztví. Soupeři a rozhodčímu děkujeme.
60:00 Komentář hostů Urbanec Roman (Vedoucí): V první třetině jsme měli spoustu šancí, ale branka z toho nebyla. Pak přišla nervozita a nic se nedařilo. Nepomohlo ani stažení na dvě lajny. V třetí třetině se sestava dále promíchala a začali jsme dávat branky. Zvládli jsme i hru 5 na 6. Děkujeme pořadatelům, divákům a těšíme se na další zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 11:18
59:59 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý bez asistence (3:6)
58:50 hosté vstřelují další dvě branky a otáčejí stav utkání
57:19 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Marek Sedliský, asistoval #10 Jakub Sedliský (3:5)
56:57 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #97 Kryštof Počta, asistoval #87 Prokop Kočař (3:4)
53:31 Martin Lank znovu netrefil branku
49:39 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
49:20 Hosté nečekaně vyrovnávají
49:17 Tonda Valíček se vypořádal s vysokým míčkem
48:37 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #38 Ruben Melchior Stibor, asistoval #86 Matiáš Jaroš (3:3)
46:05 Martin Lank v gólóvé situaci trefil opět brankáře
45:29 Hosté byli blízko vyrovnání, trefili ale tyčku
44:11 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Marek Sedliský bez asistence (3:2)
39:21 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #97 Kryštof Počta, asistoval #86 Matiáš Jaroš (3:1)
36:16 Domácí zeď Tadeáš Rataj zneškodnil akci hostů
35:03 Velká šance hostů kterou brankář domácích opět pochytal
33:18 Hosté se po několika šancích pořád nedočkali gólu
30:42 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 3:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #6 Marek Zapletal, asistoval #99 Martin Lank (3:0)
30:42 To byl gólový syfón z hole Marka Zapletala
30:38 Vyloučen hráč #38 Ruben Melchior Stibor družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za opakované přestupky
29:05 Hosté zvládli oslabení
28:32 Domácí v přesilovce zatím moc šancí nevytvořili
27:02 Vyloučen hráč #86 Matiáš Jaroš družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za blokování florbalky
26:07 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 2:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #98 Antonín Valíček, asistoval #69 Martin Tyll (2:0)
17:20 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #6 Marek Zapletal, asistoval #5 Adam Petřivalský (1:0)
16:01 Vyloučen hráč #86 Matiáš Jaroš družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za hákování
14:18 Hattrick Brno vyvíjí nátlak na hosty
13:43 střela do boční síťky od hostů nebyla daleko od gólu
12:34 domácí zvládli oslabení
08:49 Vyloučen hráč #98 Antonín Valíček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za hrubost
03:40 Táda Rataj by si měl najít práci na ministerstvu obrany jeho hra směrem dozadu je neskutečná
03:22 šanci pro hosty zneškodnil brankář domácích
01:45 míček mají více pod kontrolou domácí
00:01 buly pro domácí