• 60 59:13
    2
    Lukáš BOČEK

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Panthers Praha 5:9
branky: 4. Jeroným Škvařil, 8. Jeroným Škvařil, 12. Mikuláš Weinstein, 34. Jeroným Škvařil, 39. Jan Zouhar - 2. Marek Urban, 8. Matěj Motl, 10. Matyáš Uher, 19. Ryan Ian Rolan, 28. Šimon Jelínek, 46. David Beneš, 55. Marek Urban, 56. Matyáš Uher, 58. David Zelinka; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 4:3; využití: 2:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Daniel Hampl 17 - Julius Šabler 13; po třetinách: 3:4, 2:1, 0:4
60:00 Komentář domácích Menšík Jan (Trenér): Dnešní zápas se těžko hodnotí - dnes na střídačce ani ve hře nebyl takový přístup, abychom mohli toto utkání považovat z naší předvedené hry za play-off zápas a, dovolím si trochu oponovat soupeři, na hřišti jsme dnes byli lepší maximálně 10 minut. Budeme muset zítra do Prahy přijet z úplně jiným nastavením, abychom mohli pomýšlet na vrácení série do Brna.
60:00 Komentář hostů Škvor Daniel (Asistent trenéra): Dvě třetiny byli domácí lepší, hladovější a jistější na míčku. My musíme zítra začít tak, jak jsme dnes končili, to jest v laufu, na vlně, bez toxicity a pozitivně na střídačce od VŠECH hráčů! Máme první bod a pro něj jsme sem přijeli. Díky všem za zápas a zítra prosím všechny se přesunout od onlinu do Rudné, budete potřeba!
60:00 Střely ve 3. části: 5:8
59:40 Monster save by Hampl again!
59:30 Panteři kontrolují hru.
59:13 Vyloučen hráč #38 Lukáš Boček družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za blokování florbalky
57:17 GÓL Panthers Praha! 5:9
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #27 Antonín Ježek (5:9)
55:52 Gulls jdou do šesti.
55:45 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
55:45 GÓL Panthers Praha! 5:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #31 Samuel Hron (5:8)
55:25 Šikovná ruka Hampla teď podržela gulls.
54:32 GÓL Panthers Praha! 5:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Marek Urban bez asistence (5:7)
54:32 A panteři právě z braku dávají gol a odskakují na 2 brankový rozdíl.
54:00 Panteři už střeží svoji bránu a snaží se hrát dopředu pouze na braky.
51:55 Panteři trefují tyč v oslabení, Hampl to musí mít dobře postavené dneska, jak říká sekoš:"Je to něco neskutečnýho dneska."
51:17 Škvařil trefuje břevno... Velká smůla pro gulls.
50:36 Vyloučen hráč #81 David Beneš družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
50:36 Gulls si zahrají přésu a zkusí zdramatizovat stav zápasu.
48:45 Zicha teď ověřil Hamplovi fotbalové dovednosti, ten ustál, ale hned v zápětí panteři trefili spojnici. Všichni fanoušci na hale jsou z toho celí hotoví.
47:28 Hra se nám tady začíná přiostřovat.
45:00 GÓL Panthers Praha! 5:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 David Beneš, asistoval #27 Antonín Ježek (5:6)
44:06 Vyloučen hráč #20 Matyáš Ostrý družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za vysoká florbalka
42:12 Sekoš na stolku říká, že to je a bude napínavý jak kšandy.
41:48 3. třetina nám začala opět nahoru dolu.
40:01 Buly pro Panthers.
40:00 Střely ve 2. části: 7:9
38:48 Weinstein se teď krásně popral v souboji o balonek.
38:27 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #54 Jan Zouhar, asistoval #24 Marek Mitáš (5:5)
38:27 Máme tu srovnáno!!
38:10 Jery krásně vyváží balony a panteři z toho mají problémy.
37:18 Mity nebezpečně tečoval balonek před bránou panterů, bohužel však chyběli milimetry a balonek by byl v bráně.
35:30 Hampl likviduje další únik pražanů.
34:25 Hampl teď vytáhl neskutečnou lapačku jak Dominik Furch ve čvrtek proti Mladé Boleslavi.
33:52 Jery kompletuje hattrick.
33:46 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #46 Jeroným Škvařil, asistoval #37 Ondřej Valeš (4:5)
31:00 Gulls se štěstím přežívají oslabení bez inkasovaného golu.
29:34 Valeš šel obětavě blokovat střelu.
28:51 Vyloučen hráč #20 Matyáš Ostrý družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
28:51 Gulls is zahrají oslabení.
27:23 GÓL Panthers Praha! 3:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #26 Šimon Jelínek bez asistence (3:5)
27:23 Panteři dávají gol, sice nebude asi v nominaci na gol mesice, ale každý se v play-off počítá.
26:00 Panthers lepší na balonku, ale zatím nepřišli na to jak překonat Hampla ve 2. třetině.
25:00 Hampl podržel gulls chyceným únikem.
24:22 Hlaváč na středu teď nohou jako Hrabina když střílí 35 metrů od brány.
23:23 Opět hra nohoru dolu...
20:55 Zicha ukázal krásný výběh až z rohu na osu hřiště, vystřelil a bohužel bránu minul.
20:02 Marek Mitáš je borec!
20:01 Buly pro gulls.
20:00 Střely v 1. části: 6:8
19:59 A to by bylo pro 1. třetinu vše...
18:45 GÓL Panthers Praha! 3:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #10 Ryan Ian Rolan bez asistence (3:4)
18:45 Panteři si berou vedení.
17:41 Panthers poslední minuty lepším týmem.
16:41 Krásná sehraná akce od panterů, musím se přiznat lehce jsem se zapotil.
14:30 Mitáš z první nemířil vůbec blbě.
13:40 Gulls už na hřišti běhají v pěti.
12:35 Gut si našel balonek na středu a vyslal krásný laser, Šabler však napozoru.
11:50 Panteři opatrně na balonku v přesilovce.
11:27 Vyloučen hráč #44 Marek Habler družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:10 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #3 Mikuláš Weinstein, asistoval #38 Lukáš Boček (3:3)
11:10 Tzv. nedáš dostaneš.
11:01 Monster save by hampl.
09:49 GÓL Panthers Praha! 2:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #57 Marek Leiš (2:3)
09:25 Véča si na lavičce gulls maluje obrázky slunička a autička jako Pepik Hnátek z okresáku.
08:42 Výborný Škvařil do zadu.
07:47 GÓL Panthers Praha! 2:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Matěj Motl, asistoval #57 Marek Leiš (2:2)
07:47 A máme tu srovnáno.
07:12 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #46 Jeroným Škvařil, asistoval #24 Marek Mitáš (2:1)
07:12 Jery to tam ze stejného místa posílá znova.
06:41 Hampl teď trochu skluzoval jako Endl.
06:25 Výborný zákrok Šablera.
05:57 Vyloučen hráč #57 Marek Leiš družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování florbalky
05:45 Výborně Kryštof Dohnálek zblokoval střelu panthers.
03:48 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:1
03:48 Jeroným Škvařil krásně natáhl od modré jako jeho kolega v obraně Mara Mitáš.
03:32 Vyloučen hráč #27 Antonín Ježek družstva Panthers Praha na 2 minuty za opakované přestupky
03:15 Tomáš Dvořák je naštvaný, že nejede stream. Tome omlouváme se.
01:51 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Marek Urban, asistoval #81 David Beneš (0:1)
01:51 Hosté se ujímají vedení.
00:01 Zdravím všechny příznivce juniorského florbalu. Domácí jsou dnes v lehce netypické sestavě z důvodu jarních prázdnin.
00:00 Úvodní buly pro hosty.