• 59 58:31
    2
    Adam CARVAN

ACEMA Sparta Praha UNYP - PSN Tatran Střešovice 2:10
branky: 6. Adam Kos, 6. Adam Kuchynka - 2. Matěj Čelakovský, 12. Daniel Péc, 19. Adam Karel, 34. Michal Antonín Malhocký, 38. Adam Bureš, 53. Daniel Péc, 56. Adam Bureš, 57. Vojtěch Panuška, 58. Daniel Péc, 58. Marek Hozman; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 385; zásahy brankářů: Viktor Hejna 18 - Adam Draslar 21; po třetinách: 2:3, 0:2, 0:5
60:00 Komentář domácích Thompson Oliver-James (Vedoucí): V první řadě gratuluji soupeři k zisku titulu Mistr ČR. Rád bych poděkoval všem, kteří se naší parádní jízdy letos účastnili. Jde sice o krutý konec, ale nemáme se za co stydět, klukům patří velká pochvala. Díky všem za utkání.
60:00 Komentář hostů Menhart Jakub (Trenér): Chci moc poděkovat celému týmu. Odváděl celou sezónu neuvěřitelnou práci a vše vyvrcholilo dneškem. Kluci mají před sebou velkou budoucnost a mě těší, že jsem mohl být součástí jejich vývoje a těším se co nám ještě předvedou. Zároveň chci poděkovat rodičům, kteří nás neúnavně podorují a bez kterých by to nebylo ono. Díky všem! MISTŘI!!!  n nDěkuji Spartě za férovou sérii.
60:00 Střely ve 3. části: 7:9
59:10 Domácí opět v šesti.
59:00 Probíhá poslední minuta základní části.
58:31 Vyloučen hráč #9 Adam Carvan družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
57:34 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:10
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #17 Adam Kučera (2:10)
57:34 Desátou branku hostujícího týmu má na starosti Hozman.
57:20 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:9
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #53 Daniel Péc bez asistence (2:9)
56:08 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:8
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška bez asistence (2:8)
55:50 Domácí jsou opět v šesti.
55:07 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:7
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Adam Bureš bez asistence (2:7)
55:07 Do prázdné branky střílí Bureš gól.
53:10 Domácí jdou do šesti.
52:47 Hosté budou rozehrávat na útočné polovině před velkým brankovištěm.
52:20 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:6
50:00 Toto utkání sleduje 385 diváků.
49:29 Domácí tlačí hosty a snaží se získat míček.
46:58 Střelu z půlky chytá Hejna.
44:58 Mühlfait ztrácí míček na útočící polovině.
42:29 Hosté nikam nepospíchají se svým náskokem tří branek.
41:56 Domácí rozehrávají v útočícím rohu.
40:00 Poslední vhazování základní části vyhrávají domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 6:5
40:00 Druhá třetina končí stavem 2:5.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:07 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #53 Daniel Péc (2:5)
37:07 Pátý gól hostujícího týmu střílí Adam Bureš.
35:18 Dolejšova střela od mantinelu letí vedle branky.
33:03 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #6 Michal Antonín Malhocký, asistoval #5 Marek Hozman (2:4)
32:44 Neúspěšná dorážka útočníka hostů.
31:23 Vyloučen hráč #53 Josef Sedláček družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost
28:40 Protiútok hostů končí neúspěšně zákrokem Hejny.
27:52 Havlina se vytočil do středu, ale střelu blokuje obránce.
26:53 Hosté hrají v plném počtu.
25:44 Šanci jeden na nikoho Hrbáček neproměňuje.
24:53 Vyloučen hráč #66 Vojtěch Kún družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
24:40 Kučera přebíhá hřiště, ale balónek ztrácí v rohu.
23:48 Přečíslení tři na dva domácí zastavují.
22:50 Hosté hrají v plném počtu.
22:38 Střela Švába ze středu letí mimo branku.
20:50 Vyloučen hráč #68 Vojtěch Panuška družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
20:00 První vhazování druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 10:11
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:25 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #20 Adam Karel, asistoval #92 Matěj Čelakovský (2:3)
16:33 Domácí hrají v plném počtu.
14:33 Sedláček spolu s Macháčkem padají za mantinel.
12:54 Fanoušek hostů odmítá na výzvu hlavního pořadatele se přesunout se svým bubnem na druhou tribunu.
11:25 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #53 Daniel Péc, asistoval #16 Lukáš Mühlfait (2:2)
11:25 Péc svojí střelou od mantinelu srovnává skóre na 2:2.
10:22 Domácí hrajou v plném počtu.
10:07 Domácí budou rozehrávat z velkého brankoviště.
09:13 Nához do prázdné branky Čelakovský netrefuje.
08:22 Vyloučen hráč #69 Adam Kuchynka družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:20 Hosté neproměňují šanci do prázdné branky.
05:40 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #69 Adam Kuchynka, asistoval #76 Lukáš Mervart (2:1)
05:40 Po dorážce vstřílí Kuchynka gól.
05:32 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #7 Adam Kos, asistoval #72 Jakub Šváb (1:1)
05:14 Sedláček zkusil nahodit balónek před branku, ale ten zachytává obránce hostů.
04:17 Hosté rozehrávají z rohu.
02:54 Střelu domácích zachytává brankář.
01:14 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #20 Adam Karel (0:1)
00:55 Situace tři na tři končí pro domácí neúspěšně.
00:00 Úvodní vhazování vyhrávají domácí.