• 59 58:56
    3:5
    (Malhocký)

1. SC TEMPISH Vítkovice - PSN Tatran Střešovice 3:5
branky: 23. Lukáš Fukala, 51. Dan Peterek, 56. Filip Novotný - 27. Marek Hozman, 28. Lukáš Macháček, 33. Matěj Čelakovský, 50. Vojtěch Panuška, 59. Vojtěch Panuška; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 5:3; využití: 0:2; diváků: 107; zásahy brankářů: Ondřej Glogar 14 - Adam Draslar 11; po třetinách: 0:0, 1:3, 2:2
60:00 Komentář domácích Veselý Jaromír (Vedoucí): Těžká série, kterou jsme ve stavu v jakém jsme nezvládli a soupeř využil všechno co jsme mu nabídli.  nRozhodující faktor byla produktivita, kterou prostě máme mizernou a s tím se zápasy vyhrávají velice těžko.  nPro mladé kluky jsou to zkušenosti, které nám v zápasech citelně chyběly. nHlavně doufám, že se kluci dají zdravotně rychle dohromady. nGratuluji soupeři k postupu výborným výkonem.
60:00 Komentář hostů Menhart Jakub (Trenér): První třetina velmi opatrná z obou stran. Dnes rozhodla prostřední pasáž, kdy jsme začali hrát aktivněji a vytvářet si šance. Závěr už byl hodně o vůli a tu dnes kluci ukázali obrovskou. Chci je všechny pochválit za jejich nasazení a přístup a těšíme se na FINÁLE! Soupeři děkujeme za férovou a kvalitní sérii.
60:00 Střely ve 3. části: 5:4
59:34 Jankovský ještě zabránil blokem gólu do prázdné.
58:56 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #6 Michal Antonín Malhocký (3:5)
58:56 Malhocký našel Panušku a ten posílá Tetran zpět do dvoubrankového vedení!
58:18 Tatran jenom posouvá míček a tahá čas, přesně tohle jim vyhovuje.
57:32 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
57:32 Vyloučen hráč #81 Jan Blecha družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
57:32 Blecha si jde ale sednout a tohle bude pro domácí hodně těžké.
57:24 Glogar zastavuje fantasticky Kučeru.
56:54 Fanoušci ženou domácí tým k vytouženému vyrovnání.
56:24 Mantinely už z toho napětí omdlévají a sesypaly se na hřiště.
55:54 Timeout PSN Tatran Střešovice
55:54 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #36 Filip Novotný, asistoval #66 David Slončík (3:4)
55:54 Novotný propálil Draslara z úhlu a máme zaděláno na pořádné drama!
55:45 Szemla opět nedokázal prostřelit Draslara.
55:24 Kún zůstal po sprintovém souboji za brankou domácích ležet na hřišti. Rozhodčí viděl souboj rameno na rameno.
55:02 Rozehrávka Vítkovic od mantinelu na polovině soupeře.
53:39 Galia se dostal k míčku, ale trefuje do prvního hráče.
53:19 Alter to zkusil z první, ale střela jde mimo.
52:23 Tatran opět trpělivě rozehrává a čeká na skulinu v obraně Vítkovic.
51:18 Glogar sbírá míček a uklidňuje hru.
50:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #40 Dan Peterek, asistoval #14 Lukáš Fukala (2:4)
50:22 Tak tohle byla paráda! Peterek z půlky vymetl šibenici a dává Vítkovicím naději!
49:26 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #5 Marek Hozman (1:4)
49:26 Rychlý protiútok zužitkoval, po přesné přihrávce Hozmana, Panuška a uklidňuje Tatran!
48:45 Tatran už se trošku stáhl a Vítkovice jsou více na míčku, ale žádné velké ohrožení branky jsme ještě neviděli.
48:06 Palčinský vyvezl míček a Vítkovice můžou útočit.
45:59 Szemla se ocitl úplně sám před Draslarem, ale ten jej dokázal vychytat.
45:20 Tatran se nikam nežene a trpělivě rozehrává.
44:46 Draslar zasahuje.
44:35 Malhocký zkusil vystřelit, ale střela jde vedle brány.
43:43 Tentokrát Peterek, ale další blok Tatranu zastavuje střelu.
43:02 Jankovský zkusil, ale trefuje blok.
42:41 Tatranu se daří vyhazovat, Vítkovice zatím bez střely.
42:05 Vyloučen hráč #92 Matěj Čelakovský družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
42:00 Protiútok Vítkovic končí střelou, kterou vyráží Draslar.
41:09 Peterek se otočil za bránou, vyjel si a zkusil vystřelit, Draslar připraven.
40:04 Vítkovice začnou na míčku po vyhraném buly.
40:00 Střely ve 2. části: 3:7
39:30 Tatran opět na míčku a nejspíš dohraje třetinu v klidu.
38:36 Szemla to měl těžké a ze vzduchu vysoko přestřeluje.
38:25 Tatran ke konci třetiny celkem tlačí.
36:52 Glogar vychytal Hozmana.
36:27 Jankovský střílí, ale někdo z Tatranu úspěšně blokuje.
35:32 Jankovský střílí mimo.
35:25 Palčinský to zkusil, ale po teči letí míček mimo.
34:36 První střelu v přesilovce Vítkovic si ale připisuje Tatran.
34:03 Vyloučen hráč #25 Lukáš Macháček družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
34:03 Lavička Tatranu by si přála VAR, ale od rozhodčího znělo jasně "sekl ho".
33:43 Kún našel Péce a ten z první posílá střelu těsně vedle tyče.
32:30 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #17 Adam Kučera (1:3)
32:30 Čelakovský dlouho tahal balonek, ale nakonec krásnou střelou uklidil míček do branky a zvyšuje!
32:05 Čelakovský pouze do bloku.
31:27 Palčinský vystihl přihrávku a málem se dodstal ve vlastím oslabení do zakončení.
30:24 Vyloučen hráč #14 Lukáš Fukala družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:24 Kolem každého vyloučení se vedou velké diskuse, ale Fukala si tak jako tak jde sednout.
29:40 Nejdřív Novotný a potom Vinárek, oba jmenovaní ale ztroskotali na Draslarovi.
27:42 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #25 Lukáš Macháček, asistoval #66 Vojtěch Kún (1:2)
27:42 Kún našel nabíhajícího Macháčka a ten uklízí a hlavně posílá Tatran do vedení!
27:19 Vítkovicím se nedaří využít nepřesností v rozehrávce Tatranu.
26:30 Glogar má práci, ale v pohodě vyráží.
26:01 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #92 Matěj Čelakovský (1:1)
26:01 Hozman využívá přesilovou hru a srovnává stav dnešního utkání!
25:26 Galia a ani celá domácí lavička nesouhlasí, ale Vítkovice jdou do oslabení.
25:19 Vyloučen hráč #79 Jakub Galia družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
25:00 Slončík vyhrál souboj za brankou a zkouší najít někoho před ní.
23:38 Čelakovský teď dvakrát za sebou pálil, ale nabito měl asi jen slepé, první pokus šel vedle a druhý nad.
22:54 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #13 Filip Szemla (1:0)
22:54 Fukala propálil vše, co mu stálo v cestě a posílá Vítkovice do vedení!
22:03 Novotný našel volného Pastorka, tomu ale skáče míček pryč od čepele.
21:32 Alter se skvělě vrátil a zastavil protiútok.
21:04 Rozehrávka pro Vítkovice zpoza brány soupeře.
20:37 Slončík si připisuje krásný obranný zákrok.
20:01 Buly tentokrát pro Vítkovice, Tatran ale hned vysoko presuje.
20:00 Střely v 1. části: 6:8
19:49 Na hranici velkého brankoviště se ocitl odražený míček a Péc se zorientoval nejrychleji, ale míjí branku.
19:08 Karásek prošel celé hřiště a našel úplně volného Pastorka, který si ale nedokázal poradit s Draslarem.
18:12 Hozman se snažil prostrčit míček na dorážku, ale Glogar připraven.
17:46 Rozehrávka hostů ze středu hřiště.
17:10 Glogar v pohotovosti, chytá další ránu.
16:33 Mühlfait si prošel přes dva hráče a tlačil se do zakončení. Po souboji zůstává ležet za bránou, ale rozhodčí to viděli čistě.
15:47 Péc ze své hole vyslal tvrdou ránu, ta končí na mantinelu za bránou.
14:40 Panuška si spracoval nádherný pas vzduchem přes celé hřiště a prostřelil i Glogara, ale trefuje pouze tyč!
13:37 Palčinský si počínal nedovoleně před svou bránou a Tatran rozehrává, lavička hostů by chtěla nájezd.
12:44 I v hledišti je to poměrně napínavý souboj, bubeníci se předhánějí v hlasitosti svých bubnů. Atmosféra parádní.
12:12 Hozman využil manších zmatků v rozehrávce Vítkovic a pokusil se o zakončení, které ale končí mimo.
11:23 Zajímavá rozehrávka pro Vítkovice před bránou.
11:10 Palčinský vyváží míček a domácí jsou v plném počtu.
10:39 Macháček si počkal na prostor a vypálil, ale Glogar připraven.
09:08 Vyloučen hráč #66 David Slončík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
09:00 Nejdřív opět zasahoval Draslar, ale po protiútoku se nám poprvé v zápase ukázal famózním zákrokem také Glogar.
07:43 Hozman to zkusil z úhlu, ale tečovaná rána končí nad.
06:50 Karásek zkusil najít po protiútoku volného Vinárka, ale přihrávku si pohlídal Draslar.
06:42 Macháček a Fukala před stolkem u mantinelu, ale rozehrávát bude po faulu první jmenovaný.
06:12 Jen jsem to dopsal a Peterek to zkusil, ale Draslar připraven.
05:56 Zatím je to bez jediné střely.
05:24 Tatran ale rozehrává z rohu za svou bránou a vyhazuje.
05:04 Vyloučen hráč #66 Vojtěch Kún družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
05:04 Tak a přesilovku si zkusí i domácí.
04:30 Přesilovka končí zblokovanou ránou Hozmana.
03:36 Fukala si prošel středem hřiště a dokázal dokonce zakončit, ale mířil těsně vedle brány.
03:05 Kučera zavezl míček na útočnou polovinu a Tatran se staví do přesilovkové formace.
02:27 Vyloučen hráč #30 Ondřej Jankovský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení
02:27 Hra se trošku rozproudila a po útoku Tatranu jdou Vítkovice do oslabení.
01:29 Slončík vystihl nepřesnou rozehrávku a byl to také první dotek s míčkem pro Vítkovice. Nepřesná přihrávka ale zastavuje protiútok.
00:43 Tatran zatím nepouští míček ze svých holí.
00:01 Zahajovací buly pro Tatran.
00:00 Zdravím všechny fanoušky juniorského florbalu při dnešním 3. semifinále mezi domácími Vítkovicemi a hostujícím Tatranem, který vede 2:0 na zápasy a chybí mu tak poslední krůček do finále. Hráči nám právě nastupují na hrací plochu a za chvíli to vypukne.