2:4
    Vojtěch ANDRÁŠEK
    (Bláha)

Bulldogs Brno - ACEMA Sparta Praha UNYP 2:4
branky: 23. Jan Morávek, 32. Filip Mazáč - 27. Vojtěch Krupička, 37. Robin Havlina, 41. Daniel Dolejš, 59. Vojtěch Andrášek; rozhodčí: Michal Havelka - Dan Lošťák; vyloučení: 2:1 + Radek Drba 4 + TDKU; využití: 1:1; diváků: 184; zásahy brankářů: Martin Koudelka 25 - Viktor Hejna 28; po třetinách: 0:0, 2:2, 0:2
60:00 Komentář domácích Vybíral Miroslav (Trenér): Dnes zápas o detailech a kvalitní obraně z obou dvou stran. Bohužel dnes jsme párkrát vypadli z koncentrace a soupeř toho využil. Zítra se začíná od 0 a my budeme lepší. Děkuji fanouškům za skvělou podporu a soupeři za dnešní utkání!
60:00 Komentář hostů Thompson Oliver-James (Trenér): Podali jsme kvalitní, soustředěný výkon hodný play-off. Pochvala klukům za plnění game planu, dnes jsme soupeře do ničeho moc nepustili. Zítra si jdeme pro druhý bod. Děkujeme za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 11:13
59:45 Zukala vychytal Hejna
59:33 Vágner promáchl, stejně tak Mazáč
59:16 Svaton do bloku
58:30 Sparta hned v první šanci trefuje prázdou bránu
58:27 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #11 Matyáš Bláha (2:4)
58:13 Domácí to zkoušejí bez brankáře
58:01 Timeout Bulldogs Brno
58:01 malá domů od Sparty, šance pro Bulls
57:58 Kalousek si sám vybojoval míček v rohu a měl velikou šanci sám před Hejnou
56:45 Blecha se obtočil a sám před Koudelkou nedokázal zasunout míček do brány
56:15 Domácí vytahují presink
55:20 Lehký balon pro Spartu, která se snaží pomalou rozehrou dostat do pásma před Koudelku
54:44 Pomalá rozehrávka Sparty končí na hokejce domácího obránce
53:33 Sparta se soustředí pouze na obranu a na brejky, domácí dobívají a snaží se vstřelit vyrovávající branku
52:45 Svatoň našel ze středu volného Vaverčáka, který měl odkrytou bránu, trefil síť, ale jen tu boční
52:25 zas a znova Koudelka zachraňuje domácí
52:11 Koudelka znovu ve střehu
51:04 Při hře 4v4 se nic zajímavého zatím neděje, spoustu nepřesných nahrávek a hra ve středním pásmu
49:24 Vyloučen hráč #61 Martin Svatoň družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
49:24 Vyloučen hráč #76 Lukáš Mervart družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost
49:24 Zákrok mimo hru vyvolal emoce na obou stranách, rozhodčí to vyřešil vyloučením domácího a hostujícího hráče
48:55 Vaverčák našel Zemánka na středu, který mířil svoji střelu do šibenice, ale Hejna byl pozorný
48:03 Koudelka drží šance Bulls na vyrování skvelým zákrokem
46:53 Sparta výrazně snížila tempo při rozehrávce
45:44 Po chybě Sparty při rozehrávce šel Kalousek s Vágnerem do útoku, ale prvnímu zmiňovanému nevyšla klička
43:51 Svatoň se vydal na výlet do obrany Sparty, kde nedostal žádný prostor a skončil na zemi
41:41 Dva tvrdé zákroky na obou stranách, zatím vše v rámci fair play
40:47 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #12 Robin Havlina (2:3)
40:47 Havlina znovu u vstřeleného golu Sparty, tentokrát v roli nahravače při využité přesilové hře
40:01 Bulldoci na začátku třetiny budou odolávat přesilovce Sparty
40:00 Střely ve 2. části: 15:6
39:37 Vyloučen hráč #60 Tadeáš Svozil družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
38:30 Obrana Sparty odpalovala míček na hraně pravidel z malého brankoviště, rozhodčí bez reakce
36:37 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #12 Robin Havlina, asistoval #94 Vojtěch Bláha (2:2)
36:37 Havlina uklidil míček po krosové nahávce od Bláhy do odkryté brány
35:21 Koudelka zavřel mezi betony nához z obranných řad Sparty
33:45 Hra zrychuje, přiostřuje se v každém souboji a tím ožívají také skvělí fanoušci domácích
33:13 Sérii velkých šancí na obou stranách ukončuje Zemánek perfektně přečtenou nahávkou a ziskem míčku v brejku 2na1
32:26 Koudelka se dneska nenudí a připisuje si další úspěšný zákrok
31:20 GÓL Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #54 Filip Mazáč, asistoval #77 Michal Veselovský (2:1)
31:20 Mazáč využil svoje mužné tělo v předbrankovém prostoru a dorazil míček za Hejnu
29:16 Vyloučen hráč #71 Radek Drba družstva ACEMA Sparta Praha UNYP do konce utkání
29:16 Vyloučen hráč #71 Radek Drba družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2+2 minuty za hrubost
29:15 Drba po odpískání atakoval hráče domácích za což si odnesl červenou kartu
28:24 Zukal našel krosem Kalouska na opačné straně, bohužel pro domácí si neporadil se zakončením
28:00 Tvrdý zákrok na Vidaillaca po které mají Bulls strandardku
26:08 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #88 Vojtěch Krupička, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (1:1)
26:08 Sparta srovnává po využitém brejku
25:52 Hejna jen tak tak zabránil golu při otočce Vágnera zpoza brány
25:17 Vavarčák ze střídačky hned musel zachraňovat obranu v brejku 2na1, povedlo se dokonce i čistě
24:05 Sparta je od začátku třetiny více na míčku a tlačí domácí v jejich pásmu
22:35 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #69 Jan Morávek, asistoval #79 Lukáš Holásek (1:0)
22:35 Po serii šancí Sparty se prosazuje Morávek, který dorazil střelu Holáska
21:44 Další střela z hokejek Sparty, kterou musel likvidovat Koudelka
20:45 Za Koudelkou po střele Havliny zvoní tyč
20:18 Veselovský zkusil pozornost Hejny hned ze začátku třetiny
20:01 Úvodní buly znovu pro domácí
20:00 Střely v 1. části: 4:9
19:59 První třetina přinesla spoustu šancí na obou stanách, ale na první gol stále čekáme, snad se dočkáme ve druhé třetině
19:51 Kalousek se Zukalem vybojovali standardku z rohu
17:51 Sedláček na dvakrát nedokázal propálit Koudelku, který drží stav stále vyrovnaný
15:39 Drba běžel sám na kasu, ale Svozil pomohl kamošovi a zasatvil ho čistým zákrokem
14:41 Bláha zkousil nahodit před Koudelku, ale žádný ze spoluhráčů to nečekal
12:44 Uběhla dvouminutová pasáž ve které bylo spoustu nepřesných nahávek a nic zajimavého se nestalo
09:59 Vidaillac ze středu tahanou střelou přestřeluje bránu
08:47 Koudelka našel před bránou osamoceného Svatoňe, který nepropálil Hejnu
06:50 Ouský ve velké příležitosti míček netrefil ideálně a netrefil odkrytou bránu...
06:17 Svozilův nához z půlky skončil jen na zadním mantinelu
05:30 Zajímavou standardku Sparty zblokoval Svozil s Vaverčákem
04:50 Mervart měl 100% šanci po chybě domácí obrany, kterou musel krásným zákrokem hasit Koudelka
03:44 Drba z otočky střílel hodne mimo
02:55 Na hřišti se objevila také třetí lajna, která získala míček a pustila na hřiště nové síly
01:57 Petráň se obtočil kolem Svozila, jeho velkou šanci musel krýt Koudelka
00:51 Zukal si počkal na hráče s míčkem, který mu naběhl přímo do hokejky
00:01 První buly zapasu pro domácí